18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Radeg 2010-07-02, 6:58
Oj dobra, on i już tak nie żyje.
Zgłoś
Avatar
burritto 2010-07-02, 9:16
zchamiały dziad
Zgłoś
Avatar
Dodus 2010-07-02, 10:41 1
kurde nie róbcie z tak porządnego portalu kolejnego szmatławca typu wp czy onet i wypierdalać z ta polityka!
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-07-02, 10:43
Nie płacz. Skończą się wybory, ludzie ponabijają się z przyszłego prezydenta, wszystko jedno kto nim będzie, i powoli ucuichnie.
Przynajmniej na jakiś czas.
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-07-02, 11:14 1
co za różnica i tak będzie dalej taki sam socjalizm z tendencjami komuszymi bo ta sama ekipa ciągle a w Polsce nic sie nie zmieni, ewentualnie jak co roku - na gorsze
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2010-07-02, 11:35
Idioci czy to tak dużo podać ręke jak ktoś wyciąga ją do nas, bedziecie teraz bronic kaczora i oskarżać prezentera Zal....
Moim zdaniem wiekszym nietaktem jest nie podanie ręki komuś (mozna traktowac jako obraze) niż wyciągniecie ręki do kogoś.

Nie bede politykował powiem tylko ze kaczor cham rękę poda sobie sam (no chyba ze woli kota ale podlatuje to zoofilią)
Zgłoś
Avatar
LLL 2010-07-02, 11:56
Sami ludzie internetu, a wypowiedzi Rymanowskiego na ten temat na yt nie laska sobie zobaczyc. Abstrahujac nawet od faktu, ze to nie bylo wyciagniecie reki do kogos, to moze Kaczynski powiedzial mu "nie zegnajmy sie, zapraszam na kawe"? Nie wiadamo, ale po takiej nagonce jaka byla przed Smolenskiem bardzo latwo przychodzi krytyka PiSu i Kaczynskich. Warto sie zastanowic jak odebralibyscie taki sam gest, gdyby tam Tusk siedzial?

Troche obiektywizmu.
Zgłoś
Avatar
Morszczuk 2010-07-02, 12:12
Prezenter nie powinien podawać jako pierwszy ręki, ale dla mnie to była gestykulacja, on coś pokazywał. Prezydent był chamem ale nie aż takim.
Zgłoś
Avatar
lg0r 2010-07-02, 13:03 2
ale kurwa sensacje żeście znaleźli. ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
abominacja 2010-07-02, 14:21
Cytując inszego polityka "Ja panu mogę co najwyżej nogę podać".
Zgłoś
Avatar
thomasx111 2010-07-02, 14:35
tak tak dla Ciebie to była gestykulacja,juz zacznijcie sie najlepiej doszukiwać kolejnych przeslanek, że to moze pokazywał mu kierunek lotu samolotu, albo jeszcze inna głupota
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2010-07-02, 15:51
No i wszyscy muszą już zacząć pierdolić o polityce.. Wielcy znawcy polityki, wypierdalać do Damianero..
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-07-02, 16:05
LLL napisał/a:

Sami ludzie internetu, a wypowiedzi Rymanowskiego na ten temat na yt nie laska sobie zobaczyc. Abstrahujac nawet od faktu, ze to nie bylo wyciagniecie reki do kogos, to moze Kaczynski powiedzial mu "nie zegnajmy sie, zapraszam na kawe"? Nie wiadamo, ale po takiej nagonce jaka byla przed Smolenskiem bardzo latwo przychodzi krytyka PiSu i Kaczynskich. Warto sie zastanowic jak odebralibyscie taki sam gest, gdyby tam Tusk siedzial?

Troche obiektywizmu.



Pięknie pierdolić każdy potrafi ale na sadola nikt nie wrzuci.

BTW. Już widzę jak jakaś kaczka proponuje kawę dziennikarzowi TVNu
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-07-02, 19:43
NO LOL to jest taki TIK a nie to ze nie podal reki...
Zgłoś
Avatar
Malakas 2010-07-02, 22:01
on zyje O.o?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie