18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
🔥 Hulajnogista - teraz popularne
Proteza ręki
kratek71 • 2011-05-20, 17:39
Proteza ręki....w Polsce za 20 lat

______________



nie obwiniaj hip hopu za klamki walki i gangi
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-05-20, 21:36
Vrry7 napisał/a:

Proteza ręki....w Polsce za 20 lat


Dwa zera zjadłeś
Zgłoś
Avatar
Frontliner 2011-05-20, 21:59 8


Arnold też ma taką
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-05-20, 22:19 2
Pewnie wynalazek polskich naukowców, ale sprzedany za granicę bo w Polsce uznano, że nie ma sensu na coś takiego pieniędzy wydawać. Później obcy kraj będzie zarabiać na czymś co wynaleźli ludzi wykształceni i opłacani w Polsce. Jebana ojczyźniana rzeczywistość.
A swoją drogą wygląda mi to na połączenie bezpośrednio z nerwami, szybko ta technologia na przód idzie, niedawno zastanawiali się jakiego materiału do tego użyć.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2011-05-20, 22:54
L3gion92 napisał/a:

ale wyjebane, chyba se upierdole reke

Za niedługo lepiej będzie być humanoidem niż człowiekiem

Cytat:

Robster
Pewnie wynalazek polskich naukowców, ale sprzedany za granicę bo w Polsce uznano, że nie ma sensu na coś takiego pieniędzy wydawać. Później obcy kraj będzie zarabiać na czymś co wynaleźli ludzi wykształceni i opłacani w Polsce. Jebana ojczyźniana rzeczywistość.
A swoją drogą wygląda mi to na połączenie bezpośrednio z nerwami, szybko ta technologia na przód idzie, niedawno zastanawiali się jakiego materiału do tego użyć.



Polacy, polacy,...większość wali wóde ile może, nie tacy mądrzy, zaledwie jednostki mają potencjał, a co do zarobkow, to co nasz kraj zarobi m zapierdolą politycy....

Jaki kraj, tacy ludzie...

______________

My God, Have Mercy Upon My Enemies, Because I Won't
Zgłoś
Avatar
z................g 2011-05-20, 23:06
Którego z Was będzie stać na to?
Zgłoś
Avatar
yadam 2011-05-20, 23:50
Polski za 20 lat nie bedzie przeciez

______________

Przed skrytykowaniem wypowiedzi
przeczytaj treść postu
bądź skonsultuj się z psychoterapeutą
Zgłoś
Avatar
gelek 2011-05-21, 0:01
To pierwsza proteza, którą sterujemy za pomocą mózgu. Jest połączona z nerwami. Świetna sprawa. Pewnie warta coś koło 350 tys euro...

______________

Więc możesz uciekać
Palce gryźć, ściany bić
Ty nie dostaniesz nigdy jej.
Lepiej zabij ją
Jeśli chcesz mieć ją na zawsze
Ona nie poczuje nic...
Zgłoś
Avatar
Rychu Peja 2011-05-21, 0:34
Sam bym sobie łapy upierdolił jakbym mógł coś takiego dostać.
Zgłoś
Avatar
Bankai 2011-05-21, 0:40
@L3gion92
Nagraj, wstaw na harda i nie zapomnij ze dopiero za 200 lat w polsce

Aby se nie ukrecil ptaka ta reka ... ;D

______________

what has been seen cannot be unseen
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2011-05-21, 0:57
Ciekawe jak by tym sobie zwalił konia.
Zgłoś
Avatar
Pacios 2011-05-21, 1:07
Jeden polak juz taka proteze ma. kosztowala go 200tys zl. Było we wiadomosciach wymadrzalce.
Zgłoś
Avatar
radek225 2011-05-21, 10:04
Coś pięknego. Bioniczna proteza. Czytałem o nich już w książce mojego ojca z lat 70 pt. "Nowoczesne zabawki". Mimo tego, że istnieją już od ponad 40 lat, ciągle stanowią tylko ciekawostkę, popis "nowoczesnej" technologii. Coś takiego sprawiłoby, że człowiek, który straciłby rękę, czy nogę, mógłby wrócić do normalnego życia. Niestety urządzenia te nadal są nieosiągalne :/. Najnowsze prototypy umożliwiają także czucie ucisku, ciepła, zimna, dotyku. Są tak skonstruowane, że nie trzeba protezy podłączać bezpośrednio do nerwów. Sensory pola elektrycznego z nerwów wystarczy położyć na kikucie, i to wszystko. Naprawdę nie rozumiem, czemu mimo tego, że od wynalezienia tych protez upłynęło tyle lat, nie są one tak dostępne jak zwykłe, plastikowe surogaty.

______________

"Najlepszą formą obrony jest atak" - Adolf Hitler
Zgłoś
Avatar
_InVictus_ 2011-05-21, 12:21
Flushingflash napisał/a:

W Polsce za 20 lat ?? Chyba jedno zero ci uciekło



Te 20 lat to dotyczyło się rękawiczki

______________

...
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2011-05-21, 14:12
Wiecie co jest najbardziej interesujace...
Człowiek potrafi już naprawde bardzo wiele w dziedzinie nauki. Słyszy sie o kolejnych wspaniałych projektach naukowców które służyć będą niepełnosprawnym osobą itd. Protezy rąk, nóg czipy dla niewidomych itd.
Wiec..dlaczego nie wymyslono leku na raka? Tyle lat drąży nas ta choroba a żadnych postępów. Wybaczcie moze nie jestem w temacie ale coś mi tutaj nie gra. Wiadomo straty firmy farmakologiczne miałby potężne. Koniec Chemioterapii i calego tego gówna..
Taka mnie reflekcja najszła..

______________

:::::::::DEMON DAYS:::::::::
Zgłoś
Avatar
kratek71 2011-05-21, 15:06
czarnylelo napisał/a:

Wiecie co jest najbardziej interesujace...
Człowiek potrafi już naprawde bardzo wiele w dziedzinie nauki. Słyszy sie o kolejnych wspaniałych projektach naukowców które służyć będą niepełnosprawnym osobą itd. Protezy rąk, nóg czipy dla niewidomych itd.
Wiec..dlaczego nie wymyslono leku na raka? Tyle lat drąży nas ta choroba a żadnych postępów. Wybaczcie moze nie jestem w temacie ale coś mi tutaj nie gra. Wiadomo straty firmy farmakologiczne miałby potężne. Koniec Chemioterapii i calego tego gówna..
Taka mnie reflekcja najszła..



Czytałem kiedyś o jakiejś witaminie B tylko nie pamietam cyferki...ponoć skuteczna w leczeniu raka, kiedys znajdowała sie w pestkach, trawie itp...a wszystko zostało zmodyfikowane tak aby nie miało tej witaminy dzienna dawka teraz jest na poziomie 0,04mg a kiedyś 200mg.... nie mam na celu głoszenia teorii spiskowej ale kiedyś mniej osób chorowało na raka.... a niestety koncerny farmaceutyczne muszą z czegoś żyć i to nie tak byle jak ..

______________



nie obwiniaj hip hopu za klamki walki i gangi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie