18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
bouldering 2012-08-24, 23:40
Kroplowa jest zdesperowany, bo ma w poniedziałek komis z języka polskiego po 2giej klasie gimbazy...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-08-25, 3:57
A to ryży chuj... Mówi, że chamstwo się pcha tak? A on z ryjem na szkło i gdzie się tylko da wpierdala... Już niech on ludzi o chamstwie nie poucza bo trzeba mieć tupet i być chamem, żeby publicznie obrażać społeczeństwo (nawet jeśli na to zasługują - patrz zachowanie profesorów bądź ludzi którzy potrafią się zachować). Jak mu tak źle to niech spierdala z kraju bo ja i chyba nikt go tu na siłę nie trzyma... Na dodatek jestem w 100% pewien, że bez jego mordy i programiku doskonale każdy sobie poradzi... Tak więc "panie" lis wio za granice
Zgłoś
Avatar
prisoneq 2012-08-25, 21:43

To nie jest pole do obrażania się, tu nie można z tego co mówi wyciągać tylko i wyłącznie to, że Lis to niemoralny dwulicowy ?LIS?...
Faktem jest, że większością w tym kraju, da się z łatwością manipulować i nie możemy wymagać żeby nas szanowali.
Przykłady?
1.Walka o krzyż - przecież to skończyłoby się po tygodniu, gdyby media tak bardzo się nie interesowały tą sprawą (to K***A trwało 3 miesiące, jeśli mówimy o telewizji, teatr natomiast trwa do dziś)
2.Walka pseudokibiców z Rosją - media zapowiadały tą walkę już w dniu w którym odbyły się losowania grup, dziwne, że nie było systemu Pay Per View, a policja nie chodziła po pubach sprawdzając czy ktoś nielegalnie upublicznia (do tego afera z stewardami w Wrocławiu, na prawdę wierzycie, ze kilku debili świadczy o wszystkich tam obecnych i że tylko te złe ruskie tak się zachowywały?)
3.Gdy żył Jan Paweł II, to Polska była zdecydowanie bardzo katolickim narodem, ledwo nie mamy Papieża, to plujemy na wszystko co było kiedyś dla nas święte (pewnie wiele osób właśnie sprowadza mnie do ,,katola" - nie chodzę do kościoła, nie czuję silnej wiary, ale mam własne zdanie, a to plucie na kler - to wg mnie już bardziej popieprzona moda, a nie ateizm - ateista nie musi walczyć z bogiem, skoro go nie ma .
4.PiS - serio K***A wystarczyły akcje typu ,,zabierz babci dowód", żeby dyskredytować jakąś partię, nie chcieliśmy zacofanego kaczora, mamy czarnego bo jest czarny, transeksualistę bo jest transseksualistą i pedała bo jest pedałem - ELITA NASZEJ DEMOKRACJI.
5.Sondaże - chyba nie muszę rozwijać tematu, przypomnę słowa naszego obecnego prezydenta nt. debaty przed wyborami prezydenckimi- ,,my z panem Kaczyńskim powinniśmy sobie rozmawiać i debatować, natomiast inni kandydaci w jakby innej lidze", więc po co te wybory, skoro wystarczy pokazać kółeczko, lub prostokąty z liczbami i %, na ch** merytoryka - ewidentnie, my polacy nie potrzebujemy merytoryki.

I tutaj moje pytanie do was, jeśli to co mówi Lis nie jest adresowane do was, to ciękawe ilu z was poszło na wybory, a jaka część tych ludzi zapoznała się z planem wyborczym danych partii, a dla których to było ,,zbyt poważne"

Na niego nie można się obrażać, tylko wyciągać wnioski.

@Loaloa podejrzewam, że twój dziadek pradziadzek przewraca się w grobie, jeśli widzi jak ochujał jego wnuk
Zgłoś