18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
Jeżeli nie dostaliście odznaki wyślijcie potwierdzenie płatności ze zrzutki na adres zrzutka.sadistic@gmail.com

Witajcie,

Z zebranych ze zrzutki pieniędzy zrobiłem już zamówienie na serwery, rozliczenie przedstawię później jak dostaniemy faktury, To nam rozwiązuje problem na pół roku jeśli chodzi o koszty operacyjne serwisu, ale niestety trzeba już zacząć myśleć co dalej (dodatkowo lipiec i sierpień to martwe okresy ze względu na sezon urlopowy). Przychody z reklam które mamy z miesiąca na miesiąc maleją i ja nie widzę tutaj opcji że coś się poprawi. Najchętniej pozbyłbym się ich całkowicie i na zawsze bo tylko zaśmiecają stronę. Nie chcemy też skończyć jak inne strony na których bannery reklamowe zajmują 50% ekranu.

Zrzutek nie chcemy już więcej robić, chyba że nie będzie wyboru. Chcielibyśmy przejść na model dobrowolnego stałego wsparcia w zamian za dodatkowe opcje, które dodamy, mogłoby to być:
- brak reklam, jakichkolwiek
- dostęp do dodatkowego działu
- możliwość wgrywania własnych emotikon
- jakaś forma mini-bloga
- jakieś wyróżnienie konta w postach/profilu
- możliwość pokolorowania nicka
- ...coś więcej co możecie zasugerować

Niektórzy pewnie wsparliby nas i bez tego, ale jeśli będziemy uruchamiać taką usługę Premium to jest to wymagane.

Rejestrację i dostęp do działu Hard planujemy pozostawić bez zmian.

W grę wchodzą tylko dwie opcje - operator płatności albo Patronite. Bezpośrednich przelewów nie jesteśmy w stanie ogarnąć przy setkach wpłat. W obu tych przypadkach będziemy musieli zapłacić jakieś prowizje operatorom, przyjmijmy ok. 15%.

Przy Patronite dojdzie nam problem powiązania wpłat z kontami użytkowników na stronie. Odznaki dla kont ze Zrzutki przyporządkowałem kilka godzin. Fajnie to zrobić raz, ale na dłuższą metę jest to trudne. Wolałbym to jednak zautomatyzować

Jako że nie mam doświadczenia w takich rzeczach to napiszcie w jaki sposób moglibyście wesprzeć nasz serwis i na jakie kwoty?

Żadne tego typu rzeczy i tak nie pojawią się zanim nie dokończę i nie wdrożę nowej wersji serwisu, to raczej nie stanie się do końca tego miesiąca.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-10, 23:47
Z drugiej strony, z konwersji winyli albo szukania dobrego contentu na Sadola społeczeństwo ma jakiś pożytek, zaś jeśli ty za dnia siedzisz na kasie w Biedzie a wieczorem łoisz piwo by mieć "nie zatrute życie", babcia się cieszy że ma normalnego wnusia, ale ty pożyjesz tak po czym ksiadz zarobi za pogrzeb pokropek i stypę — i tyle cię było, z negatywnym pożytkiem dla społeczeństwa (bo ileś paliwa w życiu spalisz i swoje naśmierdzisz).

Tak więc: pierdol normalnych i ich poglądy.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-05-11, 9:02 1
Czym jest normalność w czasach, w których każdy na każdego patrzy z niedowierzaniem, w których pokolenia wzajemnie się nie rozumieją i nieakceptują.
Jedno jest pewne - wszystko ma więcej pożytku(osobistego) niż wrzucanie po 10 tematów na sadola plus kilkadziesiąt komentarzy dziennie. To marnotrawienie czasu, zero korzyści (tylko zaspakajanie uzależnienia). Ktoś powie „dobra czyścimy serwery i zaczynamy od nowa” i cały „dorobek” (słowo w dużym cudzysłowiu) przepada. I człowiek zdaje sobie sprawę - co ja właściwie robiłem przez ostatnie 10 lat ? Co z tego wyniosłem? Nic. Jeszcze jakby to jakąś sławę i rozpoznawalność przyniosło komuś (z czego celebryci odcinają kupony) - a tak to tylko człowiek w małej społeczności rozsławia swój nick, za którym nic nie stoi, żadna postać, żaden portret który ktokolwiek rozpozna i zapamięta.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-11, 9:36
trytodie napisał/a:

