18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
pro_avenger 2020-07-03, 6:37 1
w kasku jego morda lepiej wygląda.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-07-03, 7:12
Spokojnie, zabiorą mu zasiłki to zacznie wyprzedawać...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-07-03, 7:34 1
A to nie jest ten koleś co go aresztowali ostatnio za przekręty giełdowe?
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-07-03, 10:34
esa napisał/a:

co on pie..... ten BAC aby był dopuszczony do ruchu musi mieć naklejkę z nr rej na przedniej szybie.Pytanie do znawców czy był oryginalny maluch z chromowanymi zderzakami listwami z FLa nowym typem felg i czy logo fiat nie powinno być na środku?



Też nie wygląda mi to na oryginał
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-07-03, 10:35 12
Ale pierdolicie. Zamiast się zachwycać, że Poznaniak ma takie furki w garażu, a do tego trzyma naszego kochanego malucha to pierdolicie i wychodzą z was małe, zazdrosne, rasistowskie chujki.
Zgłoś
Avatar
tomus79 2020-07-03, 11:11
No nie powiem fajna kolekcja... Pozazdroscic bambusowi
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2020-07-03, 11:16 2
Grymson napisał/a:

Podniecaja cie bogaci czarni ze wrzucac tu takie gowno? Wypierdalaj do Afryki odupcac kolby bawelniarzom a nie zasmiecasz strone jakims pedalstwem.


Oj zapiekła dupa brudnego biednego p0laka
Zgłoś
Avatar
djpyza 2020-07-03, 11:24 1
nano50 napisał/a:

Ale pierdolicie. Zamiast się zachwycać, że Poznaniak ma takie furki w garażu, a do tego trzyma naszego kochanego malucha to pierdolicie i wychodzą z was małe, zazdrosne, rasistowskie chujki.



bo to jebana cebula xd ja nimam inni też mieć nie będą xd
Zgłoś
Avatar
Grymson 2020-07-03, 11:35 2
NorbiX napisał/a:

Ścinęło dupę?
Przyjdzie zasiłek - rozpuścisz smutki!



Wyjebane mam w niego tak jak i w ciebie Nie lubie jak parowy twojego pokroju robia z porzadnego sadola wylew jakiegos gowna po chuj to tutaj wrzucasz? A zasilek to predzej ja tobie moge wyplacic

SpirytusSalicylowy napisał/a:

Oj zapiekła dupa brudnego biednego p0laka



No jakos nie narzekam na status swojego zycia Jak ciebie cieszy ogladanie czarnychow jak i kolege ktory wrzucil to podeslijcie sobie wzajemnie konatakty, ustawcie sie i ojebcie sobie wzajemnie kolby ogladajac jeszcze raz kolege i jego autka
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2020-07-03, 12:12 2
Przecież to jest kurwa żałosne. To jest parking pod Placem Wolności, auta są z okazji targów samochodowych w 2019 roku. Bambo nie wiem skąd, może z Łodzi.
Zgłoś
Avatar
tobikns 2020-07-03, 12:13
Skąd on ma tyle pieniędzy. Na pewno ukradł
Zgłoś
Avatar
Stonka 2020-07-03, 12:47 1
Jestem tak biedny, że nie znam tych modeli
Zgłoś
Avatar
Jebaka80 2020-07-03, 14:01
esa napisał/a:

co on pie..... ten BAC aby był dopuszczony do ruchu musi mieć naklejkę z nr rej na przedniej szybie.Pytanie do znawców czy był oryginalny maluch z chromowanymi zderzakami listwami z FLa nowym typem felg i czy logo fiat nie powinno być na środku?



Miałem takiego malucha rocznik 1978 ale on miał tylko chromowane zderzaki i lusterka. Nie było listwy bocznej. Spierdolili mu trochę tego kaszlaka.
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2020-07-03, 14:53 2
Ciekawe czy też popiera protesty BLM i palenie samochodów
Zgłoś
Avatar
OddajFartucha 2020-07-03, 15:31
Szacun za podejście i pomysł na biznes lecz trzeba pamiętać że to wciąż czarna małpa od zbierania bawełny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie