18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
majer 2012-07-23, 10:24
DiesIrae napisał/a:

Dobra smykałka do dzielenia koksu, waga nie potrzebna

a normalnie jest Ci potrzebna waga? zawsze walisz 0,3 grama na jedną dziurkę?
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-07-23, 11:20
A teraz ziarno niepewności: czy podczas takiego wymurowywania każdy element nie powinien być podparty po obwodzie?
Czyli czy nie brakuje zaprawy wzdłuż krótszego boku?
Zgłoś
Avatar
Góral 2012-07-23, 11:25
Kurwa. Ja filmik oglądnąłem a w tym czasie gość kilkanaście pustaków ułożył a ja nic nie zrobiłem:(
Zgłoś
Avatar
Marzy 2012-07-23, 12:08
W kółko to samo a i tak siedzę i oglądam nieprzerwanie do końca : O
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2012-07-23, 13:24
ale cóż, prawdziwa budowa; jeden pracuje, drugi go nagrywa, reszta pewnie albo śpi albo wali jakieś winiacze
Zgłoś
Avatar
bakusv650 2012-07-23, 14:02
nie ma browara, fajki, no i nie napierdala ciężkim młotem --- jakoś tak nie po naszemu
Zgłoś
Avatar
mic9mega 2012-07-23, 19:17
Długo długo czekałem z pierwszym postem, chciałem tylko napisać, że u nas to co na filmiku to jakiś Disneyinlad kochani tak nie jest na budowach i tak nigdy nie bedzię
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2012-07-23, 20:05
W Olsztynie by to nie przeszło. Grzymowicz by powiedział: stanowczo za mało betonu. Majster wyleciałby z roboty. Dla kumatych olsztyniaków.
Zgłoś
Avatar
lucano1 2012-07-24, 22:19
Az sie zlogowałem zeby dac browca za tak sprawna i oszczedna robote, a sam jestem po spozyciu kilku
Zgłoś
Avatar
skylfer 2012-07-24, 22:20
Carol napisał/a:

Fajnie włada kielnią, ale za mało zaprawy. Zaprawa powinna być na całej powierzchni pustaka, a nie tylko takie paseczki. Nie chciałabym tam mieszkać.
A co do otworów to zostają puste.



Sama sobie przeczysz.. Skoro dziury pozostają puste to jak zaprawa ma być na całej powierzchni pustaka? :O
Zgłoś
Avatar
Dubanze 2012-07-24, 22:26
szpachelkom, mietek
Zgłoś
Avatar
mk1981 2012-07-24, 22:28
Reklama narzędzi murarskich, ale takiej ręki do kielni nikt nie sprzeda, chyba że za 40 PLN za godzinę...
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2012-07-24, 23:20
Mam okazję bywać dosyć często na polskich budowach i przyznam, że ten gościu jeszcze nie rozwija olimpijskiej prędkości w murowaniu. Osobiście widziałem w naszym kraju szybszych, ale już nie tak dokładnych i starannych jak na tym filmie. Tylko wszystko ujebane dookoła
Zgłoś
Avatar
Tymon 2012-07-25, 0:25
Budowałem z Tatą dom i używaliśmy linki i poziomicy.. O ile różową linkę widzę, tak poziomicy ani grama:) Ale gość naprawde włada kielnią
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-07-25, 1:36
moda na roboli powraca, gdy "rządził" nami socjalizm ten zawód, jak żaden inny dawał tyle chleba co dziś lekarz...dlaczego rząd wysyłał ludzi na studia ?(by nie było tak dużego bezrobocia przez 5-6lat).
Po politechnice, technikum, zawodówce(ten kto nie zaniechał nauki i poszedł dalej) liczy sie bardziej, niż ten co za kasę zrobił licencjat w wyższej szkole hotelarstwa i czego tam sobie nie wymyślili...A ten facet widac jest fachowcem, nie pokazał twarzy. należy się browar
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie