18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Próg zwalniający
~Velture • 2023-08-03, 19:46
Cytat:

Mężczyzna w akcie desperacji nad zbyt szybko poruszającymi się samochodami postanowił przewrócić kosz ze śmieciami na ulicę aby samochody jechały wolniej



Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-04, 15:49 1
Insaner napisał/a:

To teraz pytanie - co jeśli ktoś otworzy drzwi w samochodzie, a Ty mu je wyrwiesz przejeżdżając obok.



Jeśli otworzy tuż przed jadącym pojazdem to wina otwierającego. W innym przypadku to wina kierującego
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-04, 16:16 1
darek1234 napisał/a:

Jeśli otworzy tuż przed jadącym pojazdem to wina otwierającego. W innym przypadku to wina kierującego



Kiedyś mi zrobił gość taki numer jak jechałem rowerem. Pasażer otworzył drzwi jak byłem na wysokości tylnego koła i nie było szans na uniknięcie. Wbiłem się w nie centralnie kierownicą i nawet zdołałem się nie wyjebać. Mała rysa na drążku kierownicy w rowerze i pogięta krawędź drzwi , a mechanizm zamykania wydawał dziwne odgłosy. Najlepsze, że kierowca się zorientował co odjebał pasażer i zaczął przepraszać. Jako, że i tak go pokarało z tymi drzwiami to już machnąłem ręką
Zgłoś