18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
FryzjerZG 2013-06-28, 18:12
oj spinacie sie, jezdze 10 lat i sam tak dwa razy zrobilem, czlowiek jak szuka posesji i manewruje czasami sie zakreci. Aaaa sory, zapomnialem, macie juz prawko po 7 miesiecy i bezkolizyjnie, szacunek...
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-06-28, 18:28
Pedobear69 napisał/a:

Passat to takie chujowe auto. Żadna strata


Sam jesteś chujowy. Pytam Cię w ogóle ktoś o ocenę? Myślisz, że jak napiszesz takie pseudo opinie to jesteś fajny? Lepszego auta nie masz i nigdy nie będziesz miał.
Prawdopodobnie poruszasz się komunikacja miejską i jesteś żałosnym "koniobijcom".
Zgłoś
Avatar
patroy 2013-06-28, 18:46
maść na ból dupy dla siwersa pilnie potrzebna
Zgłoś
Avatar
iLikeAdolf 2013-06-28, 18:47
mayerek napisał/a:

wydrunio? wiesz w ogóle gdzie jest martwe pole? ...


Pod Grunwaldem kurwa
Zgłoś
Avatar
takija 2013-06-28, 19:57
siwers3 napisał/a:


Sam jesteś chujowy. Pytam Cię w ogóle ktoś o ocenę? Myślisz, że jak napiszesz takie pseudo opinie to jesteś fajny? Lepszego auta nie masz i nigdy nie będziesz miał.
Prawdopodobnie poruszasz się komunikacja miejską i jesteś żałosnym "koniobijcom".



Po chuj ta spina? Skąd wiesz czym on jeździ? Skąd wiesz na co go stać? Skąd wiesz jakie ma upodobania? Pytał Cie ktoś o ocenie jego zdania?
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-06-28, 21:50
siwers3 napisał/a:


Sam jesteś chujowy. Pytam Cię w ogóle ktoś o ocenę? Myślisz, że jak napiszesz takie pseudo opinie to jesteś fajny? Lepszego auta nie masz i nigdy nie będziesz miał.
Prawdopodobnie poruszasz się komunikacja miejską i jesteś żałosnym "koniobijcom".



To dojebales do pieca nie powiem. Pasek to najlepsze auto? Hahaha chyba w jakims pszczynowie dolnym gdzie soltys ma b5 TDI, a reszta wsi golfy II. Bez hejtu, ale kurwa ogarnij
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-06-28, 21:51
kmsm1990 napisał/a:



Po chuj ta spina? Skąd wiesz czym on jeździ? Skąd wiesz na co go stać? Skąd wiesz jakie ma upodobania? Pytał Cie ktoś o ocenie jego zdania?


Dlaczego Ty i kolega wyżej zakładacie, że pisałem tamten post pod wpływem jakieś spiny czy innych negatywnych emocji?

A może pisałem go z uśmiechem na twarzy i jednocześnie było mi żal człowieka, któremu odpowiadałem. A może byłem poważny jak na pogrzebie, a może byłem w innym wstanie, którego treść posta nie odda, tym bardziej Wy go nie odczytacie.

Pytał się Was ktoś o ocenę mojego zdania? To nie do waszych postów się ustosunkowałem więc nie powinno Was to obchodzić, więc(och kurde ktoś musi mi wytknąć powtórzenie) sklejcie tam japy.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-06-28, 22:23
BojtaS napisał/a:

@up o kurwa, a widzisz by w busie miał z tyłu szyby? Haha


Rozróżniasz lusterko od szyby? Spytaj mamy o róznice
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-06-29, 11:19
nanab napisał/a:


Rozróżniasz lusterko od szyby? Spytaj mamy o róznice


Pocisnales mi nie powiem, dlatego zadam ci pytanie. Na chuj ci lusterko wsteczne w aucie ktore nie ma tylnich szyb? Czekam na odpowiedz
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-06-29, 11:46
np żebym mógł cofać nie taranując nic
Zgłoś
Avatar
takija 2013-06-29, 12:53
nanab napisał/a:

np żebym mógł cofać nie taranując nic



Ty idioto.
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-06-29, 12:55
Nie wierze, ze to sie dzieje naprawde
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-06-29, 13:52
Zgadzam się, każdy kto nie cofa na oślep to idiota.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-06-29, 14:02
wafelq napisał/a:



Z salonu auto...


każde kiedyś było z salonu
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-06-29, 14:16
nanab napisał/a:

Zgadzam się, każdy kto nie cofa na oślep to idiota.



Pograzasz sie, kazdy kto nie cofa na oslep to idiota? To jestem idiota w takim razie Dwa, jak dziala lusterko ktore widzi przez blachy? Bo typ nie ma tam szyb tylko wlasnie blachy. Trzy zmien wiek bo nie wierze, ze majac 22 lata mozna byc takim debilem. Ame.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie