18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Pan_Mordu 2019-05-06, 23:24 5
Pojebne sierściuchy i jeszcze bardziej pojebani właściciele, najpierw dają słodkiemu kotkowi wejść sobie na łeb bo taki słodki i w ogóle a potem jak już kot zdziczeje i widzi, że zajął w tym "stadzie" pozycję dominacyjną to robi porządek z przychlastami... A tak wgl jakbym to miało miejsce w moim domu to spuściłbym psa najpierw to by tego kota wyruchał a potem na jego truchło sie jeszcze zesrał
Zgłoś
Avatar
Baldzi 2019-05-06, 23:48 14
A mnie bardziej interesuje o chuj temu kotu chodziło?
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2019-05-06, 23:49
Zabiłbym tego kota, ugotował a potem zjadł.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-05-07, 0:01 1
Takiego kopa by wyłapał, że już nigdy w życiu by nikogo nie podrapał. Zjebana generacja pizd, trzyma w domu zwierzynę i jeszcze jej pozwala na co jej się chce...
Zgłoś
Avatar
CzarneMleko 2019-05-07, 0:31
Moja dziewczyna została tak zaatakowana przez swojego kota, którego znała z 4-6lat. Miala porwane nadkolanówki i nawet pazury kota w skórze, krwawiła mocno. Do dzisiaj boi sie kotów, a tamtego wyrzucili na schronisko. Nikt nie wie co sie mu stało wtedy, trzymalo go to przez 2 dni (pozniej oddali)
Zgłoś
Avatar
czarny83 2019-05-07, 1:20
Skutki bezstresowego wychowania kota
Zgłoś
Avatar
Seligos 2019-05-07, 2:14
Kurwa jego mać, w momencie w którym kot by mnie w taki sposób zaatakował, automatycznie wypłacany jeden/dwa buty i kot leci z okna bez nanosekundy zastanowienia i żalu. Koty to pedały.
Zgłoś
Avatar
Gambi 2019-05-07, 5:12 7
Spiderowski napisał/a:

No kurwa, kot atakujący człowieka... chyba wstrętny sierściuch nigdy porządnie z buta nie dostał.



O Ty twardzielu. To męstwo, odwaga. Złoty tarzanie...
Zgłoś
Avatar
VabankO 2019-05-07, 7:56
Skurwiela bym golymi rękoma rozjebał o ścianę
Zgłoś
Avatar
giga92 2019-05-07, 8:00 2
Jak lubie koty i sam mam 2 tak po takiej akcji kot by wyłapał srogi wpierdol aż by po ścianach latał. Zwierze to tylko zwierze i zawsze bedzie chciało objąć dominacje w stadzie
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-05-07, 11:12 1
giga92 napisał/a:

Jak lubie koty i sam mam 2 tak po takiej akcji kot by wyłapał srogi wpierdol aż by po ścianach latał. Zwierze to tylko zwierze i zawsze bedzie chciało objąć dominacje w stadzie



Jak zwykle chuja wiesz a udajesz greka. To nie była próba objęcia dominacji w stadzie.
Zgłoś
Avatar
stroona 2019-05-07, 11:26 1
Też mam kota, wychodzi na podwórko i jest w połowie dziki, bo właśnie większość czasu spędza poza domem, ale gdy tylko do niego wejdzie, to wie gdzie jest jego miejsce. Dostanie jedzenie, potem wskoczy na kolana i domaga się pieszczot, które dostaje. Nigdy mnie tak nie zaatakował, czasem grymasi, ale nigdy nie ugryzł bez powodu. Podczas zabawy czasem ugryzł lub podrapał, ale tylko lekko. Kocham jednak swojego kota, a w zasadzie kotkę, ale gdyby zrobiłaby mi coś takiego, jak tej dziewczynie, to wyjebałbym ją na butach i nie miałaby już miejsca w moim domu. Ona chyba to wie

P.S.
Nie dziwię się temu kotu, po chuj ta laska chowała się w walizce ? Też bym kurwa wyciągnął pazury, gdybym się przestraszył. Nawet buta bym jej zajebał na miejscu kota
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2019-05-07, 12:36 3
Chyba jej nie kochają. Jak ja bym usłyszał krzyk i prośbę o pomoc, od kogoś mi bliskiego, to na pewno nie stałym gdzieś daleko i mówił jak zaśliniony debil "what happened?" 10 razy, tylko bym leciał zajebać skurwielowi.
Zgłoś
Avatar
kampton 2019-05-07, 13:04
A mi się podoba jak kot spuścił wpierdol małolacie
Zgłoś
Avatar
jakis1typek 2019-05-07, 13:49 1
Zagadka dnia. Co to jest : leci i mialczy? Kot kopniety w dupę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie