18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
prawa kobiet
Rysh • 2011-03-08, 11:00
Pani docent R. i pan prof. Z. mieli prowadzić wspólnie konwersatorium na temat praw kobiet.
Pani docent:
- Dzień dobry, nazywam się tak i tak, robię to i to, razem z profesorem Z. będziemy dla Państwa w tym semestrze prowadzić konwersatorium na temat praw kobiet. Co prawda, profesor pewnie zaraz powie, że nie ma czegoś takiego jak prawa kobiet...
Na co prof.:
- Eee tam, jak zwierzęta mają swoja prawa, to czemu kobiety mają nie mieć?
Zgłoś
Avatar
Pavulon 2011-03-09, 3:10 4
MarCyS!a, nie było kwiatka, bo moja żona jest normalna i twierdzi że zielsko to jest dla bydła, nie dla kobiety. Gotuję lepiej niż moja żona (co sama potwierdza) więc łachy nie potrzebuję żeby coś do żarcia dostać. Mecze mam w głębokiej doopie, ponieważ preferuję sporty bardziej umysłowo - kontaktowe (chodzi o dalekowschodnie sztuki walki, lecz Ty pewnie za męski sport uważasz tylko soccer, od którego mogłaś swojego chłopaczka oderwać tylko robieniem laski, to uświadamiam że to nie koniec świata sportowego).
Macho absolutnie nie jestem więc nie uogólniaj z łaski swojej, bo taką postawą reprezentujesz rasę podkobiet o których na tym portalu mówi się że "wyszła z kuchni i ją autobus pierdolnął bo nie wiedziała co to i chciała umyć"
Prawdziwe kobiety mają swój rozum i na pewno nie epatują takimi skrajnie feministycznymi hasłami. Wiedzą co to autobus i mają fajnych facetów, czego Ty jak widać nie doświadczyłaś.
Przykre.
I jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-03-09, 6:58
MarCyS!a napisał/a:

Tak tak tutaj każdy mądry i szowinistyczny ;P a tak po prawdzie to dziś każdy z was leciał z kwiatuszkiem żeby zasza baba z łaski zrobiła wam coś do żarcia,pozwoliła obejżeć mecz ewentualnie pobzykała sie hehe tak tak panowie i doskonale o tym wiecie że taka jest prawda lecz przy kolegach sie do tego nie przyznacie ;p no ale gdziesz trzeba być macho ;p



Ja powiem tak ... nie przyleciałem z kwiatkiem w tamtym roku i wcześniej jakoś mi się nic nie stało , a i również teraz też nie . Co więcej moja szefowa była bardziej wkurwiona niż moja dziewczyna więc coś w tym jest na całą naszą ekipe powiedziała że jesteśmy bandą hormonalnych bez uczuciowych samców i wyszła do końca dnia jej nie widzieliśmy . To tyle . A po dniu kobiet samo jej przeszło . Odnosząc się po raz kolejny do tego co napisałaś . Jeżeli ktoś ma dwie twarze i tu jest kimś tu jest kimś innym to tak naprawdę jest niczym
Zgłoś
Avatar
Ingles 2011-03-09, 8:13
Najkrótszy dowcip na świecie?
"Prawa kobiet".
Zgłoś
Avatar
W 2011-03-09, 8:19
Złowroga Pralka ! napisał/a:

moja szefowa była bardziej wkurwiona niż moja dziewczyna więc coś w tym jest na całą naszą ekipe powiedziała że jesteśmy bandą hormonalnych bez uczuciowych samców i wyszła do końca dnia jej nie widzieliśmy


propinuję porządnie ją wychędożyć - dobry orgazm powinien załatwić sprawę na jakiś czas
Zgłoś
Avatar
słomcia 2011-03-09, 12:49 1
Pavulon chłopie nie napinaj się tak bo ci żyłka pierdolnie i będzie nieszczęście...
Zgłoś
Avatar
Aga 2011-03-09, 18:06
thoms0n napisał/a:

żadna z nich nigdy się nie dowie jak zajebiście być facetem.

aaa to się mylisz. w XXI wieku takie bzdury pisać.
Zgłoś
Avatar
Pavulon 2011-03-09, 20:22
słomcia napisał/a:

Pavulon chłopie nie napinaj się tak bo ci żyłka pierdolnie i będzie nieszczęście...


A dlaczego ma być
Moja żona lubi jak mam żyłę napęczniałą, leki na nadciśnienie jeszcze nie zaordynowane, to looooozik
Nie lubię tylko jak ktoś swoje kompleksy na innych przerzuca, i mnie trochę poniosło ...
Ale już mi przeszło
Zgłoś
Avatar
M................a 2011-03-09, 21:32
pisząc ten tekst podeszłam do tego z humorem ale widzę że 1rzędni napinacze odrazu się bulwersują,a czego doświadczyłam to już moja brocha,ale bynajmniej nie jestem uzależniona od napiętego męża-bynajmniej nie tam gdzie trzeba...

pozatym przyznam co do swięta kobiet to zgadzam się z większością panów przyznam to z niechęcią ale gdyż jestem kobietą to w taki dzień moge poudawać i po feministycznić trochę
Zgłoś
Avatar
earendilus 2011-03-10, 13:03
Pavulon - co to kurwa jest Soccer? Chyba tak nie nazywasz piłki nożnej jak mają w zwyczaju tłuści jankesi? W europie nazywa się to football.
Zgłoś
Avatar
Mocho 2011-03-10, 15:43
Chyba czas dać ~W jakieś przywileje. Jedyna co się dostosowuje do ogólnych norm społecznych.
Zgłoś
Avatar
Pavulon 2011-03-11, 1:21
earendilus napisał/a:

Pavulon - co to kurwa jest Soccer? Chyba tak nie nazywasz piłki nożnej jak mają w zwyczaju tłuści jankesi? W europie nazywa się to football.


Zwyczajowo nie nazywam tak piłki nożnej
Zwrotu tego użyłem tylko w odniesieniu do tej wypowiedzi, lecz myślałem że bulwersa co do nazewnictwa rzucą panie chcące błysnąć znajomością tematu ...
Sorrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyy
Zgłoś