18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Proste pytanie.
kilus • 2011-12-02, 17:03
Czym jest szczęście? Oto pytanie zadane w tym krótkim filmiku.



Myślę, że warty poświęcenia chwili uwagi
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2011-12-02, 20:58 27
szkoda faceta, ale tym, że matka wychowywała ich sama się nie wykręci. Każdy jest odpowiedzialny sam za siebie

Zgłoś
Avatar
albineek 2011-12-02, 21:01 5
tak sie kurwa w PoLanDzie zyje..i jakos sie nie zanosi zeby bylo lepiej..
tu jest takie bagno ze nawet kryzys nie wypalil..bo w sumie jaka to roznica jak tu zawsze byl gnoj..

moze zeby wyjsc z tego gowna trzebaby wypowiedziec wojne Czechom i z miejsca sie podac

piwo stawiam panu za sile i wytrwalosc ktorej mi teraz brakuje..
Zgłoś
Avatar
Mpasowski 2011-12-02, 22:20
Świetne , i tyle !
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-12-02, 22:39
Gracjan Roztocki Kaczmarskim naszych czasów
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2011-12-02, 23:12
Pewnie siedział 25 lat a to nie dostaje się za nic. Mimo wszystko film wzrusza i pokazuje nam jak łatwo można spartolić sobie życie

PS Nasunął mi się na myśl pewien reportaż:
sadistic.pl/dykta-12-vt86941.htm
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2011-12-02, 23:22 1
nie wierze, że sie wzruszyłem. Normalnie czuje w tym co mówi prawde.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2011-12-02, 23:26
agatka_95 napisał/a:


Najwyraźniej myślenie nie jest twoją mocną stroną…



Ale wiek wpisany w profilu sugeruje, że z gimnazjum już wyszłaś... To na chuj z takimi odzywkami?
Zgłoś
Avatar
Muder 2011-12-03, 1:04
^^^ Przyganiał rocznik 94' 95-emu...
Co do filmiku. Koleś przesiedział pół życia z 55 lat? niech bedzie ok 20 lat. Tyle się nie dostaje za nic. I niech się nie tlumaczy samtoną matką, którą zostawil 2-krotny MP w kajakach. Ludzie z gorszych gówien wychodzą na ludzi. Sam jest odpowiedzialny za swoje życie, za swoje wybory, i za konsekwencję swoich wyborów. Jeśli was wzruszył, to wam współczuję. Dla mnie to słaba jednostka, która nie potrafiła wziąć swojego życia w garść.
Zgłoś
Avatar
wściekły_koleś 2011-12-03, 1:05 1
Jak to mówią czas uczy pokory.Uważam iż każdy człowiek zasługuje na drugą szanse a co dla tego Pana to jest w
Wielki w swej prostocie i szczerości której brak wielu ludziom w obecnych czasach.Kohaku91 nie wybiegaj tak do przodu bo ci z tyłu braknie
Zgłoś
Avatar
OFF 2011-12-03, 1:10
albineek napisał/a:

tak sie kurwa w PoLanDzie zyje..i jakos sie nie zanosi zeby bylo lepiej..
tu jest takie bagno ze nawet kryzys nie wypalil..bo w sumie jaka to roznica jak tu zawsze byl gnoj..

moze zeby wyjsc z tego gowna trzebaby wypowiedziec wojne Czechom i z miejsca sie podac

piwo stawiam panu za sile i wytrwalosc ktorej mi teraz brakuje..



Dowcipny,przecież to oni poddaliby się pierwsi,jeszcze byśmy musieli zajmować się dodatkowo ich problemami

Btw. jak widzę te cyferki "95" "1994" "1996" i co czasem niektorzy właściciele nicków z takimi cyframi piszą to kurwa....
Zgłoś
Avatar
kisielek 2011-12-03, 1:50
Muder napisał/a:

^^^ Przyganiał rocznik 94' 95-emu...
Co do filmiku. Koleś przesiedział pół życia z 55 lat? niech bedzie ok 20 lat. Tyle się nie dostaje za nic. I niech się nie tlumaczy samtoną matką, którą zostawil 2-krotny MP w kajakach. Ludzie z gorszych gówien wychodzą na ludzi. Sam jest odpowiedzialny za swoje życie, za swoje wybory, i za konsekwencję swoich wyborów. Jeśli was wzruszył, to wam współczuję. Dla mnie to słaba jednostka, która nie potrafiła wziąć swojego życia w garść.



To gratuluje kur** twardzielu.
Ciebie by postrzelili, odje**li nogi i ręce i byś wyszedł na prostą.
"Dla mnie to słaba jednostka, która nie potrafiła wziąć życia w garść" - a niech Ci kurwa zdechnie żona ( czyli osoba, którą kochasz - pewnie nie wiesz ) i zobaczymy jaki wtedy będziesz niezłomny.
Ciebie to nie wzrusza hmm... może nikogo nie kochasz, może nikt Ciebie nie kocha?
Nie wiem jaki jest powód, ale na pewno masz przeje***e.
Zgłoś
Avatar
p................s 2011-12-03, 2:03
że tak powiem, no kurwa nie najlepiej
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-12-03, 10:10
kisielek napisał/a:

Ciebie to nie wzrusza hmm... może nikogo nie kochasz, może nikt Ciebie nie kocha?



Hah, jaki pocisk
Kisielek, po chuj Ci te gwiazdki, mamusia patrzy zza monitora, że cenzurujesz słówka?

Mnie nie wzrusza, ja na jego miejscu zabijałbym nożem i okradał ludzi, skoro społeczeństwo go odrzuciło, po chuj ma się starać by go przyjeło?
Zgłoś
Avatar
meme18 2011-12-03, 11:09
już widzę kompletnie nie macie się o co spierać. Filmik zmusza do refleksji.
Zgłoś
Avatar
wisniowy89 2011-12-03, 12:09
nie rozumiem dlaczego ten filmik ma tyle piw, byle żula zapytać się o to samo to też taką gadkę walnie ze swoimi historiami jakże tragicznego życia....może teraz jeszcze pluszowe misie albo bajke o bambi tu wrzućmy żeby wszyscy sobie powzdychali i popłakali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie