18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bogujawleński 2019-12-17, 21:57
pudzianek89 napisał/a:

To akurat jest CRF100L. I ma Gmole. I płyte pod silnik tez ma. Jak kurwa mozna gmoli nie zauwazyc? Tak duzych. Toć to bunkier jest.



honda.pl/motorcycles/range/adventure/CRF1000L-africa-twin/offers.html
Już kurwa nie mogę.... Ilu tu jeszcze jest ekspertów, od jebanych rur
Zgłoś
Avatar
pudzianek89 2019-12-17, 22:04 1
Bogujawlenski, slepa mongolska cioto, wiesz co to w ogole są gmole? Bo ja, ogladajac ten filmik na kalkulatorze widze je kurwa doskonale.

Zgłoś
Avatar
bogujawleński 2019-12-17, 22:23
pudzianek89 napisał/a:

Bogujawlenski, slepa mongolska cioto, wiesz co to w ogole są gmole? Bo ja, ogladajac ten filmik na kalkulatorze widze je kurwa doskonale.



i jechałeś kiedyś po rampie 10cm szerokości swoją chińskopodobną pizdą?

Pudzianek podejmiesz wyzwanie?
30 metrów pizdą po desce?
Zgłoś
Avatar
pudzianek89 2019-12-17, 22:25
Nie misiu kolorowy. Moze dlatego, ze nie mam chinskiej motorynki jak Ty. A moze dlatego, ze zwiedzam swiat a nie rampy. To co z Tymi gmolami? Są na filmiku czy dalej ich szukasz?
Zgłoś
Avatar
milanixxx3 2019-12-18, 1:45
Ale cipy z was wszystkich, boicie się wsiąść na moto i tyle.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-12-18, 5:06 1
Motocioty! Tylko rozpierdalać te maszyny potraficie. Wziąłby jeden z drugim jakieś bączki drezyną ponapierdalał, czy hill climb hulajnogami, to byłoby o czym dyskutować, a tak słychać tu tylko ciepłe plaśnięcia półmiękkich fjutów o te wasze lubrykowane tyłki.
Zgłoś
Avatar
otomin 2019-12-18, 7:14
Ale wy kurwa jesteście sztywnie. Jebane no lify, siedzą i wiecznie narzekają. Typowe dla biednych polaczkow
Zgłoś