18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Prognoza
S................y • 2012-12-16, 23:23
Hiszpania jest najlepszym dowodem na zmiany klimatu w europie...
Taka tam marna prowokacja Jak się nie podoba to
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-12-19, 15:27 3
mrsatan napisał/a:


@up przecietna napinka kibicow Realu i Barcelony. Tlumacz:
-"Nie to moj klub z drugiego konca Europy, ktorego nawet na oczy nie widzialem, ktory ma w dupie mnie i moj kraj, jest lepszy od Twojego! Stracilismy teraz punkty, ale przynajmniej nie symulujemy"
-"Mylisz sie, moj przecwelony klub jest lepszy od Twojego, i nawet ma UNICEF na koszulkach, niewazne ze wydal prawie 70 mln euro w ostatnim okienku transferowym, kazdy grosz sie liczy dla tych dzieciakow. Juz pomijajac fakt ze wcale nie ma mojego panstwa w dupie...aha i to moj klub jest lepszy!"
Cioty. Juz pomijajac fakt ze 2 najbardziej gejowskie kluby jakie mogly byc, najbardziej gejowska liga, to jeszcze sie pedaly sracie miedzy swoimi. Idzie sie wszyscy dajcie sobie w dupke na zgode, jak to pedaly, i sie jakos dogadacie. Dzieci fify, i wyimaginowanego swiata ktory tworza media.


Wole Real Madryt niż żenujący poziom polskiej ligi. I jeszcze te jebane małpiszony w szalikach się napierdalają na stadionach tak, że strach z rodziną pójść na mecz.
Zgłoś
Avatar
pit@ 2012-12-19, 15:38 3
Barca czuje co to niepodległość. Jakoś nie zauważyłem życzeń dla Polski w Dniu Niepodległości od Realu.
Zgłoś
Avatar
wojf 2012-12-19, 15:58
Fani barcelonki po prostu sa zawiedzeni faktem, ze w zeszlym sezonie Real i Mourinho pozbawili ich mistrzostwa oraz swietnego trenera i w frajerski sposob odpadli z Chelsea, ktora nie pokazala nic a i tak strzelala im bramy. Teraz szczescie dopisuje wiec trzeba wszedzie pokazywac jak to dzielne krasnale sobie radza... dawno nie bylo tak irytujacego zespolu w pilce
Zgłoś
Avatar
D.Hume 2012-12-19, 16:02 1
realowskie pizdostwa dalej się tutaj unoszą, oh żal mi was
Zgłoś
Avatar
FCB_ThC 2012-12-19, 16:17 2
BongMan z całym szacunkiem Twoje kurwa teksty są smutne jak sanki w maju ...
Zgłoś
Avatar
Frostbourn 2012-12-19, 16:21 3
BongMan napisał/a:

W barcwelonie ciepło, bo sami ciepli bracia. Aktorzyny spedalone.



No klocilbym sie kto jest bardziej spedalony...

Zgłoś
Avatar
BukaMuka 2012-12-19, 16:33
bezuzyteczna.pl/fc-barcelona-jako-jeden-15341
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-12-19, 16:34
Kogo obchodzi jebana, nudna, pedalska liga hiszpańska?
Zgłoś
Avatar
2................5 2012-12-19, 16:34
A cioty dalej się kłócą kto lepszy...
Wy to macie najebane w głowach. Na chuj tak się spinacie o te kluby?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-19, 16:39 1
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ten obrazek jest śmieszny, co oznaczają te herby kto tu kogo obraża? Nie żartuję nie znam się na tych wojnach, a o piłce nożnej wiem tyle, że konsekwentnie dostajemy w nią wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Ens 2012-12-19, 17:18 2
@Loaloa

chodzi o to że Barcelona prowadzi w lidze ma 46pkt drugi w tabeli jest Atletico Madryt ma 9pkt straty do Barcelony a trzeci w tabeli Real Madryt ma 13 pkt straty.Kibice Barcelony obrażają kibiców z Madrytu bo Barcelona i Madryt od zawsze są wrogo nastawieni do siebie i chodzi tu bardziej o politykę niż o piłkę nożną ale jedni i drudzy zawsze znajdą jakiś pretekst do wyśmiania drugiej strony a że piłka w Hiszpanii jest jak religia to najczęściej wyrażają się przez futbol
Zgłoś
Avatar
jazzma 2012-12-19, 17:55
Bongman, skończ już i tak nikt Cię tu nie lubi
Zgłoś
Avatar
damianpl 2012-12-19, 20:56
Widze kibic pedałów musiał się wyżyć na sadolu wrzucając coś takiego...
Wielka Barcelona klub bogów która od ponad 100lat jest w cieniu madrytu.. zawsze będzie tym drugim klubem.. to ich najbardziej boli że jak spojrzysz w ich gablote trofeów powiesz no i co? co to kurwa? aha...
Panuje tam globalne podniecenie do sterydow... dzieki nim maja swoja gwiazde sztucznie wychodowana przez medycyne ktora zapierdala w masce i udaje skromna ciote
Jebac barcelone!! klub ktoremy sie kibicuje bo to modne!!!
Zgłoś
Avatar
Nugla 2012-12-19, 23:17
Anders Breivik napisał/a:


Wole Real Madryt niż żenujący poziom polskiej ligi. I jeszcze te jebane małpiszony w szalikach się napierdalają na stadionach tak, że strach z rodziną pójść na mecz.



To mówisz na meczach Realu można Cię spotkać bo bezpieczniej? Śmieszny jesteś założę się, że nigdy nie byłeś na żadnym meczu Ekstraklasy a swój pogląd opierasz jedynie o to co usłyszałeś w faktach czy innych wydarzeniach. Rozumiem kibicowanie drużyną z zagranicy chuj mi do tego chcecie to kibicujcie, ale pamiętajcie, że jest spora część ludzi których gówno interesuje kto ma ile przewagi w Primera División a kłótniami na forum pokazujecie tylko jacy ograniczeni jesteście skoro dacię się pokroić za klub którego piłkarze i kibice nawet nie wiedzą gdzie leży Polska. "Kibicowanie" po różnego rodzaju forach i innego tego typu fejsbukach jest śmieszne. Tacy z was wielcy fani a pewnie połowa bez wygooglowania nie wie któ był trenerem Barcelony przed Guardiolą
Zgłoś
Avatar
L................r 2012-12-20, 1:41 2
taka moda na messiego i krystyne,real i barcelone.
kiedys 100 dzieciaków zapytanych o ulubionego piłkarza mialo 50 odpowiedzi i każdy mial koszulke innej druzyny.jak ktos kibicowal innej druzynie i uwazal ze jest lepsza od twojej to dostawal po mordzie
teraz ze 100 dzieciakow 5 umie kopać piłkę.reszta oglada ja w tv i kibicuje przez neta.nie dziwne ze wyżywają sie na forach
Zgłoś