18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Protest w Barcelonie
m_mytnik • 2013-08-01, 22:21
Z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Mięsa, obrońcy praw zwierząt zorganizowali sobie protest. Nie ma co się zagłębiać bardziej w temat. Nikogo nie obchodzi co myślał schabowy zanim wylądował na talerzu.

Zgłoś
Avatar
Nocturno 2013-08-02, 10:55
Takie pojeby rodzą się z przekonania, że człowiek jest równy zwierzęciu, a zwierzę człowiekowi.
Nie, ekolodzy, nie jest tak. Człowiek stoi wyżej i ma prawo wpierdalać zwierzę, jeśli akurat ma ochotę na schabowego z kapustą, lub krwisty befsztyk.

Jeżeli uważacie, że człowiek jest równy zwierzęciu, to mam prawo - jak zwierzęta - żywcem żreć małą sarenkę, lub zgwałcić każdą kobietę, która jest tam zawinięta. Nie? Bo mam empatię, rozum..? No cóż, więc nie jestem równy, a wyżej postawiony.

Ekolodzy mają schizofrenię.
Zgłoś
Avatar
Ważne 2013-08-02, 11:04
Weganie to hipokryci - sami wpierdalają roślinki, które jak wiadomo od ładnych paru lat, również są organizmami żywymi. Taki już ten świat, jeśli chcesz przeżyć, musisz zabić... Ponadto białka roślinne nie zawierają pełnego zestawu aminokwasów, żeby ten niedobór zaspokajać trzeba mieć wiedzę i hajs, tak więc ich "wpierdalanie się do czyichś talerzy" jest kompletnie nieuzasadnione. Rozumiem, że komuś mięcho może nie smakować, ale jeżeli dorabia do tego ideologię - z pewnością ma zbyt wiele czasu i mocno niepoukładane w głowie.
Zgłoś
Avatar
chubaca 2013-08-02, 11:05
Ten protest jest bardzo widowiskowy
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-08-02, 11:06 1
A najlepsze jest to, że ludzie powinni jeść (tak, jak nas ewolucja przystosowała) 80% zwierzyny na 20% roślin. To stan pośredni między wszystkożercą a mięsożercą. Także wegetarianie muszą brać suplementy, jeżeli chcą jeść same roślinki, inaczej zabrakłoby im m.in. biotyny, witamin D oraz E. Dobrze tak tępakom!
Zgłoś
Avatar
myha 2013-08-02, 11:16 2
ale ten sadistic to śmieszna storna ze śmiesznymi użytkownikami:P w tym temacie wszyscy plączą na tą akcje że głupia bezsensu, a zwierzęta są żeby je jeść. Dwa tematy niżej jest filmik jak pieski wpadają pod samochód to płacz że szkoda piesków bardziej jak ludzi:P. Dla mnie to hipokryzja i podwójne standardy albo płaczecie za zwierzaczkami i nie zabijacie żadnych albo nie.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-02, 11:23
myha napisał/a:

ale ten sadistic to śmieszna storna ze śmiesznymi użytkownikami:P


Czyli z Tobą również prawda? A fakt, że tu jeszcze jesteś świadczy tylko o Twojej hipokryzji.
Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-08-02, 11:27
Cytat:

Co to ma na celu??



Jak to co? W czasach zimnej wojny organizacje ekologiczne, pacyfistyczne i inne tego typu chujstwa były hojnie wspierane finansowo przez służby krajów byłego bloku wschodniego, żeby działać jako piąta kolumna.
Dzisiaj znany na całym świecie dzięki cyckom FEMEN też ma "bardzo niejasne" źródła finansowania, a posługując się przykładem bliższym krajowego podwórka trzeba być chyba ślepym, żeby nie widzieć powiązań między przeciwnikami wydobywania (ba! nawet szukania) gazu łupkowego a rosyjskimi spółkami typu GAZPROM.

