18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Praca OMONu
nemiroff • 2013-06-02, 21:24
czyli ruskiego Oddziału Mobilnego Specjalnego Przeznaczenia (Special Purpose Mobile Unit).
Są to równoległe zatrzymania działaczy pewnego ruskiego gangu.
Akcja właściwa od 3:40 i dalej. 06:30 do judasza podchodzi sąsiad i dalej przecudowny wjazd.
Nie pierdolą się.
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-06-03, 2:40 2
vredes napisał/a:

i to jest kurwa służba! Ah czego w Polsce takich już nie ma ...


Się ciesz, że już nie ma tych zwierząt na ulicach, bo byś zęby stracił od pały idąc rano po bułki - dostałbyś tylko za to, że byłeś młody, czysty i przyzwoicie ubrany.

Co do samego filmu - abstrahując od tego, kogo zatrzymują i za co (może to był właściciel witryny antyputin.ru) - warto zauważyć jedną rzecz. Po wjeździe na chatę nie ruszali kobiet. A jak było u nas, gdy wjechali komuś omyłkowo do domu? Kobiety fruwały po podłodze z połamanymi zębami. Ciekawe czy ten materiał jest tylko propagandowy, czy rzeczywiście ci ludzie zachowują zimną krew i mają łeb na karkach, w przeciwieństwie do naszych damskich bokserów?
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-03, 2:41
Jest porządek. W Rosji ogólnie lepiej nie trafić w łapki policji, bo będzie to bardzo traumatyczne przeżycie.
Zgłoś
Avatar
bsmlody89 2013-06-03, 4:37
Panowie Synowie KGB mają tłumiki na gnatach.

Być może gówno wiem i tak dalej, ale zdaje mi się, że to bardziej pasuje do zabójców niż do glin...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-06-03, 7:52
ticorr napisał/a:


Się ciesz, że już nie ma tych zwierząt na ulicach, bo byś zęby stracił od pały idąc rano po bułki - dostałbyś tylko za to, że byłeś młody, czysty i przyzwoicie ubrany.


Za to są w rządzie jakbyś nie wiedział ty jebany lewaku.
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2013-06-03, 11:40 5
Czemu jak komuś robią wjazd na chatę, to podejrzany zawsze jest w samych gaciach? To samo w Polsce. To jakiś tajny znak gangsterów?
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-06-03, 11:55
oozyxak0o napisał/a:


Za to są w rządzie jakbyś nie wiedział ty jebany lewaku.


A gdzie ja popieram lewicę, ty jebnięty lunatyku?
Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-06-03, 16:59
bsmlody89 napisał/a:

Panowie Synowie KGB mają tłumiki na gnatach.

Być może gówno wiem i tak dalej, ale zdaje mi się, że to bardziej pasuje do zabójców niż do glin...



AS VAL to karabinek integralnie wytłumiony więc nie za bardzo jest opcja by ten tłumik zdjąć. Wszelakie AK obecne na filmie są pozbawione tłumików (chyba, że ślepy jestem) to samo tyczy się broni bocznej operatorów.
Używają tego co mają na stanie tyle.

Swoją drogą takie rozumowanie stawia wszelakie jednostki AT w jednym rzędzie z zabójcami...
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-06-03, 20:53
zielak300 napisał/a:



Obrazek



Strasznie mi przykro, że jesteś tak zjebany że nawet obrazka nie umiesz zastosować. Niby troszkę postów masz, ale naucz się wstawiać je w opdpowiednich sytuacjach a nie gdy wyda Ci się że będziesz fajny.
Zgłoś