18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Praca w Izraelu
Maykelos • 2013-07-23, 17:59
"Ostatnio zaoferowano mi pracę w Izraelu wartą dwukrotność mojej dotychczasowej pensji. Przystałem na propozycję, wyjechałem i cieszyłem się z dodatkowych pieniędzy. Szybko jednak zaczął irytować mnie mój szef, który był wyraźnie nastawiony negatywnie wobec Polaków. Na każdym kroku wcinał komentarze dotyczące tego, jak głupim narodem jesteśmy.

Wczoraj podszedł do mnie i śmiejąc się powiedział: 'Właśnie przeczytałem, że w zeszłym roku 300 Polaków doznało urazów siedząc na kiblu.'

Odpowiedziałem: 'W takim razie mamy coś wspólnego. 6 milionów was zginęło pod prysznicami.'

W każdym razie wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej."
Zgłoś
Avatar
Yabbol 2013-08-06, 16:45 1
Cześć,

Będzie to mój pierwszy komentarz na tym forum.
Dotychczas przyglądałem się genialnym ripostom, itd.

Ale dosć pier*olenia

Chciałem się wypowiedzieć właśnie w temacie IZRAELA i jego mieszkańców.

Ostatnio widzę na forum wiele wpisów na temat nagonki na islam, itd. Maksyma "Stop islamizacji Europy" jest jak najbardziej trafiona. Skupiając swą uwagę na ciapakach chyba nie zwracamy uwagi na (nie zawacham użyć się tego stwierdzenia) większe niebezpieczeństwo.

Ciapaki drą mordy, rozpychają się wszędzie w krajach, w których się pojawią a tymczasem Żydki starają się opanować świat dużo bardziej dyskretnie.

Wystarczy czasem pochylić się nad nazwiskami w zarządach firm z głównych dziedzin zainteresowania żydów - media + polityka. Ostatnio nawet zauważyłem, że nie ma już porządnego, "czystego" sieciowego kina (Multikino to TVN a CinemaCIty? Sami zobaczcie: cinemacity.nl/page/10,zarzad)

Żydostwo otacza nas na każdym kroku a jednak nie słyszałem by ktoś pomazał sprayem nowiutkie Muzeum historii żydów polskich (specjalnie nie pisze wielkich liter ).

To przykre, jak patrzy się na cały świat, który skutecznie i z niezwykłym sprytem zostaje podporządkowywany żydowskiej dyktaturze.

Taki luźny przykład. 2 wieże WTC, przed zniszczeniem zostały ubezpieczone przez pejsatego hamerykanina na sumę, która przewyższyła grubo całą inwestycję związaną z ich postawieniem. Klauzula ubezpieczenia obejmowała ataki terrorystyczne. Jakież NIESZCZĘŚCIE spadło na tego biednego pejsa, którego to wieżyczki zostały rozdmuchane w pył w przeciągu 2 miesięcy od ich ubezpieczenia..... jakaż szkoda ku*wa!!!!

Zainteresowanym, którzy nie boją się wyrazić swojej opinii na temat wszechogarniającej nas żydo-dyktaturze polecam książkę, której tytuł kojarzy się z eksterminacją wspomnianej w moim komentarzu nacji: "Nazistowskie korzenie brukselskiej UE".

Przyznaję, do niedawna wierzyłem we wszystko co mówiła telewizja a moją ulubioną stacją był TVN.

Dopiero mój ojciec, POLAK, który przekazał mi tą książkę pomógł mi otworzyć oczy. Czy ludzie tego chcą, czy nie, wyrabiam sobie własne zdanie, nie oglądam żadnych wiadomości czy faktów i ch*j! i dobrze mi z tym!

Dziękuję tato.

cóż myślałem, że sadistic pozostanie nieskalany żadnym syfem ale widzę tu pejsy
Zgłoś