Jakiś pożyteczny idiota zawsze się znajdzie, żeby "mimochodem" wspierać czyjeś cele
Zgłoś
Avatar
bestialsky88 2013-08-02, 11:27
Podwójną pierś bym prosił
Zgłoś
Avatar
Piotr21 2013-08-02, 11:28
Po ile? Czy jeszcze ciepłe?
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-08-02, 11:33
Kurwa mać człowiek jest wszystkożerny i tak powinno zostać -.- Co potem? Zaczną kurwa niedźwiedzi przekonywać do nie jedzenia mięsa? I tylko roślinki nakażą mu wpierdalać? Wegetarianie to debile, a weganie to już w ogóle powinni wyginąć, albo same kamienie wpierdalać. Natura nie po to dała nam kły i siekacze by ich nie używać.
Zgłoś
Avatar
mardok 2013-08-02, 11:44
w glowach sie popierdolilo, bo powaznych problemow nie maja. chyba kurwa w koncu trzeba wojny zeby wszystko wrocilo do normalnosci...
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-08-02, 12:16
Jeśli przekonają lwa, tygrysa, albo krokodyla do jedzenia sałaty, to ja też przestanę jeść mięso.
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-08-02, 12:31
imbecylizm. lepiej kurwa jeść jabłko oczywiście, moi rodzice mają sad i powiem Wam coś - żeby jabłko nadawało się do spożycia przez takiego cwela obrońcę praw zwierząt trzeba z niego wytępić kolonie mszycy co równa się zabiciu setek tysięcy istnień - i co, takie jabłko kurwa bardziej humanitarne? chuja.
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2013-08-02, 12:42 1
Człowiek jest wszystkożerny, ale głównym źródłem naszego pożywienia są rośliny i bez problemu może się on obejść bez mięsa, na co są miliony przykładów na całym świecie, które się obchodzą bez mięsa i nie raz są zdrowsi od tych, co mięso jedzą. Są nawet sportowcy i kulturyści wegetarianie, czy nawet weganie (wegetarianie jedzą jajka, mleko i sery, ci drudzy nie przyjmują żadnych pokarmów pochodzenia zwierzęcego).
Gdyby nagle cały świat przeszedł na wegetarianizm, to problem głodu zostałby rozwiązany, nie trzeba znać wyższej matematyki, by policzyć sobie o ile więcej dajmy na to kaszy potrzeba do wyhodowania kurczaka niż jest żywności z samego kurczaka.

Reasumując, jesteście ciemnotą i zaściankiem i w tym momencie to wy się wpierdalacie komuś do talerza.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-02, 12:55 2
Black-Sheep napisał/a:

Człowiek jest wszystkożerny, ale głównym źródłem naszego pożywienia są rośliny i bez problemu może się on obejść bez mięsa, na co są miliony przykładów na całym świecie, które się obchodzą bez mięsa i nie raz są zdrowsi od tych, co mięso jedzą. Są nawet sportowcy i kulturyści wegetarianie, czy nawet weganie (wegetarianie jedzą jajka, mleko i sery, ci drudzy nie przyjmują żadnych pokarmów pochodzenia zwierzęcego).
Gdyby nagle cały świat przeszedł na wegetarianizm, to problem głodu zostałby rozwiązany, nie trzeba znać wyższej matematyki, by policzyć sobie o ile więcej dajmy na to kaszy potrzeba do wyhodowania kurczaka niż jest żywności z samego kurczaka.

Reasumując, jesteście ciemnotą i zaściankiem i w tym momencie to wy się wpierdalacie komuś do talerza.

Pozdrawiam.



To sobie wpierdalaj gruz nawet jak chcesz. Normalni ludzie nie idą do wegetarian żeby im obrzydzać jedzenie a ta akcja jest po prostu dla mnie i zapewne dla wielu osób niesmaczna.
Najchętniej usiadłbym tam z talerzem tego:

lub tego:

i ze smakiem wpierdalał na ich oczach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie