18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tak, wiem. Na portalu którego głównymi atrakcjami są kobiety z kutasami, martwe płody i złamania otwarte, nie powinno być miejsca na takie filmiki. Jednak zawzięcie i pasja tego chłopaka powinny wzbudzić w nas pewne refleksje



Komentarze typu "iście sadystyczne", "gdzie tu sadyzm" od gimbusów zaczną się za 3...2...1...
Zgłoś
Avatar
rahuza 2012-09-24, 18:01
Na Wawel jebanego wjebmy odrazu, jeszcze z Gdańska...
Zgłoś
Avatar
Grubber 2012-09-24, 18:01 2
Zgadzam się co do zdania że robienie takiej szopki jest totalną bzdurą z drugiej strony współczuje dzieciakowi i to bardzo (nie wiem na co chorował bo nie miałem ochoty poświęcać 5 minut na słuchanie gadki obcych mi ludzi na temat obcego mi dzieciaka). Sam mam kumpla który choruje na dystrofię mięśniową i jakoś nikt mu nie ułatwiał życia. Nie dostawał kasy od jakiś sponsorów, nikt mu nie fundował sprzętu rehabilitacyjnego, a tym bardziej nie finansował spełniania jego marzeń. Matki też nie stać żeby mu zapewniać wszelkie wygody, a ojciec jak frajer zachlał się czy wyprowadził tak czy siak go nie ma. Chłopak mimo to żyje, ma znajomych, czasami gdzieś wyjdzie (raczej wyjedzie na wózku) o ile ktoś pomoże mu wydostać się z kamienicy etc. i jakoś nikt o nim w telewizji nie gada dlatego wkurwia mnie takie pierdolenie w TV. Wychodzę z założenia że tego typu reportaże są robione po to aby szary Kowalski zarabiający najniższą krajową i mieszkający w jakiejś norze (którą będzie spłacał do końca życia) poczuł się lepiej że są ludzie którzy mają bardziej przesrany żywot. Taki news (trudno to w sumie nazwać reportażem) i tak gówno zmieni w sytuacji reszty ludzi chorujących na jakieś dziwne przypadłości i nadal będą żyć swoim dotychczasowym raczej nudnym życiem, srając pod siebie i obciążając innych obowiązkami wynikającymi z ich niedoskonałości.
Tak czy siak nikomu nie życzę aby miał w rodzinie kogoś kto nie będzie w stanie sam się sobą zająć. No to tyle.
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-24, 18:01
@up nie kazdy nieuleczalny, ale kazdy nieuleczalny o jakim mowa jest w TV! Powinni dostac to w jakiejs ustawie, ze jak ktos jest w jakis sposob niepelnosprawny i byl o nim reportaz to ma darmowy temat na sadolu i miejsce na wawelu!
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-24, 18:08 1
tigerqaz napisał/a:

Że spełnił swoje marzenia mu zazdrościsz i że miał kogoś kto mógł te marzenia spełnić????
Osiągnął więcej przez to krótkie życie niż nie jeden z kibiców osiągnie przez 40 lat.
On się do tv nie pchał na siłę...



Masz rację,zazdroszczę mu,że jeździł na wózku,nigdy nie ruchał,nie miał dzieciństwa,nigdy się nie najebał jak szpadel,nigdy nie zaznał wielu uciech tego życia kurwa ależ ja mu zazdroszczę!! spełnił swoje marzenia ja pierdole chyba zostanę inwalidą i też sobie jakieś spełnię.Idź szorować ząbki bo zaraz dobranocka a potem tatuś wpadnie cię uśpić.A i powiedz tacie,że wszedłeś na portal gdzie byli źli ludzie którzy mieli w dupie cierpienia biednego chłopczyka i resztę tego bajzlu i przez nich straciłeś wiarę w ludzi.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-09-24, 18:18 4
Jak ludzkość ma się rozwijać skoro bohaterami są kalecy, dewianci mają uznanie, idolami są ćpuny i alkoholicy z problemami psychicznymi a przed mniejszościami drży większość. W szkołach poziom ustala się pod najgłupszych bo słabszym będzie przykro. Wszystko się pierdoli a ewolucja człowieka od dawna się cofa.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-09-24, 18:22 1
co tu się odpierdala w komentarzach

Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-24, 18:23 1
nachwile napisał/a:



Masz rację,zazdroszczę mu,że jeździł na wózku,nigdy nie ruchał,nie miał dzieciństwa,nigdy się nie najebał jak szpadel,nigdy nie zaznał wielu uciech tego życia kurwa ależ ja mu zazdroszczę!! spełnił swoje marzenia ja pierdole chyba zostanę inwalidą i też sobie jakieś spełnię.Idź szorować ząbki bo zaraz dobranocka a potem tatuś wpadnie cię uśpić.A i powiedz tacie,że wszedłeś na portal gdzie byli źli ludzie którzy mieli w dupie cierpienia biednego chłopczyka i resztę tego bajzlu i przez nich straciłeś wiarę w ludzi.



