18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C................n 2021-04-27, 23:49
Cholernie mi szkoda tamtego regionu. Taki piękny kraj, tacy wspaniali ludzie, a taka tragedia...
Zgłoś
Avatar
Exclip 2021-04-28, 9:28
Konfedernacja napisał/a:

A dlaczego w Polsce nie zrobiono dekomunizacji i prawdziwej lustracji w polityce, wojsku, służbach, sądach i prokuraturze, dziennikarstwie i Kościele?
Tylko pozwolono aby różne postkomunistyczne knury nie odpowiedziały za swoje zbrodnie, a jeszcze rozkradły majątek narodu lub/i sprzedały w obce ręce za cenę niższą niż grunt na którym stał...



Bo bolek sie postral z lisełem i olejnik, w skrocie.a teraz oswiecone elity oglafajace tvn, dalej wieza ze to nasi zbawcy xDDD co zrobisz...
Zgłoś
Avatar
Bandzior020 2021-04-28, 11:20 3
Konfedernacja napisał/a:

A dlaczego w Polsce nie zrobiono dekomunizacji i prawdziwej lustracji w polityce, wojsku, służbach, sądach i prokuraturze, dziennikarstwie i Kościele?
Tylko pozwolono aby różne postkomunistyczne knury nie odpowiedziały za swoje zbrodnie, a jeszcze rozkradły majątek narodu lub/i sprzedały w obce ręce za cenę niższą niż grunt na którym stał...



Chłopie przestań juz pierdolic te śmieci o komunie, mam 35 lat i w ogóle nie pamiętam tamtych czasów... W latach 90 zrobili lustrację, i dekomune wyszło jak wyszło czyli różnie ale na chuj wracać w kółko do tego... Aaa oczywiście tylko po to ze Polacy lubią sobie szukać wroga a inne debile które ten temat podsycają próbują zrobić na tym jakiś deal.. Najczęściej polityczny... Konfederacja?! Ja pierdolę właśnie o tym mówię... Robienie gownoburzy o wszystko i wszystkich wymądrzanie sie a tak na dobrą sprawę huja robienie... Jak dobrze pamiętam to ten wasz Korwin to przy korycie siedzi od końcówki lat 80, pierdoli jakieś kocopaly w kółko żeby tylko nazbierać trochę głosów i znowu byc przy korycie....sedno jest takie ze przestań pierdolic te polityczne śmieci
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-04-29, 1:30
Exclip napisał/a:

Bo bolek sie postral z lisełem i olejnik, w skrocie.a teraz oswiecone elity oglafajace tvn, dalej wieza ze to nasi zbawcy xDDD co zrobisz...



Widziałeś taśmy z Magdalenki? Widziałeś kto siedział przy stole oprócz bolka, tuska i reszty żydów? Kalkstein vel Kaczyński wiec zewrzyj ryj goju.

Bandzior020 napisał/a:

Chłopie przestań juz pierdolic te śmieci o komunie, mam 35 lat i w ogóle nie pamiętam tamtych czasów... W latach 90 zrobili lustrację, i dekomune wyszło jak wyszło czyli różnie ale na chuj wracać w kółko do tego... Aaa oczywiście tylko po to ze Polacy lubią sobie szukać wroga a inne debile które ten temat podsycają próbują zrobić na tym jakiś deal.. Najczęściej polityczny... Konfederacja?! Ja pierdolę właśnie o tym mówię... Robienie gownoburzy o wszystko i wszystkich wymądrzanie sie a tak na dobrą sprawę huja robienie... Jak dobrze pamiętam to ten wasz Korwin to przy korycie siedzi od końcówki lat 80, pierdoli jakieś kocopaly w kółko żeby tylko nazbierać trochę głosów i znowu byc przy korycie....sedno jest takie ze przestań pierdolic te polityczne śmieci



Stary w milicji był co?
Zgłoś
Avatar
Drz3wo 2021-04-30, 18:26
Konfedernacja napisał/a:

A dlaczego w Polsce nie zrobiono dekomunizacji i prawdziwej lustracji w polityce, wojsku, służbach, sądach i prokuraturze, dziennikarstwie i Kościele?
Tylko pozwolono aby różne postkomunistyczne knury nie odpowiedziały za swoje zbrodnie, a jeszcze rozkradły majątek narodu lub/i sprzedały w obce ręce za cenę niższą niż grunt na którym stał...



Pewnie dlatego, że w latach 1939-1945 urżnięto łeb naszemu narodowi wycinając w pień elity które miały pojęcie i doświadczenie w organizowaniu państwa. Ci którzy przyszli po nich byli w większości sowietami lub sowieckimi agentami. Nie było za bardzo komu innemu niż następnym pokoleniom "swoich" przekazać odpowiedniej wiedzy i wartości. Myślę, że pełna dekomunizacja , mimo bycia fajną ideą, mogłaby się skończyć totalnym chaosem i paraliżem na wielu szczeblach władzy. I tak zostaliśmy z bandą czerwonych świń na szczycie i skutki tego będziemy odczuwali przez następne kilka pokoleń .
Zgłoś