18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

W tym temacie będziemy się dzielić wiedzą o grach dostępnych za darmo w ramach różnych promocji oraz wydarzeń.

Często wiele firm rozdaje gry za darmo przez określony czas aby zyskać nowych graczy albo wypromować grę na potrzeby wychodzącej niedługo kolejnej odsłony tytułu.

Na pierwszy ogień leci tytuł AAA.

Destiny 2 za damski ch*j na zawsze do 18 listopada można zgarnąć.
https://eu.shop.battle.net/pl-pl/family/destiny-2

Wystarczy mieć/stworzyć konto battle.net
Zalogować się w programie i *PUF* macie darmową kopię destiny 2 na zawsze.

Promocja trwa do 18 listopada.

2019-09-19, 23:26
Na Epic Games Store jest 6 darmowych gier o batmanie do końca tygodnia do zabrania.

Cytat:

Bezpłatne gry na 80-lecie Batmana!
19.09.2019
Paniczu Wayne, otrzymaliśmy dostawę darmowych gier!

Minęło już 80 lat, odkąd Batman zaczął walczyć ze złoczyńcami i podbił serca widowni swoim męstwem i tajemniczością. Aby to uczcić, w tym tygodniu w sklepie Epic Games oferujemy za darmo sześć gier o Batmanie. (Nie, nie pomyliliśmy się – sześć darmowych gier!) Zgarnij te tytuły za darmo do 16:59 CEST 26 września!


Lego Batman Trilogy

LEGO® Batman™: The Videogame

LEGO® Batman™ 2: DC Super Heroes

LEGO® Batman™ 3: Beyond Gotham


Batman Arkham Collection

Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham City

Batman: Arkham Knight


Szybko! Do Batjaskini! To znaczy... do sklepu Epic Games!


sa...........os
2019-09-27, 13:39
Freespace 2 za darmo na GOG.

Metro 2033 Redux i Everything od dziś za darmo w Epic Games Store.

Ja...........ro
2019-09-30, 21:09
Far Cry Primal
w CD Action za 17,99zl

2020-01-04, 21:01
Xbox Game Pass beta na PC jest za 4zł za pierwszy miesiąc jakby co.

W skład gier dostępnych do grania jest najnowsze the outer worlds, gears5 oraz forza horizon 4 ultimate.
Gier jest ponad 100 ale w większości badziew jednak za 4zł możecie miesiąc sobie pograć w jakąś fajną gierkę.


Na EpicGames Store za darmo QUBE2 i Layers of fear do końca miesiąca do zgarnięcia.

Na epic games store gra steep za darmo.

sa...........os
2020-02-09, 17:06
Mam pytanko do robiących zakupy przez Steama (przelewy24). Od nowego roku Steam mnie pyta o "informacje rozliczeniowe". Co się stanie jeśli w rubryczce "adres rozliczeniowy" powpisuję jakieś pierdoły? Raz że w sumie nawet nie jestem pewien co tam wpisać, dwa że nie lubię podawać za dużo informacji na swój temat.
Być może głupie pytanie, ale średnio zorientowany jestem w tych sprawach, a może ktoś się łapie co i jak. Dodam tylko że jako rejon mam cały czas zaznaczoną Polskę i nie robiłem nigdy żadnych przewałów ani kombinacji, bo zwyczajnie nie chce mi się męczyć dla ugrania paru złotych, z racji że i tak rzadko cokolwiek kupuję.

Przy okazji, żeby nie było offtopu. Kingdom Come Deliverance wkrótce za darmo!
https://www.gry-online.pl/newsroom/kingdom-come-deliverance-nastepna-darmowa-gra-w-epic-games-store/zc1d599

2020-02-09, 17:41
sanctusdiavolos napisał/a:

Mam pytanko do robiących zakupy przez Steama (przelewy24). Od nowego roku Steam mnie pyta o "informacje rozliczeniowe". Co się stanie jeśli w rubryczce "adres rozliczeniowy" powpisuję jakieś pierdoły? Raz że w sumie nawet nie jestem pewien co tam wpisać, dwa że nie lubię podawać za dużo informacji na swój temat.
Być może głupie pytanie, ale średnio zorientowany jestem w tych sprawach, a może ktoś się łapie co i jak. Dodam tylko że jako rejon mam cały czas zaznaczoną Polskę i nie robiłem nigdy żadnych przewałów ani kombinacji, bo zwyczajnie nie chce mi się męczyć dla ugrania paru złotych, z racji że i tak rzadko cokolwiek kupuję.
Przy okazji, żeby nie było offtopu. Kingdom Come Deliverance wkrótce za darmo!



Podaj tylko jakikolwiek polski adres i będzie git.
Te dane ewentualnie byłyby potrzebne jakbyś konto chciał odzyskać i wtedy steam może zapytać o dane jakie podawałeś przy kupnie aby zweryfikować, że ty to ty a nie jakiś haker co ci konto zaj***ł.

Prawdziwe dane podajesz tylko jak płacisz kartą aby nie odrzucono transakcji (ale wtedy i tak ważne jest tylko imię i nazwisko jakie masz na karcie a adres również można z dupy podać).