Czym jest normalność w czasach, w których każdy na każdego patrzy z niedowierzaniem, w których pokolenia wzajemnie się nie rozumieją i nieakceptują.
Jedno jest pewne - wszystko ma więcej pożytku(osobistego) niż wrzucanie po 10 tematów na sadola plus kilkadziesiąt komentarzy dziennie. To marnotrawienie czasu, zero korzyści (tylko zaspakajanie uzależnienia). Ktoś powie „dobra czyścimy serwery i zaczynamy od nowa” i cały „dorobek” (słowo w dużym cudzysłowiu) przepada. I człowiek zdaje sobie sprawę - co ja właściwie robiłem przez ostatnie 10 lat ? Co z tego wyniosłem? Nic. Jeszcze jakby to jakąś sławę i rozpoznawalność przyniosło komuś (z czego celebryci odcinają kupony) - a tak to tylko człowiek w małej społeczności rozsławia swój nick, za którym nic nie stoi, żadna postać, żaden portret który ktokolwiek rozpozna i zapamięta.



Normalność jest pojęciem względnym i nieokreślonym. Wiele osób używa przeciwieństwa tego słowa w momentach, gdy druga osoba zachowuje się „inaczej” – nietypowo. Zachowanie nietypowe, czyli odbiegające od zasad i reguł przyjętych w danym społeczeństwie, może być postrzegane jako nienormalne. Jednakże, warto zrozumieć, że normalność jest konstrukcją społeczną, a jej definicja może różnić się w zależności od kontekstu i punktu widzenia.
Krótko mówiąc, można powiedzieć, że normalność obejmuje te zachowania, idee i cechy, które są dostosowane do społeczeństwa. Jest to proces społeczny w kierunku samoregulacji. Psycholodzy badają paradygmaty dotyczące zaburzeń i niepełnosprawności, biorąc pod uwagę różnorodność funkcjonalną.
Wspominasz również o marnotrawieniu czasu i braku korzyści z wrzucania tematów na platformy internetowe. To zrozumiałe, że w dzisiejszych czasach, gdzie każdy ma dostęp do ogromnej ilości informacji i możliwości komunikacji, zastanawiasz się, co tak naprawdę wyniosłeś z tych działań. Czasami warto zastanowić się nad sensem naszych działań i ich wpływem na nasze życie. Może warto skupić się na działaniach, które przynoszą nam satysfakcję i rozwijają nas jako osoby, zamiast bezrefleksyjnie angażować się w rutynowe aktywności.
Pamiętaj, że każdy ma swoje własne cele i priorytety, a to, co dla jednej osoby jest marnotrawieniem czasu, dla innej może być cennym doświadczeniem. Ważne jest, abyśmy szanowali różnorodność i indywidualność ludzi, a nie oceniali ich zachowań jednostronnie jako normalne lub nienormalne
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-11, 12:28 2
trytodie napisał/a:

Czym jest normalność w czasach, w których każdy na każdego patrzy z niedowierzaniem, w których pokolenia wzajemnie się nie rozumieją i nieakceptują.
Jedno jest pewne - wszystko ma więcej pożytku(osobistego) niż wrzucanie po 10 tematów na sadola plus kilkadziesiąt komentarzy dziennie. To marnotrawienie czasu, zero korzyści (tylko zaspakajanie uzależnienia). Ktoś powie „dobra czyścimy serwery i zaczynamy od nowa” i cały „dorobek” (słowo w dużym cudzysłowiu) przepada. I człowiek zdaje sobie sprawę - co ja właściwie robiłem przez ostatnie 10 lat ? Co z tego wyniosłem? Nic. Jeszcze jakby to jakąś sławę i rozpoznawalność przyniosło komuś (z czego celebryci odcinają kupony) - a tak to tylko człowiek w małej społeczności rozsławia swój nick, za którym nic nie stoi, żadna postać, żaden portret który ktokolwiek rozpozna i zapamięta.


Otóż to. Są tu tacy z licznikami w podpisie, co żyją chyba tylko dla piwek albo ilości tematów i po chuj? Myślę, że najpóźniej za rok ten serwis padnie i co im zostanie? Lampa, sznur i kopnięte krzesło. I nawet jak to nagrają to już nie będzie gdzie wrzucić, dobry materiał przepadnie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-11, 13:29
TwójCzarnyPan napisał/a:

Otóż to. Są tu tacy z licznikami w podpisie, co żyją chyba tylko dla piwek albo ilości tematów i po chuj? Myślę, że najpóźniej za rok ten serwis padnie i co im zostanie? Lampa, sznur i kopnięte krzesło. I nawet jak to nagrają to już nie będzie gdzie wrzucić, dobry materiał przepadnie.


