18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
szefooo 2013-05-15, 21:17 6
Diesel9.1 napisał/a:

grajcie w gry i uważajcie się za znawców... a co do filmu to nie mam zielonego pojęcia w którym momencie bylo cos nie tak, jak ciapaty krzyczał by zjechał?



W tym:



A nie tak było to że nie dostał.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-15, 21:37 3
Kurcze, normalnie byle gówno się stanie i milion powtórek. Tutaj rakieta przeleciała nad czołgiem i oczywiście powtórek brak. Gdyby nie komentarze to bym nie wiedział co się stało bo chyba w niewłaściwym momencie mrugnąłem...
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-15, 22:36
tylko METIN wot jest dla pederastuw
Zgłoś
Avatar
okeyos 2013-05-15, 22:41
kurwa obejrzalem cale bo myslalem ze bedzie sloŁmoŁszyn atu taki chuj
Zgłoś
Avatar
mokkum44 2013-05-15, 23:46
chyba ma pierscienie do wymiany bo kopci jak sam skurwysyn..
Zgłoś
Avatar
pawelkrk00 2013-05-16, 0:14
1. akcja od 6 do 9 sekundy filmu
2. fajne ustawienie bokiem do celu
Zgłoś
Avatar
gin 2013-05-16, 16:54
Diesel9.1 napisał/a:

grajcie w gry i uważajcie się za znawców... a co do filmu to nie mam zielonego pojęcia w którym momencie bylo cos nie tak, jak ciapaty krzyczał by zjechał?



Zluzuj majty. Nikt tutaj nie robi z siebie znawcy. Gramy sobie spokojnie w czołgi to wiemy jak je rozróżniać. Poza tym tego czołgu w WoT nie ma.
Zgłoś
Avatar
Voodoo96 2013-05-16, 17:22
Czekam na sadolowy pluton w wocie
Zgłoś
Avatar
bulapek 2013-05-21, 5:13
@MrYogusable
Nie słychać Allah Akbar bo to prawodobnie Armia Syryjska, a nie Ci jebani terroryści. Tam klasą rządzącą są Allawici (uznawani za Islam tylko przez Szyitów, którzy też nie są tak radykalni), którzy są bardzo tolerancyjni wobec innych kultur/religii. Tam kobiety nie muszą nosić Burek i to prawodobnie jedyny kraj Arabski gdzie wśród klasy rządzącej są Chrześcijanie, którzy mają takie same prawa jak muzułmanie. Te wszystkie filmy z Syrii które tu są i ciągle słychać Allah Akbar są kręcone przez jebanych terrorystów (radykalnych sunnitów), którzy są opłacani przez Turcje, Hameryke i IsraHell.
Zgłoś