18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
Mazbah 2013-08-11, 18:16
Ej w 11 sekundzie słychać

Zgłoś
Avatar
B................L 2013-08-11, 19:07
No właśnie po to są domki z tektury, żeby je łatwiej było odbudować.
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-08-11, 21:23 1
Tak, to są domki z tekstury, robione po to by łatwiej było je odbudować.

Powtórzcie ludzie jeszcze kurwa 15 razy, na wszelki wypadek jakby ktoś to przeoczył.
Zgłoś
Avatar
mareczex093 2013-08-11, 22:44 10
soban2100 napisał/a:


Za to my w naszej Chujsce mamy piękne prlowskie kamienice, które same się sypia, bez żadnej ingerencji natury.
No dobra, dobra, mamy też nowoczesne bloki (tzn chciałem powiedzieć 20 letnie).
Uwielbiam jak Polak naśmiewa się z kraju, przy którym Polska (poziomem życia i kultury) jest jak ziarenko piasku (hameryka).



Kolejny syn, który pierdoli, że głowa boli . To że ty mieszkasz w jakiejś chujowej Warszawie gdzie zawartość CO2 jest większa niż azotu nie oznacza, że każdy w tym kraju tak ma. U mnie na Podlasiu jest dużo nowych bloków, które mają max 10 lat i świetnie się trzymają i dodam, że nasze chujowe zjebane 20 letnie bloki oraz rozpierdalające się w ziarenko piasku kamienice są wciąż lepsze niż domki z kart ludzi z "wyższym poziomem kultury" i życia, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i dający sobą manipulować jak marionetki sterowane sznurkami. A jak masz pisać o własnym kraju chujka to wypierdalaj cwelu z tego kraju do Amerykańców zapierdalać na zmywaku albo jako sprzątacz w domu starców i zobaczysz jakie te skurwysyny będą miały do ciebie szacunek. Wtedy zobaczysz kto się z kogo naśmiewa. Chuj Ci w dupę na drogę
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2013-08-12, 23:58
mareczex093 napisał/a:



Kolejny syn, który pierdoli, że głowa boli . To że ty mieszkasz w jakiejś chujowej Warszawie gdzie zawartość CO2 jest większa niż azotu nie oznacza, że każdy w tym kraju tak ma. U mnie na Podlasiu jest dużo nowych bloków, które mają max 10 lat i świetnie się trzymają i dodam, że nasze chujowe zjebane 20 letnie bloki oraz rozpierdalające się w ziarenko piasku kamienice są wciąż lepsze niż domki z kart ludzi z "wyższym poziomem kultury" i życia, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i dający sobą manipulować jak marionetki sterowane sznurkami. A jak masz pisać o własnym kraju chujka to wypierdalaj cwelu z tego kraju do Amerykańców zapierdalać na zmywaku albo jako sprzątacz w domu starców i zobaczysz jakie te skurwysyny będą miały do ciebie szacunek. Wtedy zobaczysz kto się z kogo naśmiewa. Chuj Ci w dupę na drogę



Widzę mózg już całkowicie wyprany u pana.
Po pierwsze nie mieszkam w Warszawie.
Po drugie za wypierdalaj dostaniesz warna.
Po trzecie:
Serio uważasz, że Ameryka to kraj idiotów? Tylko dlatego, że od lat idioci pokroju ciebie wmawiają ci, że tak jest?
Porównajmy szkolnictwo USA i Polski, podaj mi proszę jakąś szkołę wyższą w TOP rankingu światowego, ups, kurwa, nie ma Polski, no popacz popacz.
Wmawiaj sobie, że to hamburgery, idioci, debile, ale największym debilem jesteś ty myśląc, że jesteś lepszy. Popatrz na Polskę i co widzisz? Fajki, alkohol i ćpanie, zapewne słuchasz do tego rapu i masz wyjebane na wszystko. Ja widzę bagno, przekręty, łapówki, korupcję.
Polaczek jebany w dupę od lat będzie wypowiadać się na temat kraju, w którym poziom życia jest na całkiem innym standarcie.
Wszystkich patriotów uprzedzam, że Polaczka użyłem celowo, bo pierdolę wszystkich sadistickowych patriotów.
Zgłoś
Avatar
mareczex093 2013-08-14, 12:50
soban2100 napisał/a:



Widzę mózg już całkowicie wyprany u pana.
Po pierwsze nie mieszkam w Warszawie.
Po drugie za wypierdalaj dostaniesz warna.
Po trzecie:
Serio uważasz, że Ameryka to kraj idiotów? Tylko dlatego, że od lat idioci pokroju ciebie wmawiają ci, że tak jest?
Porównajmy szkolnictwo USA i Polski, podaj mi proszę jakąś szkołę wyższą w TOP rankingu światowego, ups, kurwa, nie ma Polski, no popacz popacz.
Wmawiaj sobie, że to hamburgery, idioci, debile, ale największym debilem jesteś ty myśląc, że jesteś lepszy. Popatrz na Polskę i co widzisz? Fajki, alkohol i ćpanie, zapewne słuchasz do tego rapu i masz wyjebane na wszystko. Ja widzę bagno, przekręty, łapówki, korupcję.
Polaczek jebany w dupę od lat będzie wypowiadać się na temat kraju, w którym poziom życia jest na całkiem innym standarcie.
Wszystkich patriotów uprzedzam, że Polaczka użyłem celowo, bo pierdolę wszystkich sadistickowych patriotów.



Tak kurwa uważam, że Ameryka to kraj idiotów bo tak jest, znam kilku więc mi kurwa nie mów, że nie do tego nikt mi nic musi wmawiać i tego nie robi. Idiota to tylko tu jesteś. Szkoły... Nie rozmawialiśmy o szkolnictwie i trzeba być skończonym kretynem żeby wierzyć w rankingi. Kolejna sprawa je nigdzie nie napisałem, że jestem najlepszy ale ty dalej próbuj wciskać własne słowa komuś tylko po to żeby wyjść na swoim, patrzę na Polskę i widzę cały ten sam syf, który jest w USA z tym, że mamy go 1000 razy mniej i do tego na szczęście nie ma u nas takich popierdoleńców jak tam, gdzie dziennie w jednym mieście potrafi zginać tys. osób. Dalej jedziemy! Rapu nie słucham i nie, nie mam wyjabnego na wszystko . Następnie od. twoich przekrętów. Tam myślisz tego nie ma? Jest może nawet i więcej z tym, że społeczeństwo jest na tyle tępe, że ufa we wszystko co im media powiedz. Nie jestem żadnym sadicticowym patriota, a i co rozumiesz po przez słowo polaczek bo takie popierdoleńce jak ty non stop używają tego słowa myśląc, ze to najwieksza obelga, a ni chuja znaczenia jego nie znają.
Zgłoś