Ja...........ro
2020-02-09, 20:07
Dodam odnośnie Xbox Game Passa - wersja ultimate jest za 4zl na miesiac.
Ale jest tez wersja tylko dla PC i za 4zl jest na 3 miesiace z aplikacji Xbox (beta)
Cala roznica polega na tym, ze konto nie bedzie dzialac multiplatformowo a tylko dla PC. Spoko sprawa, w 3 miechy mozna spokojnie ograc co ciekawsze gry a w razie co zwyczajnie zalozyc nowe konto i ponownie wykupic 3miesiace testowe.
The Outher Worlds wlasnie ogrywam, następny w kolejce jest middle earth Shadow of War. Wampyr jakis ch*jowy jednak byl

2020-02-09, 20:32
Jakby tylko ten zj***ny Microsoft store zrobili tak aby się k***a dało tam intuicyjnie nawigować...
No ale już i tak ciągną ze mnie te 20zł bez grosza co miecha.
Co nie zmienia faktu, że jest to tak ch*jowa platforma jak ja pie**olę.

Ja...........ro
2020-02-10, 18:25
Velturek napisał/a:

Jakby tylko ten zj***ny Microsoft store zrobili tak aby się k***a dało tam intuicyjnie nawigować...
No ale już i tak ciągną ze mnie te 20zł bez grosza co miecha.
Co nie zmienia faktu, że jest to tak ch*jowa platforma jak ja pie**olę.



Beznadziejna nawigacja to ch*j. Najgorsze jest to, ze ten caly microsoft store i apka xbox (beta) siedza w rdzeniu systemu i jest masa czynnikow wplywajaca na to, czy to w ogole bedzie dzialac a zjebac sie moze na kilku poziomach (przynajmniej o tych o ktorych wiem, a zapewne jest w ich znacznie wiecej), np:
-deinstalacja apki xbox beta moze spowodowac, ze nie zainstalujesz jej ponownie. Nie i koniec, tylko reinstall systemu.
-brak najnowszej aktualizacji windowsa (musisz miec wszystkie updaty) powoduje, ze mozesz zwyczajnie nie polaczyc sie z serwerami ms store, ergo, nie pograsz, nie sciagniesz nic.
-trzeba miec skonfigurowany router, czesto recznie musisz przeprowadzić konfiguracje NAT i odblokowac porty. Inaczej nie pograsz i ch*j.
-trzeba miec pewnosc, ze w rejestrze systemu beda aktywne/otwarte procesy dla xbox beta i ms store. Nie mam tu na mysli procesow w menadżerze zadan a rejesrt systemu. Inaczej nie polaczysz sie z serwerami gry - sciagniesz, ale nie pograsz.
-jezeli z jakiegos powodu nie masz polaczenia z aktualizacjami czyli usluga Windows Update (mimo posiadania najnowszej) nie pograsz.
-jezeli masz win10 z upgreadu siodemki a ta byla instalowana w formacie NTFS dysku twardego mozesz miec problem z rejestrem i bibliotekami uslugi xbox beta (czyli nie pograsz), rowniez mozesz miec problem z pobieraniem i instalacja gry (czyli nie pograsz) albo bedziesz miec blad ststemu przez brak kompatybilności plikow czyli, k***a, nie pograsz.
-musisz miec wlaczony Port Forwarding na routerze. Tez nie jest to opcja domyslna. Inaczej nie pograsz.
-Wisienka na torcie - nawet jezeli wszystko skonfigurujesz, otworzysz NATy poprawnie, ustawisz port forwarding, aktywujesz procesy, zmienisz w rejestrze odpowiednie funkcje itd... Najnowsza aktualizacja systemu moze Ci wszystko zjebac i, oczywiscie, nie pograsz

To tylko problemy o ktorych wiem z wlasnego doswiadczenia :krejzi:

Wiwat microsoft

Gdyby nie to, ze jest ta mozliwosc pogrania w pare najnowszysch i dobrze ocenianych gier za 4zeta na 3 miechy kazalbym sie trzymac od sklepu microsoft z daleka. W sumie to jezeli ktos sie nie zna na tyle, by w razie co moc sobie poradzic z masa problemow tego serwisu, nie ma czasu, cierpliwosci albo cokolwiek, to jednak lepiej uzywac czegokolwiek poza MS Store i apki Xbox (beta).
Jest masa innych sklepow ktore zwyczajnie dzialaja, nie sa zintegrowane z systemem i zawsze mozna je szybko przeinstalowac bez j***nia calego systemu.

2020-02-10, 20:42
Ten nat najbardziej wk***ia bo za kazdym razem jak chce w forze pograc po multi to musze w routerze zmieniac... Geniusz to wymyslil...

sa...........os
2020-02-15, 20:42
https://www.gry-online.pl/gry/aztez/z03aff
Za darmo na Epic Games.

2020-02-15, 20:59
Skoro o epic mowa to teraz za darmo jest ten symulator rycerza kingdom come.

sa...........os
2020-05-14, 20:00
Assassin's Creed Syndicate za darmo w Epic Games.

edit

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo na Epic Games.

edit

GTA 5 za darmo w Epic Store!!!

2020-05-20, 19:36
sanctusdiavolos napisał/a:


GTA 5 za darmo w Epic Store!!!




Grand Theft Auto V za darmo do 21.05.2020 do godziny 17:00 tak btw 8-)

sa...........os
2020-05-22, 22:44
Teraz na Epic Store jest Cywilizacja 6 za darmochę!