18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Przechadzka po barierce
psychotata1 • 2014-09-24, 15:05
Przechadzka po barierce materiał własny. Teraz to już luzik, nagram konkretny filmik o ile zdążę przed zimą i o ile nie spadnę po drodze gdzieś, ale jak spadnę to macie moje słowo, że kamerzysta wrzuci tutaj filmik z pozdrowieniami dla wszystkich sadoli! NIHILIZM NAJLEPSZY! Życie to tylko przejażdżka.

Zgłoś
Avatar
z................m 2014-09-24, 19:09 2
Bociekk napisał/a:

Ale o chuj ta cała gówno burza?
Nie niszczy mienia, nie naraża innych na niebezpieczeństwo ( no chyba, że jebnie na kogoś )
Pozytywna zajawka, więcej takich filmów.
Powodzenia pojebie



Pod warunkiem, że jak się spierniczy, połamie kręgosłup to nie będzie na niego łożył NFZ do końca życia. Często miesięcznie pieniądze większe niż niejednego wypłata. Między innymi z mojej kasy.
Zgłoś
Avatar
damianpl 2014-09-24, 20:24 2
up
nie zesraj sie ja pierdole czasem na prawde ludzie przechodza sami siebie nic im nie pasuje maja w bani swoj swiat i chca by bylo tak jak sobie to tam poukladali...

stary zapierdalaj po barierkach nawet na nie sraj mam to w dupie a chetnie poogladam
Zgłoś
Avatar
BundyR 2014-09-24, 20:25
Jeśli chcesz tutaj zamieszczać takie filmiki to spierdol się z barierki, inaczej to nie dla Ciebie miejsce, idź zgrywaj kozaka gdzie indziej. Idola dla 10 latków poszukują na kwejku i innych badziewnych stronach, a jak chcesz pokazać odwagę to napewno nie w taki sposób...
Zgłoś
Avatar
wandal1990 2014-09-24, 20:31 1
połamania karku
Zgłoś
Avatar
avadak 2014-09-24, 20:32 2
Co za spinacze, ja pierdolę. jak typ właził w Korei na szczyt chuj wie czego to wszystko było dobrze.
Dobra robota ziomek, kwestie wysokościowe są nie na mój żołądek, więc nie oglądałem całego. Żyj zdrowo i ruchaj dużo.
Jebać katoli.
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-09-24, 20:38 2
Dobry zjeb. Piwo!
Zgłoś