Jak za 3 lata będziesz miał tyle ile ja to możesz się mądrować
A tacie nie dam rady nic powiedzieć bo od 5 lat nie żyje i co zawiodłem Niunię???
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-09-24, 18:25 1
Teraz to"kibice" żegnali go na cmentarzu, ale na marszu niepodległości to kibole... Niech nie pierdolą, że ich to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-24, 18:25
nachwile...coś dużo masz ostrzeżeń jak na swój poważny wiek widać jak moderatorzy Cię lubią he he
Zgłoś
Avatar
Eldryzif 2012-09-24, 18:29 1
el_kadafi napisał/a:

Największy kibic? A z jakiej kurwa paki? Bo chory? Łepek miał zamiłowanie i tyle. Jemu podobnych jest tysiące. Ale że chory to robi się od razu ckliwą historyjkę i okrzykuje największym kibicem w PL. Może jeszcze żałobę narodową i niech wszyscy piłkarze ogłaszają minutę płaczu przed meczem. Jednemu łepkowi udało się przebić i wielkie halo. A setka innych zmarła nie mając nawet dostępu do TV i o nich cisza. Niech młody śpi w pokoju. Ale do kurwy nędzy, nie róbmy szopki. Jeszcze parę dni i mu pomnik wybudują.



Tak tylko autor tematu napisal, w telewizji powiedzieli najslynniejszy. Gdybys ty byl chory tak jak on to bys siedzial w swoim pokoju i nawet nikomu sie nie pokazywal, ale jestes zdrowy i bardzo latwo ci o tym mowic. Kiedys zrozumiesz pewne wartosci, a narazie siedz sobie na forach internetowych i dowartosciowywuj sie, mama nie poglaskala rano to jakos musisz. Za jego walke nalezalo mu sie pare minut w telewizji, za tydzien juz wszyscy zapomna, lepiej ci?
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-24, 18:31 1
tigerqaz napisał/a:



Jak za 3 lata będziesz miał tyle ile ja to możesz się mądrować
A tacie nie dam rady nic powiedzieć bo od 5 lat nie żyje i co zawiodłem Niunię???



27 to wiek?A myślałem,że wpisałeś IQ no cóż, wizualnie może i 27 masz ale mentalnie to może ze 14 niuniu.Mało we mnie współczucia więc starego też nie będę współczuł,więc na darmo o tym wspomniałeś niestety
Nie czujesz się czasami zagubiony?Coś mi się wydaje,że portal o tematyce sadystycznej chyba nie za bardzo Ci odpowiada.

co do ostrzeżeń, to w chuju je mam nie muszą mnie lubic;]
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-09-24, 18:45 1
nachwile napisał/a:



27 to wiek?A myślałem,że wpisałeś IQ no cóż, wizualnie może i 27 masz ale mentalnie to może ze 14 niuniu.Mało we mnie współczucia więc starego też nie będę współczuł,więc na darmo o tym wspomniałeś niestety
Nie czujesz się czasami zagubiony?Coś mi się wydaje,że portal o tematyce sadystycznej chyba nie za bardzo Ci odpowiada.

co do ostrzeżeń, to w chuju je mam nie muszą mnie lubic;]



Nie wiem czy w tak małego chuja zmieszczą ci się te ostrzeżenia
A co do portalu to jestem tu dłużej od ciebie balasie i będę dłużej niż ty. Przyjdź i powiedz mi w twarz jaki ten chłopiec jest skurwiel bo ktoś o nim mówił w tv. Tylko z kolegami to chociaż będzie miał cię kto do domku odprowadzić

nachwile pasuje ci ten nick bo na tyle włącza ci się móżdżek a widać jesteś tylko zbieraczem piw i pewnie codziennie chwalisz się nimi kolegom z celi. O jakiś ty brutalny i sadystyczny wow ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-24, 18:48
tigerqaz napisał/a:



Nie wiem czy w tak małego chuja zmieszczą ci się te ostrzeżenia
A co do portalu to jestem tu dłużej od ciebie balasie i będę dłużej niż ty. Przyjdź i powiedz mi w twarz jaki ten chłopiec jest skurwiel bo ktoś o nim mówił w tv. Tylko z kolegami to chociaż będzie miał cię kto do domku odprowadzić



Oo nie ale mi pojechałeś o jejciu o nie! chyba się załamię i zostanę tobą zbijesz mnie?Ejj no weź no proszę,nie bij mnie.Jesteś w galerii fotek sadistica? To będę twoim zdjęciem straszył córkę jak będzie niegrzeczna.będe mówił,kochanie jak będziesz niegrzeczna to ten spedalony pan przyjdzie i pobije tatusia.

Jak to mówią,kozak w necie pizda w świecie? pewnie często to słyszysz młokosie.

Nie ma to jak rozmowa z tobą przed pracą, aż mi milej czas zleci przypominając sobie te twoje mądrości macho menie
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-24, 18:54
el_kadafi napisał/a:

Jeszcze parę dni i mu pomnik wybudują.



Na Wawel z nim !
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2012-09-24, 18:54
@Up fajnie, fajnie ale zeszliscie troche z tematu, tego typu zabawy dokonczcie sobie na PW.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie