18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
zajac1190 2024-09-27, 16:22 4
Kurakk napisał/a:

znajdź mi kurwa w tym sea doo śrubę napędową to robię ci przelew na 100 000zł



Chłopie jak ty w lombardzie toster zastawiłeś do 10-tego, skąd 100 000 weźmiesz?!
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-27, 20:07
Driver19cm napisał/a:

Dla niej szczęście, dla nas nieszczęście

Akurat tu się nie zgodzę. Bardzo ładna laska, mimo że niezbyt bystra — im wyższa podaż tego towaru, tym lepiej dla nas.

Oczywiście wkręciwszy się włosami w śrubę zapewniłaby nam rozrywkę, ale akurat ona nadaje się do lepszych rozrywek.

Dla niekumatych podaję instrukcję obsługi:
Zaczynami od palców stóp. Przykładamy pysk: można całować, można lizać, można delikatnie nadgryzać, można przykładać nosek, itp. Idziemy w górę, śródstopie picuś. Piętę raczej ręcami bo tam skóra grubsza więc mniej czucia — ale pięty nie można zaniedbać. Potem kostki, na filmie słabo je widać aby ocenić jakość. Łydki ten egzemplarz ma piękne i bardzo bardzo długie. Kolana, można też miźnąć pod kolanami. Uda to sama słodycz: zaczynamy od dolnych partii, idąc w górę należy pilnować kolejności stron: przód i tył na początek, także bok. Wewnętrzna strona ud to już na sam koniec. Idziemy dalej... a tego się już chyba domyślasz, nie chce mi się dalej pisać bo większość czytających już się dawno spuściła w gacie.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-27, 21:28 3
majeńka napisał/a:

Dla niekumatych podaję instrukcję obsługi:
Zaczynami od palców stóp. Przykładamy pysk: można całować, można lizać, można delikatnie nadgryzać, można przykładać nosek, itp. Idziemy w górę, śródstopie picuś. Piętę raczej ręcami bo tam skóra grubsza więc mniej czucia — ale pięty nie można zaniedbać. Potem kostki, na filmie słabo je widać aby ocenić jakość. Łydki ten egzemplarz ma piękne i bardzo bardzo długie. Kolana, można też miźnąć pod kolanami. Uda to sama słodycz: zaczynamy od dolnych partii, idąc w górę należy pilnować kolejności stron: przód i tył na początek, także bok. Wewnętrzna strona ud to już na sam koniec. Idziemy dalej... a tego się już chyba domyślasz, nie chce mi się dalej pisać bo większość czytających już się dawno spuściła w gacie.



A nie mogłabyś się po prostu w końcu dokładnie umyć!
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-09-27, 22:38 1
Kurakk napisał/a:

nie ma tam takiej



Za napęd skutera wodnego odpowiada pędnik który składa się ze śruby i dyszy- śruba zaciąga wodę, a dysza ją wyrzuca, wprawiając skuter w ruch. Dysza pełni również funkcję steru- zmienia kierunek wyrzutu wody w zależności od tego jak skręcasz kierownicą.
Zgłoś
Avatar
Goliat777 2024-09-28, 0:25 1
Co za cipa..
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-09-28, 0:58 1
Zrobiła to, co potrafi najlepiej - rozłożyła nogi.
Zgłoś