18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
Avatar
Riikko 2023-09-07, 20:35 2
chuj z takim matadorem
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-09-07, 20:43 2
Kurwa 2023 a tu takie gówno i to jeszcze nagrywane telefonem... Ludzie ja wiem, że ten portal umiera ale nie zalewajcie go takim chłamem... ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-09-07, 20:54 2
w indiach nie ma miejsca na nudę
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-09-07, 21:03 1
Kręcili chyba indyjską wersję "Samych swoich".
Ciapate Kargule pierdolone.

kothletino napisał/a:

Kurwa 2023 a tu takie gówno i to jeszcze nagrywane telefonem... Ludzie ja wiem, że ten portal umiera ale nie zalewajcie go takim chłamem... ja pierdole.


Faktycznie, pierdolisz jak połamany.
Kto jak kto, ale Pinkuś ma dobry content.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2023-09-08, 0:06 1
Teraz już wiem dlaczego Hindusi to wegetarianie... Oni kuhhwa nic by i tak nie byil w stanie upolować czy zabić. Nie z miłości bo bardzo się starają ale nie umieją.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-09-08, 7:18
Zulu-Gula napisał/a:

Kręcili chyba indyjską wersję "Samych swoich".
Ciapate Kargule pierdolone.
Faktycznie, pierdolisz jak połamany.
Kto jak kto, ale Pinkuś ma dobry content.



Wiem, że on jest aktywny ale czy ty masz oczy? Jeśli jakość i sama zawartość tego filmu są dla ciebie satysfakcjonujące to nie mamy o czym rozmawiać.

Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-09-08, 8:30 4
kothletino napisał/a:

Wiem, że on jest aktywny ale czy ty masz oczy? Jeśli jakość i sama zawartość tego filmu są dla ciebie satysfakcjonujące to nie mamy o czym rozmawiać.



Zajebiste, byczek sobie upolowal ciapatego i go nie chce oddać
Zgłoś
Avatar
rybsony 2023-09-08, 8:51 2
Benny by się uśmiał

Zgłoś
Avatar
pipi71 2023-09-08, 11:17
pilnował go jak pies kości:)
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-09-08, 12:25
Walka ruSSkiego z nałogiem, okiem kamery
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-09-08, 12:41 1
kothletino napisał/a:

Wiem, że on jest aktywny ale czy ty masz oczy? Jeśli jakość i sama zawartość tego filmu są dla ciebie satysfakcjonujące to nie mamy o czym rozmawiać.


Ciesz się, że te ciapatusy w ogóle rejestrują te swoje wyczyny, ale chuj, taki kothletino chciałby oglądać w 8K.
Jedź do Indii i zamontuj im lepsze kamery lub kup nowsze telefony, bo nie wiem, co ma z tym wspólnego Jesse.Pinkman?
Ciesz się z tego co masz i szanuj uploaderów, bo nie liczy się jakość filmu, a zawartość, życie to nie Hollywood.
Tu masz jeszcze gorszą jakość i jakoś ci nie przeszkadza:

sadistic.pl/lec-w-chuja-i-sie-przekonaj-vt579744.htm

Trochę pokory chłopie, bo nikt cię tutaj nie trzyma i nie zmusza do oglądania czegokolwiek i powtórzę jeszcze raz, nie liczy się jakość filmu,
a zawartość,
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-09-08, 15:10 1
kothletino napisał/a:

Kurwa 2023 a tu takie gówno i to jeszcze nagrywane telefonem... Ludzie ja wiem, że ten portal umiera ale nie zalewajcie go takim chłamem... ja pierdole.



Kurwa to Indie, czego oczekiwałeś u nich 4K i Dolby Surround.
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-09-08, 23:32 1
Piwo za idealnie dobraną muzykę. Benny wiecznie żywy
Zgłoś
Avatar
kothletino 2023-09-09, 16:55
Zulu-Gula napisał/a:

...
Trochę pokory chłopie, bo nikt cię tutaj nie trzyma i nie zmusza do oglądania czegokolwiek i powtórzę jeszcze raz, nie liczy się jakość filmu,
a zawartość,



No to polecę klasykiem, nie zesraj się.
Liczy się jakość i zawartość, tobie odpowiada gówniane nagranie mi nie i tyle, koniec zbędnego pierdolenia CHŁOPIE.
Zgłoś