Zostanie droga w kierunku slowa Bożego.Droga wyboista aczkolwiek możliwa do przebycia. Polecam Ci: Przypowieść o zagubionej owcy (Łukasza 15:3-7): Jezus opowiada historię o pasterzu, który zostawił 99 owiec, aby odnaleźć jedną zagubioną. Kiedy ją odnalazł, był bardzo szczęśliwy. Ta przypowieść symbolizuje Boże pragnienie nawrócenia grzeszników.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-11, 16:35 1
baronturbina napisał/a:

Zostanie droga w kierunku slowa Bożego.Droga wyboista aczkolwiek możliwa do przebycia. Polecam Ci: Przypowieść o zagubionej owcy (Łukasza 15:3-7): Jezus opowiada historię o pasterzu, który zostawił 99 owiec, aby odnaleźć jedną zagubioną. Kiedy ją odnalazł, był bardzo szczęśliwy. Ta przypowieść symbolizuje Boże pragnienie nawrócenia grzeszników.


Powiedz to Halmanowi i Velturowi bo im to będzie potrzebne, nie mnie. Ja mam życie poza Sadolem.
Zgłoś
Avatar
R................N 2024-05-11, 16:47 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Powiedz to Halmanowi i Velturowi bo im to będzie potrzebne, nie mnie. Ja mam życie poza Sadolem.



Przepraszam, że się wtrancam, ale co ty chcesz od Veltura… Ma swoje życie, czasami coś tu wrzuci czy pogada na sb, ale nie siedzi tu od świtu do późnych godzin nocnych jak ten pierwszy co go wymieniłeś.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-05-11, 16:49
Velture ma więcej ruchu niż nie jeden piwniaczak
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-11, 16:57 1
RobsoN napisał/a:

Przepraszam, że się wtrancam, ale co ty chcesz od Veltura… Ma swoje życie, czasami coś tu wrzuci czy pogada na sb, ale nie siedzi tu od świtu do późnych godzin nocnych jak ten pierwszy co go wymieniłeś.


Ale licznik dodanych tematów w stopce ma. A przynajmniej miał, nie chce mi się teraz sprawdzać. I jeszcze był JessePinkman, zanim go zbanowali.
Taki nieustający konkurs na długość wirtualnych kutasów. I po co?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-12, 15:38
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ale licznik dodanych tematów w stopce ma. A przynajmniej miał, nie chce mi się teraz sprawdzać. I jeszcze był JessePinkman, zanim go zbanowali.
Taki nieustający konkurs na długość wirtualnych kutasów. I po co?



To jest bardziej po to aby ktoś mógł sobie kliknąć i pooglądać bo większość to dobre tematu u mnie.

trytodie napisał/a:

Velture ma więcej ruchu niż nie jeden piwniaczak



No ja 5 dni w tygodniu zapierdalam po 5-6 razy na 2 piętro i w dół oraz X razy między piętrami budynku.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-05-13, 12:35 1
baronturbina napisał/a:

Zostanie droga w kierunku slowa Bożego.Droga wyboista aczkolwiek możliwa do przebycia. Polecam Ci: Przypowieść o zagubionej owcy (Łukasza 15:3-7): Jezus opowiada historię o pasterzu, który zostawił 99 owiec, aby odnaleźć jedną zagubioną. Kiedy ją odnalazł, był bardzo szczęśliwy. Ta przypowieść symbolizuje Boże pragnienie nawrócenia grzeszników.



szczęśliwy?? chyba był bardzo zdziwiony jak wrócił i ujrzał, że te 99 owiec wilki mu wpierdoliły a został z jedną tępą, która się zgubiła, bo nie posiada instynktu stada
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-30, 1:50
Tą waszą captche to bym rozjebał z główki bez kitu od zaraz w półtorej minuty. Dwa miesiące temu logowało mnie do strony z dupy, a teraz trzeba wypełniać. Skąd wy to wzięliście? Rozwiązuję 5 okienek prawidłowo i nadal jest problem. To ta najtańsza, czy jaki chuj?
Zgłoś