18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................x 2012-05-30, 11:34
@up "nie miły" to chyba tobie słownik.
Zgłoś
Avatar
3m 2012-05-30, 11:48 1
Przedstawiciele handlowi to najgorsza grupa kierowców, wyprzedza ich tylko gimbaza na flocie piździków z Tesco. Nie można odmówić im przebiegu jaki robią, że mają terminy itp. ale za to nie mają mózgu. Jak jeżdżę na uczelnię to ciągle co rano widzę, jak jedyne co robią przepisowo to mają załączone światła, a i to nie zawsze.
Rozumiem ciężka praca, zepierniczać trza bo norma, ale przynajmniej 2 razy na tydzień widzę efekt po stłuczce i jednym z uczestników zawsze jest kierowca pod krawatem i jego pojazd - mały, biały, samochodzik z "kratką".
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-30, 11:57 1
ma firmowy samochod, telefon komorkowy(niezbedne do pracy narzedzia), garnitur, skarpety i zel na wlosach. Jedyne co ma swoje to kompletny brak wyobrazni.
Zgłoś
Avatar
adamz1112 2012-05-30, 12:04
za dużo f1 się naoglądał wyprzedzanie lepsze niż Schumachera.
Zgłoś
Avatar
lith 2012-05-30, 12:34 1
A ja tam nie widzę w tym nic strasznego. Tego pierwszego to nawet prawie przepisowo zdążył. A drugiego... hmm... no brzydko i nieprzepisowo- ale jakie zagrożenie stworzył? Przecież to było mniej ryzykowne niż przeciętne zwykłe wyprzedzanie z wjazdem na pas dla jadących z naprzeciwka. Ja nie widzę powodu do podniecania się. W miastach ludzie masowo jeżdżą powierzchniach wyłączonych z ruchu jak np. nie mieszczą się na pasie do lewoskrętu żeby nie blokować jadących prosto.
Zgłoś
Avatar
S4jm0n 2012-05-30, 13:53 1
Na pewno stworzył mniejsze zagrożenie niż ten imbecyl policjant - niespełniony strażnik teksasu, który stanął z suszarką na środku drogi. No gdzie trzeba mieć mózg, bo ja nawet fiutem jestem w stanie trzeźwiej myśleć.
Zgłoś
Avatar
maxdila0 2012-05-30, 15:56
Gdzieś kiedyś słyszałem że jedynie firmówki przejeżdżają 1000km bez oleju i wjeżdżają na 15cm krawężniki.

Możliwe że użytkownicy takich pojazdów czują się bezkarni bo auto nie swoje.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-05-30, 17:09
Chuj że połowa powierzchni drogi wyłączona z ruchu jedynie dlatego, że jakiś bezmózgi urzędas miał wizję...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-05-30, 18:39
AtoPeszek napisał/a:

@mare30ks Przedstawiciel handlowy 30k rocznie? Chyba raczej 130.



ale ten jezdzi corsa, widac ze swiezak i dopiero sie przyucza to i odcinki krotsze
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-05-30, 18:50
Nie mogl zbyt ostro wyrownac, bo by wpadl w poslizg, zle zaczal wykonywac manewr.
Zgłoś
Avatar
T................h 2012-05-30, 18:55
Cyrk napisał/a:

Chuj że połowa powierzchni drogi wyłączona z ruchu jedynie dlatego, że jakiś bezmózgi urzędas miał wizję...



O ja pierdole i to jakie slalomy porobili tam, a pamietam jeszcze pod koniec lat 90 tam gdzie byla czteropasmówka to dwa pasy wolne i jazda a potem zaczeli wydziwiać, napierw takie male powierzchnie co jakiś czas żeby zjechać na którąś strone (coś w stylu wysepek) i potem dalej do nastepnego 'zwalniacza'. Ostatnia faza to to co widzicie na filmiku. Nie wiem jak tam teraz jest bo od roku mieszkam we Wrocławiu (Kurwa jak tu płasko)
Zgłoś