18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
mare30ks 2014-09-22, 20:11
elBiaauawy, ale nie naPISalem nic o wolnym rynku. chybaze w kazdej mojej wypowiedzi znajdujesz odniesienia do niego
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-09-22, 20:12
Ps Wincyj Kurwa wincyj!
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2014-09-22, 20:14 3
I to jest właśnie polaczkowo. Niech ktoś jeszcze pierdoli, że to wszystko wina Tuska.
Kurwa Polacy sami siebie robią w huja jak się da, na każdym kroku i żaden Tusk czy inny żołądź nie jest do tego potrzebny.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-09-22, 20:16 2
mare30ks napisał/a:

elBiaauawy, ale nie naPISalem nic o wolnym rynku. chybaze w kazdej mojej wypowiedzi znajdujesz odniesienia do niego



Marek, jesteś sam w sobie odpowiedzią na wyzysk i cierpienia, nieodłączne atrybuty wolnego rynku.
Zgłoś
Avatar
bez888 2014-09-22, 20:29 4
chuja wiecie. mam firmę budowlaną. płacę gdy mi zapłacą za robotę... i tak się umawiam z robolami. I nie nagrywam jak jakiś cwel... Się porobiło w tym kraju że robol stawia warunki... było się kurwa uczyć tumany!

ps. i przychodzi taki delikwent po tygodniu pracy beczy mi że nie ma na jedzenie dla dziecka... a widzę go codziennie najebanego w 3 dupy... ale robi i ma pojęcie. Wszyscy dobrzy budowlańcy wyjebali za granice, zostali sami debile. A przez takich ludzi jak komentujący wyżej mamy kraj taki jaki mamy. W podzięce chuj wam w dupę!
Zgłoś
Avatar
Morthaliar 2014-09-22, 20:31 3
Mr.Diesel napisał/a:

I to jest właśnie polaczkowo. Niech ktoś jeszcze pierdoli, że to wszystko wina Tuska.
Kurwa Polacy sami siebie robią w huja jak się da, na każdym kroku i żaden Tusk czy inny żołądź nie jest do tego potrzebny.



Ah! Znaleźliśmy autorytet i eksperta w kwestiach prowadzenia i zarządzania firmą

Najprawdopodobniej nie masz bladego pojęcia ile pracodawcę kosztuje utrzymanie pracownika w postaci danin dla państwa. Nie dziwota, że większość zatrudnia na czarno lub na umowach śmieciowych.

Ale co ja będę podważał twój geniusz. Załóż firmę i zobaczymy co powiesz po roku
Zgłoś