18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
R................x 2010-05-12, 10:26
Pojeździłem trochę po świecie i liznąłem innych kultur. Byłem w Egipcie i, w odniesieniu do tego tematu, nasuwa mi się jeden wniosek; gdyby nie ropa to kraje muzułmańskie byłyby na poziome Zimbabwe. Oni mają strasznie autodestrukcyjną mentalność i wszystko wokół tego się kręci.

BTW. Zauważyliście że ludzie bardziej wykształceni, profesorowie, doktorzy, mają dziwne światopoglądy i w ogóle są dziwni (delikatnie mówiąc)?
Zgłoś
Avatar
niejakub 2010-05-12, 11:02
kebep bułka, kebap ciasto? sosem łagodnym ci ostlym??? KAAAARWA MAĆ!!!!!
Nie dość że to brudasy to jeszcze wyjątkowo "ROZRYWKOE" chłopaki... Bummmm
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2010-05-12, 11:04
Bardzo dobrze gada, precz z tymi brudasami... To jest jeden z niewielu pozytywnych aspektów życia w naszym kraju - żadko kiedy z nimi się spotykasz. Człowiek może wydawać się dziwakiem ale porusza realne problemy z jakimi niebawem może ścierać się Europa. Zapamiętajcie sobie dzieciaki z baniami zasranymi jakimiś hippisowskimi ideami, że niebawem może dojść do tego że we własnym narodzie/mieście staniecie się mniejszością narodową - tak już jest w Berlinie.

Nie ma też co porównywać terroryzmu islamskiego do ETA czy IRA.... Zresztą... Czy słyszeliśmy ostatnio o jakichś atakach na taką skale na jaką dokonały ataków organizacje z islamem w tle?

Precz z brudasami i tyle.

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-05-12, 18:50 ]
1
Zgłoś
Avatar
docent77 2010-05-12, 11:17 1
Zgłoś
Avatar
Kadi 2010-05-12, 11:38 2
Jako, że Europa, w tym Polska (wy wszyscy) finansuje nieudaczników, fala imigrantów - szczególnie muzułmanów - jest nieunikniona. W momencie, kiedy muzułmanin ma 5 "żon", z których w świetle prawa tylko jedna jest jego żoną a 4 pozostałe kochankami, które dostają wasze pieniądze w postaci zasiłku dla samotnych matek, nie ma co się dziwić, że ciągną tu tabunami. Raj na ziemi.

Dlatego ja głosuję na Korwina-Mikke. Jeden, który zrozumiał jak to działa.
wiadomosci.onet.pl/2165523,11,korwin-mikke_prawo_glosu_powinna_miec_ty...
O imigrantach mniej więcej w połowie.

Co do wcześniejszej dyskusji i inwazji, to dodam tylko, że chrześcijanie byli gorsi. Łatwo się mówi "pchają nam się do kraju, chrześcijanie są pokojowi a oni to terroryści i siłą chcą nas zmuszać do islamu" w momencie kiedy przez setki lat chrześcijaństwo PRZEMOCĄ zdobywało wpływy i teraz ma pozycję dominującą przez co może odgrywać teraz rolę "religii miłości" - ja się pytam co się stało ze Światowidem?! Za kilka wieków w Europie rolę Światowida przejmie Jezus, a rolę Jezusa przejmie Mahomet.

Nie pałam nienawiścią do muzułmanów, chrześcijan ani wyznawców innych religii. Jeśli ktoś jest uczciwym, zaradnym obywatelem to może być i wyznawcą Pastafarianizmu. Nie podoba mi się postawa, która opiera się na reprodukcji i ciągnięciu zasiłków (w której przodują niestety muzułmanie).

