18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
smc 2024-01-26, 16:52
Przechytrzył system.
Zgłoś
Avatar
PisPo 2024-01-26, 22:54 1
~Velture napisał/a:

Nie IQ 1000 tylko to są chiny gdzie masz napierdolone pierdyliard kamer na metr kwadratowy z których 90% służy do rozpoznawania twarzy.
W chinach dostajesz mandat z miejsca za wykroczenia i od razu sobie z twojego konta bankowego ściągają hajs na jego opłacenie. Dodatkowo masz tam "social credit score" gdzie każde twoje działanie wpływa na jego wynik. Im wyższy tym lepiej możesz żyć w tym kraju jak normalny człowiek mając dostep do usług itp.
Kiedy ten wskaźnik ci spadnie za nisko to nie weźmiesz pożyczki/kredytu, nie kupisz mieszkania ani samochodu a inni ludzie w swoich telefonach dostaną informację aby ciebie unikać (jak się nie zastosują to wtedy oni zostaną również ukarani poprzez obniżenie wskaźnika social credit score.)
Gość po prostu nie chciał kurwa płacić mandatu jak widzi wielki oczojebny znak z czarnym ludzikiem na białym tle w przekreślonym czerwonym okręgu.
Pewnie ktoś pomyśli, że ja sobie żartuję albo w chuja lecę ale wszystko co napisałem to prawda. Na yt sobie możecie nawet poszukać jak mają najebane elektroniczne billboardy które pokazują w czasie rzeczywistym np. przechodniów którzy przeszli na czerwonym świetle aby ich piętnować (poza piętnowaniem od razu social credit w dół a z konta bankowego od razu zabrane pieniądze na mandat który dostała osoba za przechodzenie na czerwonym)



też to oglądałem xD
Zgłoś
Avatar
1234dupa 2024-01-27, 20:47
Pewnie głosował na kiepownie
Zgłoś