18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Człapi 2009-05-28, 15:20
Wilczex napisał/a:

Myślę, że troche nie tak to rozegrałeś. Od razu wyjechałeś z tymi pomidorami itp.... Trzeba bylo trochę delikatniej, on juz na początku chciał uciekać , pewnie od początku wiedział, że jaja sobie robisz.



a mogło być tak pięknie
Zgłoś
Avatar
Nebel 2009-05-28, 18:35
Wilczex napisał/a:

Myślę, że trochę nie tak to rozegrałeś. Od razu wyjechałeś z tymi pomidorami itp.... Trzeba było trochę delikatniej, on już na początku chciał uciekać , pewnie od początku wiedział, że jaja sobie robisz.



Wilczex ma dużo racji. Nie ten bajer. No i jak na "dziewiętnastolatkę", trochę za dużo błędów. Wszystko bardzo mocno podejrzane. Możliwe, że gość zapytał o drogę, dowiedział się co tam jest i wrócił do domu. Koniec.

I nie obraź się, ale... Taką rozmowę powinna przeprowadzić kobieta.
Oczywiście doceniamy Twoje dobre intencje
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-05-28, 20:33
No, dokładnie, lepiej już było umówić się pod tym marketem i tam czekać i zobaczyć czy koles przyjdzie. Przecież i tak by się nie kapnął że się z Tobą akurat umówił. Ale ogólnie - intencje miałeś dobre a to się liczy
Zgłoś
Avatar
mzmichal 2009-05-28, 21:51
eee, i tak nie było źle, nastepnym razem jak coś takiego przyjdzie mi do głowy to wezmę wasze porady i wskazówki do rozumu
Zgłoś
Avatar
koko.szatan 2009-05-28, 22:53
mzmichal napisał/a:

pisałem z tym kolesiem, "zaaranżowałem spotkanie" na dzisiaj (czwartek) o godz 11-00, hehehe, moja rozmowa z nim:



lamerska ta rozmowa.
gadales z nim z poziomu 10-latka.
Zgłoś
Avatar
mzmichal 2009-05-29, 9:51 1
Mi jest ciężko się wczuć w nastoletnią dziewczynę, nie wiem jak tobie.
Zgłoś
Avatar
kruszek03 2010-05-12, 21:43
nie no pomysł git tylko trzeba było na niego czekać z pałką
Zgłoś