18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Prośba mieszkańców
sveq • 2010-02-16, 18:45
Kod:
Spiesząc się do pracy, zauważyłem ciekawe ogłoszenie na tablicy. Powiem tak - nareszcie ktoś przerwał milczenie... Milczenie mieszkańców, nie pary, która każdy dzień zaczynała i kończyła miłym i wyraźnym akcentem :banany: <br> <br> (Wybaczcie jakość zdjęć, ale ona nie jest istotna. Tak myślę;))




Nie trzeba było długo czekać na ripostę

Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-02-17, 6:42
Mi tam by się po prostu zrobiło wstyd i tyle. Amen, koniec.
Zgłoś
Avatar
henryv 2010-02-17, 7:18 2
Wilczex jaki wstyd ....sex jest potrzebny jak pożywienie dla zdrowia fizycznego i psychicznego .... jak bym usłyszał że sąsiad puka żonkę , to bym swojej żonce nie odpuścił
a poza tym człowiek w nocy śpi po dniu pracy i nie słyszy a jak ma czuły sen to niech sobie bzyknie starą i pokrzyczy to się zmęczy a pozatym zrozumie tych za ścianą
Zgłoś
Avatar
hypek 2010-02-17, 8:51
agh, jak to miło mieszkać na wsi i do najbliższego sąsiada mieć kilkadziesiąt metrów ^^
Zgłoś
Avatar
EveryDayMosh 2010-02-17, 10:03
Ja sam tak hałasuje sąsiadom za ścianą i to dość często.Po prostu taki już urok polskiego budownictwa PRLu,że wszystko słychać.Jednak mam taką niepisaną umowę z sąsiadami że oni mi nie nudzą że się dre i muzyka napierdala,a ja im nie nudzę jak częste imprezki robią.To jedyne w pełni tolerancyjne wyjście z sytuacji.
Zgłoś
Avatar
alicexx13 2010-02-17, 13:48
Kura napisał/a:

Żenujące tak naprawdę są osoby, które zwracają na takie rzeczy uwagę. Pseudoświętoszki.
Syf wcale nie jest inną sprawą. Nie wiem po co niedorozwoje mażą po ścianach, drapią tynki, sikają na klatkach. To właśnie pokazuje poziom tego prymitywnego społeczeństwa. Chowają się za swoimi bredniami w stylu "moje dziecko nigdy nic nie pomazało".
A ludzie niech sobie współżyją. Bowiem powiedziane jest abyśmy się rozmnażali tak? To o co wam chodzi?
Sam miałem przypadek, że "młodzieży z bloku" wywaliłem w mordę bo pomazał ok 5 mkw ściany dwa dni wcześniej oddanej po remoncie... i to ja miałem problemy a nie mały kretyn bez wychowania.



wiesz, według mnie to jest inna sprawa, ja nie mam zamiaru się krępować we własnym mieszkaniu, gdzie za ścianą odchodzą "dziwaczne orgie". Ludziom przeszkadzają różne rzeczy, głośna muza itp. A co do wandali to zgadzam się w 100%. Też szczeliłabym w pysk takiemu.

kicek016 napisał/a:

w 99% takie pretensje o glosny seks maja niedoruchane stare panny oraz samotne babcie (tez niedoruchane)
a para odpowiedziala wrecz wzorcowo, inteligentnie, jednoczesnie docinajac tym pieprzonym hipokrytom i zazdrosnikom



sam jesteś niedoruchany, że tak powiem. Ja bzykając się kilka razy dziennie nie ogłaszam tego faktu wszystkim sąsiadom.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-02-17, 17:28
alicexx13 napisał/a:


sam jesteś niedoruchany, że tak powiem. Ja bzykając się kilka razy dziennie nie ogłaszam tego faktu wszystkim sąsiadom.


Wszystkim sąsiadom nie, ale forum tak.
Zgłoś
Avatar
miiso 2010-02-17, 17:34 1
To nie "inteligentna" odpowiedź tylko nędzna próba pokazania, że inni są gorsi. Jest jeszcze coś takiego jak obsceniczne zachowanie i głośne akty seksualne pod to właśnie podchodzą. Jak wiedzą, że będą darli ryje to niech sobie wygłuszą sypialnię.
Zgłoś
Avatar
Kura 2010-02-18, 14:15
ja rozumiem, że krępować się nei chcesz, piszę z własnego PUNKtu widzenia albowiem mnie to nie krępuje. pozdr.
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-02-18, 18:09
Hmmm jakiś pajac dał to na demota, i jest na głównej
Zgłoś
Avatar
szipol 2010-02-18, 20:29 1
cholernie mi miło, że znalazłam swoje znalezisko wykopowe tutaj i że zachowana została oryginalna pisownia:p wbrew pozorom miło się mieszka w tej klatce:) pozdrawiam! a no i przepraszam za jakość zdjęć...tablice ogłoszeń mamy w 'zaciemnionym' i nieciekawym miejscu:D
Zgłoś
Avatar
sveq 2010-02-18, 23:59
znalezisko wykopowe czy w końcu własne zdjęcia, zdecyduj się.
Zgłoś