18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Murzyn9111 2013-07-12, 13:30 1
Widac ze maja na godzine placone
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-07-12, 13:59
ale trzeba zapierdalać
Zgłoś
Avatar
sulik 2013-07-12, 14:07 1
nie widzicie z e oni sortuja te kamienie? starnnie wyselekcjonowane kamienie trafia teraz na polskie drogi
Zgłoś
Avatar
damian88719 2013-07-12, 14:43
Jeśli będę kierownikiem to u mnie takiego opierdalania się nie będzie.
Zgłoś
Avatar
samae 2013-07-12, 14:58
A nikomu nie przyszło do głowy, że robią w obszarze tzw ,,dziedzictwa kultrurowego"i nagarnianie chujwieilowiecznej kostki brukowej spychaczem może być dla konserwatora niekoszerne?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-07-12, 16:15 1
damian88719 napisał/a:

Jeśli będę kierownikiem to u mnie takiego opierdalania się nie będzie.



Jeśli...co jest mało prawdopodobne
Zgłoś
Avatar
Wuja Stalin 2013-07-12, 16:22
00:10 koleś ma po premii upuścił kostkę
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-07-12, 16:28
A później się dziwimy ze kurwa autostrady nie potrafią zbudować na czas jak mamy takich robotników kurwa. Wyjebałbym ich na zbity ryj z tej roboty.
Zgłoś
Avatar
ciasteczkowy-potwór 2013-07-12, 16:32 3
thqpo napisał/a:

@up nie wiem czy ty taki głupi czy historii nie znasz... w sumie na jedno wychodzi



Masz tu poczytaj a później sie wypowiadaj

Było to tak… Polacy po wojnie przesiedlani byli ze wschodnich części dawnej II Rzeczpospolitej – na Zachód. Na Pomorze Zachodnie, czy Dolny Śląsk. Powstawały tam wprawdzie zakłady budowlane, jednak szybko, zamiast budować, zakłady zaczęły prowadzić prace rozbiórkowe.

Odbiło się to w największym stopniu na Wrocławiu. Robotników do ekipy wyburzeniowej i „wydobywania” cegieł zwożono z całego kraju. W końcu zwieziono stamtąd do stolicy około 200 wagonów gotyckiej cegły.

W 1951 r. wyciągnięto 65 mln cegieł! Rok później – już 15 mln mniej, w centrum Wrocławia bowiem… brakowało już kamienic. Demontowano też zabytki, mury obronne, basztę na wschodniej stronie placu Nowy Targ

źródło
odkrywcy.pl/kat,122994,title,Skad-wziely-sie-cegly-na-odbudowe-Warszaw...
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-07-12, 18:05 3
@Matikens zamknij mordę, już po tekście "co to bym nie zrobił" widać, że jesteś jakimś usranym studenciakiem co to psioczy w necie, a za robotę się nie weźmie. Do tego studenciakiem debilem, który nie ma pojęcia o autostradach bo gdyby miał to by wiedział, że ich jakość i czas w jakim powstają nie zależą od takich gości jak Ci na filmiku tylko od tych postawionych wyżej i w ten sposób dochodzimy do momentu w którym jedyną osobą, która została wyjebana jesteś ty sam przez napisanie głupkowatego post'a. Dziękuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
takija 2013-07-12, 21:10
Matikens napisał/a:

A później się dziwimy ze kurwa autostrady nie potrafią zbudować na czas jak mamy takich robotników kurwa. Wyjebałbym ich na zbity ryj z tej roboty.



Zawsze, zawsze, ZAWSZE nad robotnikiem jest kierownik robót! I to ZAWSZE on pilnuje porządku i to on zleca prace. Jeśli jemu nie zależało na tym żeby robili to szybciej, sprawniej, ekonomiczniej, ciszej to na chuj Tobie ma tym zależeć? Posądzasz ich o o chuj wie co a nie masz pojęcia dlaczego robią tak a nie inaczej. Ja wiem że da się to zrobić inaczej, ale nie zawsze trzeba.
Zgłoś
Avatar
TwardyHardy 2013-07-12, 23:31
damian88719 napisał/a:

Jeśli będę kierownikiem to u mnie takiego opierdalania się nie będzie.



ty to możesz ale opierdolić kapucyna takim chlopakom
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-07-14, 22:20
Dziwne są te wasze komentarze, ale rozumiem, że większość krytykujących w życiu nie pracowało przy brukarskich robotach. Ci goście zapierdalają jak w niemieckim obozie koncentracyjnym na robotach. Pewnie dlatego film ma raptem 15 sekund, bo cały czas tak robić na pewno by nie dali rady.

Goście wyjmują kostkę 9x11 z podsypki cementowo-piaskowej która została rozkuta młotem pneumatycznym lub zerwana łyżką koparki. Każda taka kostka waży koło 1,5 kg. Nie można tego nagarnąć tą ładowarką bo by się zebrało z syfem. Każdą kostkę trzeba ręcznie wyjąć z tego "betonu", wrzucić w łyżkę i wyjebać gdzieś dalej zapewne do ponownego ułożenia.

Tak się dokładnie wyjmuje kostkę granitową, bazaltową czy kamienie otoczaki, i goście robią to jak pod batem. Założę się, że nie pracowali takim tempem dłużej jak godzinę łącznie.

Rozumiem, że wszelkiej maści posługacze biurowi czy studenci co to napierdalają jedynie hamburgery łopatką do bułki w McDonald's albo ci co stukają w klawisze kasy Biedronki mają sto różnych teorii na temat jakości, prawidłowości i organizacji prac brukarskich. Niestety, zasmucę was - jesteście w błędzie.
Zgłoś
Avatar
ward 2013-07-19, 2:24
Aha to ma znaczyc "Polska w budowie"
Zgłoś