18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
psyhepl 2024-05-04, 17:04 5
Leszek1337 napisał/a:

Słychac jak mu ucina słowa , moim zdaniem trzezwy



słowa ucina ale reszta to prawie bełkot
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-05-04, 17:11 31
Ten pedał jeszcze straszy pozwami wszystkim internautom , a każdy specjalista od alkoholizmu powie, że ewidentnie mu się głos łamał i zaciągał jak po alkoholu , ten kraj jest popierdolony , polska to kraj z dykty powinni go natychmiast zdymisjonować!!!
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-04, 17:14 9
hahaahahaha Oni naprawdę nie mają wstydu
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-05-04, 17:23 6
Szczerze? Znalazłem to na YT i puściłem z prędkością 1,25. I brzmi praktycznie normalnie. Nie wiem czy to nie efekt tego że coś nie pykło z transmisją. Niewielkie opóźnienie i każdy brzmi jak najebany.
Nie bronię go bo mi koleś jest obojętny ale zwróćcie też na przyśpieszeniu że ruchy osób wokół też są jakby bardziej naturalne.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-04, 17:31 18
frytburger.z.paprykarzem napisał/a:

Szczerze? Znalazłem to na YT i puściłem z prędkością 1,25. I brzmi praktycznie normalnie. Nie wiem czy to nie efekt tego że coś nie pykło z transmisją. Niewielkie opóźnienie i każdy brzmi jak najebany.
Nie bronię go bo mi koleś jest obojętny ale zwróćcie też na przyśpieszeniu że ruchy osób wokół też są jakby bardziej naturalne.



Odtworzyłem na 1,25x i jest za szybko. Gość był po prostu najebany, a straszyć to sobie może co najwyżej swojego psa
Zgłoś
Avatar
KapitanBomba74 2024-05-04, 17:41 27

Co jest gorsze?to ,że był najebany,czy te popierdolone tłumaczenie ,że nie był?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-04, 17:47 3
Siriuz napisał/a:

Dlatego właśnie żadne media z przeważającym kapitałem zagranicznym nie powinny mieć znaczącego udziału na rynku polskim.

Masz widzę alergię na zagranicznych agentów, to się pewnie bierze z tego że wasz "system immunologiczny" cierpi przez to że wszędzie ich widzi: w twoim kraju każdy przyzwoity człowiek musi zaczynać wypowiedź od stwierdzenia jakoby był owym zagranicznym agentem.

Jednak z drugiej strony, trochę masz racji: zagraniczni agenci faktycznie występują — wiesz to z autopsji.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2024-05-04, 17:57 6
Najmocniejszy skład alkoholowy w naszej polityce. Na skrzydłach: Protasiewicz i Kierwiński, na szpicy- Kwaśniewski. Wszyscy zaprawieni w bojach i wódzie sie nie kłniają, do tego wysokiej jakości alko-tweety. Złoci chłopcy polskiej sceny politycznej.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-05-04, 18:01 10
majeńka napisał/a:

Masz widzę alergię na zagranicznych agentów, to się pewnie bierze z tego że wasz "system immunologiczny" cierpi przez to że wszędzie ich widzi: w twoim kraju każdy przyzwoity człowiek musi zaczynać wypowiedź od stwierdzenia jakoby był owym zagranicznym agentem.
Jednak z drugiej strony, trochę masz racji: zagraniczni agenci faktycznie występują — wiesz to z autopsji.



Niezłe pierdololo, powinnaś dostać honorowy tag Sadisticowego oszołoma
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-05-04, 18:15 3
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ja pierdole jakie to jest smutne że ludzie wybrali taką swołocz.



debilu to nagłośnienie ucina mu słowa
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-04, 18:15 9
Najebał się i coraz udaje że nagłośnienie zepsute
Zgłoś
Avatar
surojak 2024-05-04, 18:19 6
Jebany, najebany.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-05-04, 18:22 3
No co? Majówka

Każdy polak był najebany w majówkę
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-04, 18:26 3
Zbysław napisał/a:

No co? Majówka
Każdy polak był najebany w majówkę



Ja nie... A Polak z dziada pradziada....
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-05-04, 18:39 4
Okazał szacunek jak hooj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie