18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
ra0mir 2021-08-14, 7:05 6
Anosa20 napisał/a:

Gdy kobiety się nie bije to jej wątroba gnije...
Ale serio trzeba być kutasem by ot tak bez powodu lać kobietę. Tak jak w przypadku patusów to śmieszy. Tak w tym nie bardzo.



A nie śmieszy cię to, że ona mu następnego dnia wybaczy? Zbyt wygodne jesteście bez honoru. "No czasami wpierdol spuści, ale za to dobrze zarabia i dobrze rucha"...
Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-08-14, 8:01 1
Teraz laski lubią takich ''bad boyów''. Najlepiej jak ma zły wzrok, tatuaża z orłem i chodzi na mma. Niektórzy mają też szybki motocykl aby nim jechać do Szczecina na gołą klatę. To akurat sytuacja widziana na trasie Szczecin - Świnoujście. Niestety nie zdążyłem zrobić fotki.
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2021-08-14, 8:55 1
Muszę przyznac iz jest to calkiem wysublimowany sposob transportowania samicy, widac ma wprawe, gdyby ciagnal za noge to nalecial by do niej piasek.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-08-14, 9:42
Metoda na podryw rodem z neolitu.
Za włosy i do jaskini.

Wcześniej za nogę wybrankę serca ciągnęli,ale piasku nabierała i piekło po stosunku.
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2021-08-14, 11:19 5
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-08-14, 11:35 1
Anosa20 napisał/a:

Gdy kobiety się nie bije to jej wątroba gnije...
Ale serio trzeba być kutasem by ot tak bez powodu lać kobietę. Tak jak w przypadku patusów to śmieszy. Tak w tym nie bardzo.



a kto powiedział, że bez powodu?
filmy tu zamieszczane bardzo często są wyrwane z kontekstu. skąd wiesz, co ona zrobiła?
skąd wiesz, czy nie puściła sie z murzynem, czy nie opierdoliła berła sąsiadowi a później przyszła i dała mu buzi, skąd wiesz, że nie zagłodziła jego chomika, no skąd to wszystko wiesz?
Zgłoś
Avatar
A................a 2021-08-14, 11:49
DupcyperChui napisał/a:

Jak za dawnych czasów za włosy i do jaskini .
A tak nawiasem to wiecie dlaczego jaskiniowcy zaciągali swoje kobiety do jaskini za włosy ?
Bo jakby ciągli za nogi to by piachu nabrały i nic z tego



Stare i już dawno nie śmieszy - chyba, że się jest gimbusem, to faktycznie można uznać ten staroć za odkrycie roku.
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2021-08-14, 13:37
Aya napisał/a:

Stare i już dawno nie śmieszy - chyba, że się jest gimbusem, to faktycznie można uznać ten staroć za odkrycie roku.



Śmieszy nadal, bardziej ze względu na to, że taka tępa cipa na to zasłużyła. Nie wmówisz mi, że zanim sie związała z takim gościem, to nie było żadnych przesłanek że ma najebane we łbie. Żadna, podkreślam, żadna z moich koleżanek, nie trafiła na gościa który na pierwszych randkach był prze wspaniały, a potem okazało sie że lubi sobie ponapierdalać babę. Takie rzeczy widać jeżeli nie rozkładasz nóg na pierwszej randce, i potrzebujesz trochę czasu żeby sie z kimś związać.
Zgłoś
Avatar
wojciech1234 2021-08-14, 15:38
Może już wystarczy tych filmów instruktażowych jak wychować sobie kobietę. Przecież i tak tu same prawiczki albo geje więc nikomu to się nie przyda.
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-08-14, 17:06
Przynajmniej suka wie gdzie jej miejsce
Zgłoś
Avatar
P4GER 2021-08-16, 9:38
I cyk rozwodził, ani dupy ani pieniędzy po takiej akcji
Zgłoś
Avatar
Arinek 2021-08-16, 11:07
dlaczego? jak się należało to prawidłowo
Zgłoś
Avatar
dantel 2021-08-16, 13:37 1
robo72 napisał/a:

Wiele rzeczy rozumiem i toleruję,ale cwel bijący kobietę...tego kurwa nie udźwignę. Czy to jest jestem silniejszy,władczy ? Nawet jak się skurwiła to spierdalam i tyle. Szmać się dalej baby .



a co to za różnica czy biją kobietę czy mężczyznę? Pajacu

Zgłoś
Avatar
Wlodek1988ns 2021-08-17, 17:39
robo72 napisał/a:

Wiele rzeczy rozumiem i toleruję,ale cwel bijący kobietę...tego kurwa nie udźwignę. Czy to jest jestem silniejszy,władczy ? Nawet jak się skurwiła to spierdalam i tyle. Szmać się dalej baby .

Zgłoś
Avatar
sammy77 2021-08-17, 21:36
Mógł się nie męczyć tak długo z otwieraniem tych drzwi i rozjebać szybę jej łbem
Zgłoś