18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
S................n 2020-10-21, 21:22
Kriuk napisał/a:

Nie ma pewności, że chłop dymający tę panią w oknie to nie korposzczur. Pracować każdy musi, jeden z łopatą, drugi za kierownicą, trzeci w korporacji, czwarty na roli. Nie ma co się naśmiewać z tej czy innej pracy.



Bitch please! Już kurwa wolałbym w oczyszczalni scieków parcować, albo jako śmieciarz niż korposzczur.
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2020-10-21, 23:42
Ale nóżki pierwsza klasa
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-10-22, 1:48 2
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Bitch please! Już k***a wolałbym w oczyszczalni scieków parcować, albo jako śmieciarz niż korposzczur.



chuj tam co Ty byś wolał.
Są tacy co zamiast pierdolić "co by było gdyby" albo "co by nie chcieli mieć" po prostu idą do roboty, a nie pierdolą o tym kim by chcieli być. Dwie ręce i chęć, niektórzy w dużych miastach tak zaczynają, a spierdolić w każdej chwili można gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Skatedog 2020-10-22, 10:01 1
Znawca_Cipek napisał/a:

No, pośmiali się, pochichrali, pozazdrościli, to teraz do roboty, korposzczurki, zapierdalać na swojego szefa!



Po nicku widzę że praca w warzywniaku jednak frustruje nie?

Nie każdy się nadaje do pracy w korpo, rowy też ktoś musi kopać.
Zgłoś
Avatar
Kortens 2020-10-22, 10:48 2
Jestem programistą, pracy w korpo nie zamieniłbym na żadną inną. Wiadomo, że czasami myślę sobie jak fajnie by było porobić na świeżym powietrzu czasami, ale z drugiej strony mam działkę, i tam sobie pracuję, a jak patrzę czasami na poziom roboli za oknem to jednak wolę naszą kulturę pracy.
Zgłoś