18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jak wiadomo, przy obecnej jakości kandydatów na Euro(p)osłów pójście na wybory można porównac jedynie do wizyty w burdelu celem wybrania sobie żony. Niemniej jednak, taka czynność była w minioną niedzielę naszym obywatelskim obowiązkiem- oto jak powinna była wyglądać prawidłowo wypełniona karta do głosowania:



P.S. Głos, który został oddany po zrobieniu zdjęcia JEST WAŻNY. Przepisy nic nie mówią o przyozdabianiu kart do głosowania
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2009-06-09, 2:43
"pójście na wybory można porównac jedynie do wizyty w burdelu celem wybrania sobie żony" - piwo za to
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2009-06-09, 3:01 2
"daunem" jest ten kto nie poszedł na wybory.
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-06-09, 9:10
Nie idziecie głosować, nic nie chcecie zmienić to kurwa nie narzekajcie że jest źle jak dupy nie ruszyliście żeby było lepiej! Zawsze na wyborach trzeba wybrać mniejsze zło.
Zgłoś
Avatar
boston808 2009-06-09, 11:30
Najwięcej mają do powiedzenia ci którzy albo nie idą glosować w ogóle, albo ci którzy nie mają kompletnie pojęcia o tym co się dookoła nich dzieje, w kółko powtarzając te same schematy typu: "oszukali/okradli mnie!"
Zgłoś
Avatar
Człapi 2009-06-09, 11:43 1
ja swoją kartę głosowania też udekorowałem ale cholera aparatu nie miałem ze sobą
Zgłoś
Avatar
Kura 2009-06-09, 14:20
ja na tym głosowaniu byłem i dałem szansę wszystkim, to znaczy że zakreśliłem wszystkie okienka. bo ich nie lubię
Zgłoś
Avatar
pepson 2009-06-10, 0:45
nostry!! Nie głosowałeś na LIBERTAS?? Ale z Ciebie cham bez matury...

(dla osób posiadających poniżej 80 IQ - to była ironia, dziękuje)
Zgłoś
Avatar
Sidd 2009-06-10, 11:45 1
Ja osobiście głosowałem na Danutkę Hojarską (dostępna była dopiero po wprowadzeniu specjalnej sekwencji ciosów), lecz gdyby nie ona to byłby mój faworyt:

Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-06-26, 10:20
czlapi napisał/a:

ja swoją kartę głosowania też udekorowałem ale cholera aparatu nie miałem ze sobą



niechcący postawiło mi się piwo: /
Zgłoś
Avatar
kojocik 2010-11-26, 8:36 1
Rhox napisał/a:

Nie idziecie głosować, nic nie chcecie zmienić to kurwa nie narzekajcie że jest źle jak dupy nie ruszyliście żeby było lepiej! Zawsze na wyborach trzeba wybrać mniejsze zło.



Te " ...zeby bylo lepiej!" to mnie rozjebalo i za to moze sie skusze na piwko, ale mowisz mniejsze zlo ? Jakie kurwa mniejsze ? tak czy siak jest jebane zlo wiec po co glosowac ? Olac to i lepiej w domku z kumplem piwko wypic niz jeszcze tracic czas dla tych darmozjadow...
Naobiecywac to i ja moge dla admina sadola ze za stanowisko prawej rekawiczki ufunduje kazdemu darmowa prostytutke na hardzie , a po wszystkim zapierdole ile sie da i nie zobaczycie panienek, nawet z kutasami... Takie to pierdolenie kotka za pomoca mlotka...
Zgłoś