18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne





Ausländer raus! Sieg Heil
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-05-27, 21:17
BambiPMT napisał/a:

Najlepsze jest to, że śpiewają o Polakach i innych pracujących nacjach. Czarnuchów leniwych dalej chcą pod korek.



Jestem przekonany, że jakiś niemiecki sadol na niemieckim sadisticu pisze teraz to samo o Polakach, bo polska władza poparła pakt emigracyjny
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-05-27, 23:59
Zebrali się na zamkniętych imprezach dla "rodowitych niemców" i cwaniakują. Przypominają 10-letnich gówniarzy nucących pod nosem na boisku, że jebać policję i konfidentów.
A tymczasem ich dzieci wracają z lekcji ze spuszczonymi łbami, żeby się nie odważyć na ciapatych panów spojrzeć.
Zgłoś
Avatar
Andrzejt8 2024-05-28, 1:12
RobsoN napisał/a:

To teraz poproszę Polską wersję tego utworu na temat ukraińskiej swołoczy, Gruzinów i wszelakich ciapatych panoszących się w naszym kraju.



to zrob cos takiego i nagraj swoj ryj i wstaw do neta xD kurwa jak mnie wkurwia jak takie pachołki jak ty cos pierodla, o zrobcie to zrobcie tamto, zesralbys sie predzjej niz cos takiego zrobil, a jakbys juz zrobil to pewnie ukraincy by cie dojechgali jak psa xD
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-28, 1:28
Lepiej dla Europy, żeby szwaby poprzestały na przyśpiewkach.
Zgłoś
Avatar
0xeerqu0 2024-05-28, 22:47
O czym pierdolą w tej piosence?
Zgłoś
Avatar
rudyslask 2024-05-29, 1:23
Trochę za późno
Zgłoś
Avatar
KomornikSądowy 2024-05-29, 5:56
Niemcy dla Polaków!!!!
Zgłoś
Avatar
szpidi 2024-05-29, 20:33
Nie lubię niemiaszków ale mam nadzieję, że w tej sprawie z tym towarzystwem gramy razem.
Zgłoś