18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Fuuma 2013-01-03, 22:03 2
No bo tylko prawdziwa prawica potrafi napierdalać dzieci ! 8)
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-01-03, 22:30 4
ellsworth napisał/a:

Jakież to popularne wśród nacjonalistów i wszelkiej masy faszystów - walczyć tylko z bezbronnymi, do gazu zapędzać bogu ducha winnych ludzi. No po prostu kwintesencja tej ideologii.


Ale ten co do gazu prowadził to narodowy SOCJALISTA...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-03, 23:02 1
@up

Narodowy socjalista, nacjonalista, ulubieniec skrajnej prawicy na całym świecie.
Zgłoś
Avatar
whorejp 2013-01-04, 0:17 4
Koniec Świata napisał/a:

@up

Narodowy socjalista, nacjonalista, ulubieniec skrajnej prawicy na całym świecie.



socjalista - prawica
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-04, 0:48 1
whorejp napisał/a:



socjalista - prawica



nacjonalista - prawica.
Zgłoś
Avatar
omicronns 2013-01-04, 0:55 3
ellsworth napisał/a:


Jakież to popularne wśród nacjonalistów i wszelkiej masy faszystów - walczyć tylko z bezbronnymi, do gazu zapędzać bogu ducha winnych ludzi. No po prostu kwintesencja tej ideologii.



Najlepszym tego przykładem jest sprzeciwianie się aborcji przez konserwatystów.
Zgłoś
Avatar
Persil1 2013-01-04, 1:12 3
Piwko za podpis. Nie ma sensu lewactwa tępić, bo głupie i się żachnie, zapluje hitlerem i zacznie nad sobą użalać. Trzeba wykpić i wyśmiać.
Zgłoś
Avatar
whorejp 2013-01-04, 2:00 2
Aha, zapomniałam

ellsworth napisał/a:


Jakież to popularne wśród nacjonalistów i wszelkiej masy faszystów - walczyć tylko z bezbronnymi, do gazu zapędzać bogu ducha winnych ludzi. No po prostu kwintesencja tej ideologii.



Wypowiedź Winnickiego do Hartmana...
Cytat:

Ja sobie ostatnio tak stwierdziłem, że frustracja lewicy... można ją mierzyć w adolfach. To znaczy jak lewica jest bardzo sfrustrowana to wtedy właśnie pojawia się Hitler, pojawia się faszyzm, pojawia się nazizm. To wszystko co nie jest lewackie, lewicowe jest faszystowskie. Myślę, że za tą wypowiedź to panie profesorze... tak 6 na 10 w skali adolfów.



... ja wypowiedź ellsworth'a oceniam na 8 adolfów.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-04, 2:18
bhpoland.org/strona/pl_news.htm

Czy to jest strona polskiej lewicy?

Tylko spójrzcie na te patriotyczne kolaże nazizmu z polskim nacjonalizmem. Jak to wszystko ciekawie się ze sobą komponuje.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-01-04, 8:32
Koniec Świata napisał/a:

nacjonalista - prawica.


Idąc twoją logiką Stalin tez był nazistą bo lubił socjalizm a jego propaganda mówiła o budowie wielkiego narodu radzieckiego... Jak to wyjaśnisz...?
Ba... Idąc twoją logiką jeśli czujesz się europejczykiem albo ziemianinem to też jesteś nazistą bo lubisz socjalizm i jesteś za siłą narodu europejskiego/ziemskiego.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-01-04, 11:12
Arashel napisał/a:


Idąc twoją logiką Stalin tez był nazistą bo lubił socjalizm a jego propaganda mówiła o budowie wielkiego narodu radzieckiego... Jak to wyjaśnisz...?
Ba... Idąc twoją logiką jeśli czujesz się europejczykiem albo ziemianinem to też jesteś nazistą bo lubisz socjalizm i jesteś za siłą narodu europejskiego/ziemskiego.


Jesteś tępy, czy tylko udajesz?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-01-04, 12:13
Skoro twierdzisz że jestem tępy i nie rozumiem to z łaski swojej sam wykaż się inteligencję i popraw mnie tam gdzie się mylę. To że mnie jakoś nazwiesz i sobie pójdziesz znaczy tyle że sam chuj wiesz a się odzywasz tylko po to by mnie obrazić.
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-01-04, 15:50
Przestańcie karmić lewaków, oni tylko na to czekają żeby was zniżyć do swojego poziomu, a następnie pokonać doświadczeniem.
Zgłoś
Avatar
Feniasty 2013-01-04, 18:02
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-01-04, 19:23 1
Ależ pierdolicie, a wstawilem tylko idiotyczny podpis
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie