18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Clarx 2018-03-03, 17:38
szkoda... wręczyłbym taki prezent sobie i strzelał do ciebie
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2018-03-03, 17:48 2
A u nas długa droga do ewentualnego uzyskaniu pozwolenia, szafy pancerne do trzymania broni i najlepiej jeszcze jedno miejsce na ammo, masakryczne ceny bo rynek robi swoje. W razie W większość chłopa do 35 roku życia nie wie jak strzelać w rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2018-03-03, 17:58
potem w faktach będzie czy musiało do tego dojść jak zajebie pół szkoły
Zgłoś
Avatar
Nano84 2018-03-03, 18:14 4
A dzisiaj w wiadomościach słyszałem że od początku tego roku było już 12 strzelanin w szkołach w stanach.... a mamy dopiero początek marca, ciekawe dlaczego?
Zgłoś
Avatar
godfather1982 2018-03-03, 18:52
Bo Mój
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-03-03, 19:21 3
Nano84 napisał/a:

A dzisiaj w wiadomościach słyszałem że od początku tego roku było już 12 strzelanin w szkołach w stanach.... a mamy dopiero początek marca, ciekawe dlaczego?


Jak zaczniesz myslec, a nie sluchac gowna z telewizji, to zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
Nano84 2018-03-03, 19:51 1
Oj przestań się mazać bekso, podać ci chusteczkę?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-03-03, 22:24 1
@up
A spróbuj. Ona ci poda śrut między oczy.
Zgłoś
Avatar
andyq 2018-03-04, 0:50
Ja pierdole. Przestańcie pierdolić że w Polsce ciężko o to żeby postrzelać. Ciężko to jest zdobyć pozwolenie na noszenie broni itp. Ale jak chcecie postrzelać to na strzelnicę. Potem starać się o pozwolenie ale na broń sportową typu ak47 itp. LOL Bo w celach sportowych mamy większy wybór niż z pozwoleniem na posiadanie lub noszenie broni. Jak wam odmówią to jest jeszcze inna opcja ale to dla desperatów . Wyjeżdżacie do kraju gdzie łatwiej dostać pozwolenie na broń w celach sportowych (np. UK) potrwa to 6-12 miesięcy. Wraz z wnioskiem o pozwolenie składacie wniosek o euro travel with weapon. I możecie pojechać na strzelnicę w Polsce z własną zabawką.
Ale Polskie pozwolenie dla celów sportowych daje większe możliwości niż większość krajów EU. W UK łatwo dostać pozwolenie ale będą ograniczenia. Nie kupicie nic krótszego niż 60 cm. Jeśli ma to być pistolet to jego lufa nie może być krótsza niż 30 cm więc albo long barrel revolver albo semi-automat z tłumikiem którego nie da się zdemontować. No i stabilizator przy rękojeści który przedłuży broń do minimalnego 60 cm. Kupicie praktycznie każdy karabin ale musi być bez opcji AUTO, tylko bolt action i semi-auto.
Zgłoś
Avatar
v................0 2018-03-04, 1:15
Echhh, a w tym ciemnogrodzie to ja mogłem sobie tylko pomarzyć żeby w gimbazie troche postrzelać...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-04, 2:27 1
Arathnmor napisał/a:

A u nas długa droga do ewentualnego uzyskaniu pozwolenia, szafy pancerne do trzymania broni i najlepiej jeszcze jedno miejsce na ammo, masakryczne ceny bo rynek robi swoje. W razie W większość chłopa do 35 roku życia nie wie jak strzelać w rzeczywistości.



Skończ z tym lamentem i przyznaj, że największą przeszkodą dla takich jak ty są badania psychiatryczne. Broń w Polsce jest śmiesznie tania, a zdrowi ludzie, którzy jej potrzebują dostają pozwolenie. Jak masz kompleksy małego kutasa i chcesz łazić z bronią po ulicy, to się przeprowadź do Afganistanu.
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2018-03-04, 8:35
jak bym mial giwere to odrazu do warszawy bym jechał, choc tam to raczej bomba by sie przydała. moge zostsać meczennikem
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2018-03-04, 13:36 1
tranzystor napisał/a:

Broń w Polsce jest śmiesznie tania


Tylko dla czego na przykład zwykły egzamin, który trwa moment, kosztuje bodajże 1150zł?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-04, 15:15
SaveTheTrees napisał/a:


Tylko dla czego na przykład zwykły egzamin, który trwa moment, kosztuje bodajże 1150zł?



Cytat:

Obowiązują następujące stawki odpłatności za egzamin w sprawie wydania pozwolenia na broń w celach:

1) ochrony osobistej - 500 zł,
2) sportowych - 800 zł,
3) kolekcjonerskich - 1150 zł,
4) pamiątkowych - 550 zł,
5) szkoleniowych - 1000 zł,
6) innych - 600 zł.



Podałeś górną granicę. Nie każdy stara się o pozwolenie dla celów kolekcjonerskich.
Taki egzamin trwa "moment" jak cię wypierdolą za drzwi w trakcie.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2018-03-04, 16:27
GlassEdi napisał/a:


Skąd wiesz że Twój?


przypuszczam, że tylko on ma klucz od piwnicy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie