18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mp_toujane 2012-05-12, 0:15
a ten z 2:21 zapomniał, że nie ma samochodu czy co?
Zgłoś
Avatar
rogalina 2012-05-12, 0:37
Motory są fajne, wiatr we włosach jak walniesz w ścianę to szybka śmierć...każdy polityk powinien mieć motor...
Zgłoś
Avatar
Paulander 2012-05-12, 9:55
FEJK! to nie rosja... gdzie wypadki itp?
Zgłoś
Avatar
RdK 2012-05-12, 11:25 2
@preddy
Oczywiście, to takie niepisane prawo. Jest nawet powiedzenie "lewa w górę".
Zgłoś
Avatar
i426302 2012-05-12, 13:30
"A ja się pytam gdzie bohaterzy narodowi są którzy tak dzielnie aresztują mistrzów zbrodni w kioskach z telefonami masowej destrukcji "

Z tego co kojarzę, to to już dość stary filmik, i koleś który prowadził miał przejebane w związku z nim.
Zgłoś
Avatar
b................c 2012-05-12, 14:16 1
na chuj ta "muzyka" ? zawsze mnie takie filmiki wkurwiają, chcialem uslyszeć dobry silnik a nie chujową muzykę
Zgłoś
Avatar
clemenza 2012-05-12, 15:43
lewa w górę była tutaj wyjątkowo wysoko hehe ;d
Zgłoś
Avatar
willove 2012-05-12, 17:24
No koleś daje rade, tylko czemu zamiast dźwięku silnika, jestem skazany by słyszeć jakieś gówno, co niektórzy nazywają muzyką :/
Zgłoś
Avatar
Pain1610 2012-05-12, 19:22
W Polsce nie każdy motocyklista się wita, szczególnie Ci bez prawka na ścigaczasz No ale taki kraj, taka mentalność.

P.s.
On wiezie pannę na plecach ;p na pewno zaliczył upojną noc po takim zachodzie słońca
Zgłoś
Avatar
G................o 2012-05-13, 1:45
No lipton, ja cały film czekałem aż się ktoś rozbije/zderzy/przewróci/połamie/pochlasta/zabije/uderzy/poociera/zakrwawi/ rozdupcy LUB jak coś się zepsuje/rozleci/zdekapituluje/pogniecie/połamie/wytryśnie/wybuchnie/spłonie/przestnie egzystować a tu... yyyy... no właśnie. Ja wiem że to nie hard ale to nadal jest SADISTIC od sadysty kurw!
Sadysta – osobnik zazwyczaj ludzki, któremu sprawia przyjemność dręczenie, nauczyciel.
Rodzaje sadystów

Męczyciele małych dziewczynek – sadysta podchodzi do dziewczynki bawiącej się w piaskownicy, podaje jej cukierek, a gdy dziewczynka go bierze i chce zjeść, sadysta zabiera cukierek i odchodzi śmiejąc się sadystycznie, a także czując sadyzm w sercu.
Męczyciele biedronek – sadysta zbiera biedronki z krzaczków, wsadza je do słoika, po trzech dniach wyjmuje te, co jeszcze żyją, i pozwala im gonić za kawałkiem listka z mszycami po stole, sadystycznie się uśmiechając, a potem je zjada.
Męczyciele innych osobników – sadysta związany uczuciowo z innym osobnikiem, niekoniecznie sadystą, zachęca drugiego osobnika do podjęcia współżycia seksualnego, a gdy drugi osobnik wreszcie się zgodzi, sadysta odmawia, mówiąc, że ma mecz, idzie do lodówki po piwo i wali konia przed telewizją.
Męczyciele psów – sadysta chwyta bezpańskiego psa za ogon i obraca nim w kółko aż pies zgłupieje. Sadysta cieszy się ze swojego uczynku i idzie na piwo z kolegami.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-05-14, 15:01
zawsze się dziwiłem tym wszystkim ludziom na motorach co mi machali jak jechałem
Zgłoś
Avatar
Resider 2012-08-22, 1:25
Zna ktos moze nazwe piosenki w tle?
Zgłoś