18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
R................y 2013-12-12, 18:43 2
Te kurwy zrzucą w końcu atomówki na wszystkich którzy nie są kozojebami. Uniwersum Metro 2033 stanie się faktem a nie fikcją
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2013-12-12, 18:58 3
Zakazać wszystkich religiii po kłopocie.
21 wiek kurwa,a ludzie ....ah nie chce mi się pisać.
Zgłoś
Avatar
Konsument89 2013-12-12, 19:11 4
Nie zaostrzą prawa. tusek i komorfski musieli by mieć najpierw takie dwie kulki między nogami.
Zgłoś
Avatar
danysuw 2013-12-12, 19:14
Mozna prosic o link do tego artykulu?
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-12-12, 19:23 27


A koran to zjebane gówno
Zgłoś
Avatar
DragonShade 2013-12-12, 19:33 2
@UP

Logo mogłeś usunąć
Ale nie czepiam się ^^ Czepiać się będzie miły pan z bombą za kilka dni pod Twoim domem
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2013-12-12, 19:35 4
Kara śmierci OK ale Przez Smażenie na Świnickim tłuszczy z Boczkiem i Gównem dla osłody
Zgłoś
Avatar
lith 2013-12-12, 20:04
Patrząc na komentarze przestaje mnie dziwić to co się tam dzieje. U nas niektórzy ludzie tak samo popierdoleni, dobrze, że w dużo mniejszej części i takie pojebane poglądy typu 'polska dla polaków, reszta niech ginie' nie mają siły przebicia (poza komentarzami na sadolu ;p)
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-12-12, 20:10
mahomet to pedał i zoofil
Zgłoś
Avatar
pirooo 2013-12-12, 23:07
E tam najwyżej dożywocie :/
Zgłoś
Avatar
iskiera2 2013-12-13, 0:55
mataertest napisał/a:

Obrazek

A koran to zjebane gówno



już rakiety z gówna i brudu lecą prosto na twoją ziemianke, czekajno..
Zgłoś
Avatar
Berghest 2013-12-13, 1:40
czekam na pierwszego wyznawce tego psa mahomeda(celowo nie poprawnie ) który do mnie wyskoczy, który wyskoczy do kogokolwiek, złapie go i z pieknym kamykiem u szyi wjebie do wisły :p
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-12-13, 10:45
I bardzo dobrze, teraz chrześcijanie wyjadą z tego grajdołka i będzie można z czystym sumieniem puścić tam nuka, albo dwa, ewentualnie siedem... tak dla pewności i sprawa się rozwiąże.

A tak poważniej, ciekawe co na to Francja, Norwegia, UK, czy Niemcy (tak z dużej, bo ortograficznie i do ludków nic nie mam, polaczki mnie bardziej wkurwiają)? Będą dalej deportować morderców do swoich krajów, którzy czują się dyskryminowani i to nie ich wina, że zabili? A może świąt Bożego Narodzenia zakażą?
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2013-12-13, 16:02
Smutas napisał/a:

Zaraz tu zacznie się wysyp ciotowatych facetów, co to się uważają wielkich obrońców chrześcijaństwa, którzy będą się domagać aby państwo tępiło muzułman (jak ten wpis powyżej).

A pojechać tam z krucjatą i wyrżnąć trochę wyznawców Mahometa to nie łaska?
Pokazać jacy to z was wielcy obrońcy wiary? Bo hejtować na Sadisticu to każdy leszcz potrafi, ale samemu w obronie chrześcijan stanąć, to już odwagi brakuje, co?



To dlaczego Polska nie wprowadzi podobnego przepisu? U siebie rzna wszystkich, a jak rozpelzaja sie po calym swiecie to sa nietykalni?

qwachu napisał/a:

I bardzo dobrze, teraz chrześcijanie wyjadą z tego grajdołka i będzie można z czystym sumieniem puścić tam nuka, albo dwa, ewentualnie siedem... tak dla pewności i sprawa się rozwiąże.

A tak poważniej, ciekawe co na to Francja, Norwegia, UK, czy Niemcy (tak z dużej, bo ortograficznie i do ludków nic nie mam, polaczki mnie bardziej wkurwiają)? Będą dalej deportować morderców do swoich krajów, którzy czują się dyskryminowani i to nie ich wina, że zabili? A może świąt Bożego Narodzenia zakażą?



"Dales mi swinie na obiad a chcialem wolowine!" Jesli dla ciebie to jest wystarczajacy powod by zabic to wiesz gdzie sa drzwi muslimie!
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-11-02, 16:03
@level1989 ale chuja zrobisz bo zyjemy w państwie katolickim
Zgłoś