Jestem ateistą, żyję w państwie świeckim, wkurwia mnie, że istnieją kraje w których prawo oparte jest na Koranie (tak samo wkurwiało by mnie prawo oparte na każdej dowolnej innej bajce z pseudomorałem np. Biblii). Jeśli tendencja demograficzna się utrzyma (a utrzyma jeśli Europa będzie finansować muzułmanów z 10 dzieci tylko z tego powodu, że mają dużo dzieci :|) to w końcu dojdzie do momentu, że większość, zgodnie z prawem, bez rewolucji, wprowadzi i w Europie prawo oparte na Koranie.
Ci, którzy myślą, że to niemożliwe bo "mamy konstytucję" niech się zastanowią czym ona jest i kto i kiedy może ją zmienić.
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-05-12, 12:24
WaterJetPenis napisał/a:

To się nam zamieni z kościoła katolickiego na islamski i przymajmniej nikt dzieci ruchał nie będzie. Swoją drogą na jedno i drugie chuj kłade


za to któregoś pięknego dnia w centrum Warszawy wypierdoli cię autobus- pułapka

Wg. mnie nie potrzeba więcej u nas muzułmanów a tym bardziej żadnych meczetów. Wystarczy popatrzyć co się dzieje na zachodzie Europy...
Zgłoś
Avatar
jedrek 2010-05-12, 14:03
squibb napisał/a:

Brawo kurwa. Teraz ludzi którzy są negatywnie nastawieni do islamu będzie kojarzyć się ze starym dziadem który się zachować nie potrafi. Ale co się dziwić po kimś kto jest profesorem filozofii... I jeszcze się to to tytułowania domaga.


ciołku, matołku. nie domaga sie tytulowania, tylko baba zle zaakcentowala i ja poprawil
mowi to,co mysli wielu inteligentnych i racjonalnie myslacych ludzi. a jak ktos slusznie zauwazyl w takich mediach jak rm ma szanse sie wypowiedziec. linia programowa innych mediow na to nie pozwala. poobserwujcie media. fukcja informacyjna nie jest nadrzedna.
Zgłoś
Avatar
Dorian007 2010-05-12, 14:28
1/4 z was to niewdzięczne pojeby! Jakoś jak 10 % społeczeństwa polskiego wypierdala za granice to kurwa jakoś nikt nic nie mówi. Tak wam kurwa przeszkadza że osoby z innych krajów przyjeżdzają do nas? a jak na przykład w Irlandii na pocztach otwierają specjane okienka dla polaków bo jest ich tam tylu, to jakoś każdy uważa że jest to całkiem normalne. To jest właśnie takie pojebane myślenie większości osób, że wszyscy źli tylko my zajebiści. Najlepiej niech każdy z tych co ma rodzine za granicą karze jej wrócic do domu a dopiero wtedy mów, że Polska dla Polaków!

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-05-12, 18:52 ]
2
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-05-12, 14:59 1
Najbardziej mnie bawią te gimbusy-ateiści , co się nigdy nie zastanawiały na temat religii i innych wierzeń i tylko bluzgają na wierzących powtarzając już oklepane tekściki bo to jest w modzie. Szkoda tlenu dla takich osób(nie mam nic przeciwko myślącym ateistom , żeby nie było ) Co do tematu to po części muszę się zgodzić z panem profesorem. Przykładem jest chociażby Francja , gdzie Arabowie domagają się coraz więcej praw sami nic nie robiąc i tylko żerując na innych (oczywiście tutaj generalizuje) , albo takie Niemcy.Turcy już są w tym kraju tak bezczelni , że żądają nadawania nazw ulicom w dwóch językach. Co do ich wierzenia , to prawda jest taka , że prawie każda religia źle zinterpretowana będzie prowadzić do sporów. Nie można mówić , że terroryzm to tylko i wyłącznie domena islamu.Przecież przed terroryzmem islamskim był terroryzm chrześcijański(przykładem jest IRA) To USA chce , abyście tak myśleli ,bo w końcu łatwiej jest walczyć wrogiem przez wszystkich znienawidzonym.Amerykanie tylko potrzebowali wymówki jaką była "walka z terroryzmem" by przejąć ich rope. Można by mówić , że Chrześcijaństwo robiło dokładnie to samo , ale na Boga , TO BYŁO W Średniowieczu.Skoro akceptujecie islam w Polsce , to musicie się liczyć z tym , że wprowadzicie od nowa średniowiecze , bo właśnie na takim poziomie są ichnie(islamskie) poglądy.
Zgłoś
Avatar
kucu19 2010-05-12, 15:06 2
zastanówmy się czy chcemy u siebie więcej meczetów.

