18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Hrabia Drapula 2019-07-16, 17:11 1
oglądałem bez głosu i na początku myślałem że dmucha sobie w ryj jakąś dmuchawą czy odkurzaczem
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2019-07-16, 17:15
Brakujące ogniwo między człowiekiem a małpą.
Zgłoś
Avatar
Arinek 2019-07-16, 18:18
Ronaldinho ładnie mu odjebało
Zgłoś
Avatar
disturbed666 2019-07-16, 18:22
kurwa, to jest tak obrzydliwe, że po sekundzie wyłączyłem.
Zgłoś
Avatar
coziro 2019-07-16, 19:06
Jak byłem w zoo to jedna małpa odpierdalała takie szopki.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2019-07-16, 20:07
a one wszystkie marzą o czarnej kutandze, nie kumam.
Zgłoś
Avatar
Drapichrust 2019-07-16, 21:34 1
Spar1988 napisał/a:

a one wszystkie marzą o czarnej kutandze, nie kumam.



Kwestia umiejscowienia mózgu. U mężczyzn w czaszce a u kobiet między nogami. Wot i sprawa wyjaśniona.
Zgłoś
Avatar
werther 2019-07-16, 22:15
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2019-07-17, 3:45
nie_mam_pomyslu_na_nick napisał/a:

co ja właśnie do kurwy obejrzałem



Incepcję. Małpa robi z siebie małpę

Śmiejecie się, że zacofani i małpy. A wy tak potraficie? NIE! Bo tak potrafią tylko doświadczeni inżynierowie
Zgłoś
Avatar
sereja3 2019-07-17, 14:07
Idealny do ciągnięcia pały. Gdzie i za ile?
Zgłoś
Avatar
Szymon86 2019-07-17, 14:46
pitteroo napisał/a:

Jak to jest, że żyjemy niby w XXIw, potrafimy polecieć w kosmos, a dla części człekokształtnych czas i ewolucja jakby płynęły wolniej, szczegolnie jest to widoczne gdy spojrzymy pod kątem karnacji, im ciemniejsza tym bliższa prehistorii, bo weźmy pod uwagę np muslimskie śniade małpy piaskowe, czy tego przedstawiciela kontynentu afrykańskiego, ilu naukowców i inżynierów przysyłają by pracować dla dobra i rozwoju cywilizacji?



To właśnie ty jesteś dowodem głupca, bo ślepo wierzysz w lądowanie na księżycu.

pitteroo napisał/a:

Jak to jest, że żyjemy niby w XXIw, potrafimy polecieć w kosmos, a dla części człekokształtnych czas i ewolucja jakby płynęły wolniej, szczegolnie jest to widoczne gdy spojrzymy pod kątem karnacji, im ciemniejsza tym bliższa prehistorii, bo weźmy pod uwagę np muslimskie śniade małpy piaskowe, czy tego przedstawiciela kontynentu afrykańskiego, ilu naukowców i inżynierów przysyłają by pracować dla dobra i rozwoju cywilizacji?



To właśnie ty jesteś dowodem, że ludzie nie myślą, bo ciągle ślepo wierzysz w lądowanie na księżycu.
Zgłoś