18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
xon123x 2011-09-16, 18:39
Oglądając go do końca myślałem o hardzie zawód.
Zgłoś
Avatar
daemon 2011-09-16, 18:54
Pewnie go dupa swędziała i się drapał tym piorunochronem
Zgłoś
Avatar
mk1981 2011-09-16, 19:51
simba23 napisał/a:

dzwona poszedł naprawiac ?



Z dołu nie było widać czy dzwon jest, czy nie ma. Okazało się, że ktoś już podjebał. Jakby spadł, to na 100% by się zesrał... w czasie śmierci następuje rozluźnienie wszystkich mięśni, łącznie ze zwieraczami.
Zgłoś
Avatar
kecajpct 2011-09-16, 21:06
masz więcej ich filmików ? albo wiesz jak znaleźć ?
Zgłoś
Avatar
XxPyskatyxX 2011-09-17, 0:03
Pozostał jeszcze tylko skok do wozu z sianem XD
Zgłoś
Avatar
Majsteriusz 2011-09-17, 0:08 1
goraus napisał/a:

No i walony szczur trafił do reszty gówien
Po preczytaniu "niestety nie spada" żałowałem tym bardziej, gdy zobaczyłem trampki, brudne szczurowskie włosy no i oczywiście jakieś gówno na prawej ręce.
eh



"eh" to ja wydaje z siebie widzac kolejnego takiego kafara (czyt. strasznego mlota) jak ty wyjawiajacego swoja pro dresiarska ideologie na portalu od ktorego uzytkownikow oczekuje minimum finezji gdzie takich sieja? padlo juz tyle hipotez a kazda niecelna, ani chybi inny wymiar, taki bez luster i dzinsow. Trampki ci przeszkadzaja? Jakby nie te "szczurowe (szczurze moj drogi, szczurze to przymiotnik od szczura) obuwie to bys sandaly widzial a nie biale z oczojebno zielonym niczym gnojowa mucha wzorkiem z boku adidaski. Najezdzacie na subkulture dlugowlosych a nie macie zielonego pojecia ilu rzeczom dzis przez takich jak ty blogoslawionym ta wlasnie kultura dala poczatek. Howgh, kurwa.
Zgłoś