18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Riko 2013-09-24, 22:44
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2013-09-24, 23:36
Podlasie XXIw ps nigdzie nie widze ksiedza przeciez zawsze maja cos do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
alien279 2013-09-25, 0:43
"Irena podaj sznurek" nowe hasło internetu 6:25
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2013-09-25, 1:24
Ale wkurwiający babsztyl w okularach... na każdej wsi musi być taka co to ma najwiecej do powiedzenia i jest w centrum uwagi. Zajebał bym taka od razu z wkurwienia. Nie ważne czy gada dobrze czy nie, po prostu wkurwia jak cholera.
Zgłoś
Avatar
chujew123 2013-09-25, 1:27 1
a teraz ja wam opowiem historie, jestem studentem politechniki na wydziale geodezji i kartografi, moja mama ma firmę geodezyjną, niewielka działalność gospodarcza. Bardzo często jeżdżę z nią na pomiary, są to różnego rodzaju obserwacje, czasem jest to jakiś podział, czasem inwentaryzacja budynków ... ale nic nie budzi takich kurwa emocji jak okazanie granic gdzie muszą być wszyscy sąsiedzi, właściciele i współwłaściciele gruntów w obrębie okazania granic (zgodnie z rozporządzeniem są do tego wzywani i muszą się stawić). Ostatnio mieliśmy okazanie gdzie uczestniczyły dwie zwaśnione strony no sąsiedzi się kurwa nienawidzili, prawdziwa wiejska nienawiść do tego stopnia że mało by się nie pozapierdalalii siekierami a najlepsze jest to że kłócili się - uwaga - o 2 centymetry!!, granica była już kiedyś ustalona chyba w 2007, jakoś się Ci ludzie wtedy dogadali. Używaliśmy sprzętu satelitarnego i kiedy już odbiornik wytyczył nam punkt to zabijaliśmy tam kołek, akurat wyszło tak że punkt był na samej krawędzi fundamentu ogrodzenia (ogrodzenie to nie wchodziło na cudzą ziemie, granica biegła "równo" po zewnętrznej stronie fundamentu) i z racji tego wbijając kołek zaczął on delikatnie schodzić, po czym stary dziad zaczął robić mi awanture że na jego niekorzyść źle wykonuje swoją prace to ja tłumacze mu że nic złego nie robię, po porstu tylko tak mogę wbić ten jebany kołek (te kołki są tylko poglądowe nie mają znaczenia w sensie stricte prawnym) ale gość dalej przy swoim i zaczyna się awantura i darcie japy że jego to nie obchodzi i sąsiad ma w tej chwili tak skuć fundament żebym mógł zabić punkt, po wielu minutach niepotrzebnych dyskusji się z typami dogadalismy i namalowaliśmy ten punkt farbą na fundamencie i kolejny punkt, kolejna kłótnia a to o centymetr a to o dwa (a kłócił się o to koleś który ma w Warszawie hektary nieużytków). Ale i tak nie to jest najlepsze w tym wszystkim, przy tego typu pomiarach dopuszczalny błąd wynosi 6cm, słownie sześć jebanych centymetrów i tłumaczenie tego tym ludziom nic nie daje, bo przecież taki wieśniak wie kurwa lepiej, i chuj w te studia, chuj w ten sprzęt dziadek ma miarkę i wie lepiej. Nie macie pojęcia jak trudna i niebezpieczna może być praca geodety, co do filmu to współczuje temu geodecie co tam robił i czego się musiał pod swoim adresem nasłuchać, a niektórzy ludzie potrafią się kurwa o 2 cm pola kłócić
Zgłoś
Avatar
Toljanos 2013-09-25, 1:57
Zgłoś
Avatar
Wesolynew 2013-09-25, 2:01
Rzecznik praw obywatelskich w warszadzie ,, kurwa co za ciemnoty ,i do tego ten radny co alfabet ledwo zna,
Zgłoś
Avatar
chnibi 2013-09-25, 7:01
Moja okolica taka piękna
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-25, 11:30
a w niedziele wszyscy podreptaja do kosciolka przekazac sobie znak pokoju, potem spowiedz i bedzi emozna kolejny tydzien byc zawistnym skurwysynem
Zgłoś
Avatar
kozyr91 2013-09-25, 14:58
Co to za utwór od 00:01 - 00:20
Zgłoś
Avatar
kisskee 2013-09-25, 21:06
cos eminema ale nie wiem co.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2013-09-25, 23:14
@up The Real Slim Shady?
Zgłoś