18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
A................o 2017-08-03, 7:24 7
Velture napisał/a:

Kolejny jebiący Polaków temat, kolejne 5zł od Sorosa wpadło do kieszonki pedałka. Jeszcze kilka i kupisz sobie worek buraków aby poczuć się jak w rodzinnym gronie.



Po pierwsze nie złote tylko szekle, nie upadłbym tak nisko żeby za złotówki robić dla Pana Sorosa. Po drugie nie buraki tylko czosnek - po co mam worek polaków kupować. A po trzecie sam przyznałeś się do bycia lewakiem ze squota więc pedałem nie jestem ja. Miłego dnia chłopcze.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-08-03, 9:20 4
Na zdjęciu jest żyd. Przecież to po nosie widać. Inna sprawa że czosnkowo-cebulowe plemię ostatnio zwykło się Polakami nazywać, a na marsze KODu i Obywateli RP, Polskie flagi przynoszą. Za obelgę biorą też gdy ktoś ich żydem nazwie, jakby było to równoważne z nazwaniem "chujem". Dziwni to "ludzie".
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-08-03, 10:03 1
krzyks napisał/a:



Znajdź jedną różnicę....

Obrazek

Jesteś bardzo na czasie.. nic innego do głowy nie przychodzi, to jebniesz żeby jebnąć



Założył maskę aby kibonga nie było widać. Jedyna pasująca na niego maska.
Zgłoś
Avatar
szpajder 2017-08-03, 10:12 2
Ojkofobia kwitnie. Kiedyś margines, dziś z dumą prezentuje swój chory punkt widzenia.
Zgłoś
Avatar
modoc 2017-08-03, 10:58 5
Banujcie tych debili wrzucających swoje życiowe przygody. Ta strona schodzi na psy. To już poziom kwejka czy innnego debilstwa. Masz problem ze sobą to idz się utop i to nagraj i niech ktoś to wrzuci. I to będzie dobry materiał a nie takie gówno.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-03, 11:32 5
Wszystkich który boli dupa informuje, że mam dla was zajebiste profilowe

Zgłoś
Avatar
czarnykun 2017-08-03, 11:40 5
Ajjjjj ale ten nasz naród dał sie upodlić za karpia! Same kurwy, Janusze i chytre baby z Radomia, a niestety taka młoda inteligentna krew jak Ty, autorze, nie identyfikuje się już z nami.

Weź chłopie wyjdź z piwnicy do ludzi, pojedź może na jakiś koncert, a nie sraj memami, które jeśli kiedyś bywały zabawne to są to już zamierzchłe czasy. A jeśli jednak zdecydujesz sie zostać w swojej pracowni to zrób jakiś research, poszperaj trochę o naszych zachodnich sąsiadach czy skandynawskich to być może dojdzie do Ciebie, że nie jest z nami tak źle , że tam co prawda nie chodzą do lidla bić sie o promocje, ale wynika to z tego że zwyczajnie boją się wyjść z domu.

Janusze są i zawsze byli, ale dopiero teraz Janusz = naród a nie jeden z jego obywateli i minie ta moda jak każda.

Pozdrawiam serdecznie z parawanowego pałacu z Helu.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-03, 13:06 4
@up

Zgadza się, dobre wzorce trzeba naśladować.
Zgłoś
Avatar
wszystkozajete1234 2017-08-03, 16:01 4
Wiecie kto wymyślił tą małpe-polaka?
Nasz współczesny wieszcz narodu

Zgłoś
Avatar
lklbl 2017-08-03, 16:02 2
Widzę, że coraz więcej żydków na tym portalu. Autor posta na nazwisko ma zapewne Bakicki albo Judkiewicz.
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-08-03, 16:05 3
polaczki robaczki
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-08-03, 20:03 2
@up
Do zobaczenia za miesiąc.
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-08-03, 21:16 4
Post faktycznie słaby. Ale ludzie podejrzewający, że Soros płaci za publikowanie postów na jakimś polskim portalu to jeszcze większa żenada
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-08-08, 20:53 1
Uwaga, Uwaga! Hasbara atakuje!
Zgłoś