Zgłoś
Avatar
S................l 2010-05-12, 15:08
Uniquelo napisał/a:

Kolejny katol ktory uwaza swoja religie za najdoskonalsza i chetnie by zajebali wszystkie inne religie oraz niewierzacych. Do tego typ moim skromnym typ nawet nie umie dobrze sie wyslowic oraz sie powtarza. "My nie umiemy sie zachowac? Co za glupoty pani opowiada" = "Wszyscy wyznawcy islamu to terrorysci" aha.


kurwa kolejne stereotypowe pierdolenie pseudo ateisty a to ze rezimy stalinowskie,pol pota itp. to sie juz kurwa zapomnialo
Zgłoś
Avatar
dolarpl 2010-05-12, 15:36
jebać ich....

nawet gdyby ataki terrorystyczne były planowane na Polskę... pamiętajcie, jesteśmy niepokonani, KTOKOLWIEK CHCE NAS ZAATAKOWAĆ, NIECH PRZYGOTUJE SIĘ NA PORAŻKĘ....

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-05-12, 16:47 ]
ale nie drzyj się
Zgłoś
Avatar
Tom'Ash 2010-05-12, 15:41
mam wierszyk: islam islam, wypierdalaj...

Ja bym postawił tu meczet dopiero wtedy gdyby oni u siebie postawili kościół.. albo 20. I płód im w oko!

i meczet tylko dla tych co kebaby robią bo ja lubie. reszta niech spierdala. cyganie do cyganii czy jakos tak.. xD
Zgłoś
Avatar
Kadi 2010-05-12, 15:48
Uriz napisał/a:

Można by mówić , że Chrześcijaństwo robiło dokładnie to samo , ale na Boga , TO BYŁO W Średniowieczu.Skoro akceptujecie islam w Polsce , to musicie się liczyć z tym , że wprowadzicie od nowa średniowiecze , bo właśnie na takim poziomie są ichnie(islamskie) poglądy.



No cóż, inkwizycja trwała w zasadzie między początkiem XIII a początkiem XIX wieku, więc nie nazwałbym tego średniowieczem. Nie rozumiem oburzenia chrześcijan na "metody propagowania wiary" muzułmanów, skoro to właśnie dzięki analogicznym metodom w Polsce jest teraz 95%(?) chrześcijan zamiast pogan (do których mam duży szacunek). Jak już napisałem, łatwo się mówi o pokojowym szerzeniu wiary, skoro wcześniej przez prawie 1000 lat zdobyło się religijny monopol siłą.
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-05-12, 16:03
Kadi napisał/a:



No cóż, inkwizycja trwała w zasadzie między początkiem XIII a początkiem XIX wieku, więc nie nazwałbym tego średniowieczem.



A jak inaczej nazwać twierdzenia religijne , które nakazują walkę z 'niewiernymi' , która najczęściej kończy się śmiercią a za samo posiadanie biblii grozi chociażby śmierć?

Kadi napisał/a:



Jak już napisałem, łatwo się mówi o pokojowym szerzeniu wiary, skoro wcześniej przez prawie 1000 lat zdobyło się religijny monopol siłą.



Jest takie ładne powiedzenie "Człowiek mądry po fakcie"
Chrześcijanie przynajmniej wyciągnęli wnioski z takiego postępowania a Islam jest na tym samym poziomie , na którym było Chrześcijaństwo w średniowieczu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie