18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Przejście dla pieszych cd.
~_Yarko_ • 2019-06-28, 12:23

Kierowcą była 40-letnia kobieta w Subaru.
19-letnia dziewczyna, z niewielkimi obrażeniami trafiła do szpitala.
Zaginiony but odnaleziono.
Zgłoś
Avatar
impressa88 2019-06-28, 20:00
WooQash napisał/a:

Jak można przechodzić przez przejście i nie spojrzeć się czy coś obok za innym samochodem na drugim pasie nie jedzie? Kurwa, czy niektórzy ludzie uważają się za nieśmiertelnych czy jak?



Nie wymagaj od kobiety zbyt dużo
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-28, 20:43
namiar na te dupe jade do bolnicy
Zgłoś
Avatar
ksirion 2019-06-28, 21:03
Jakby ktoś zastanawiał się gdzie, to Rosja, Piotrograd, ul. 12-ta Krasnoarmiejska (N59.912 E30.298).
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-06-28, 21:18 2
Czytając, niektóre komentarze zastanawiam się czy mój instruktor jazdy był jakiś wyjątkowy, czy tu ludzie prawka nie mają? Złota zasada nie trafienia do sądu w roli oskarżonego to: "gdy jakiś inny pojazd zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych to Ty nie analizujesz i nie zastanawiasz się, dlaczego tak zrobił tylko sam hamujesz". Na tym filmiku to jakaś masakra. Kobieta za kółkiem miała minimum 5 sekund na zatrzymanie się i ocenę sytuacji. A przejście dla pieszych bardzo dobrze oznaczone. Osobiście jestem przeciwnikiem świateł na przejściu dla pieszych bo to tworzy zbędne korki w większych miastach.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-06-28, 21:20 1
Za wyprzedzanie na pasach powinna być kulka w łeb. Chociaż kula by mogła długo mózgu szukać.
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2019-06-28, 21:25
WooQash napisał/a:

Jak można przechodzić przez przejście i nie spojrzeć się czy coś obok za innym samochodem na drugim pasie nie jedzie? Kurwa, czy niektórzy ludzie uważają się za nieśmiertelnych czy jak?



Ja robie lepiej jak wchodze to patrze czy ktos zapierdala w tedy robie krok w przod i w tyl zeby sie kierowca zesral o ile widzi.
Zgłoś
Avatar
r4f43ll 2019-06-28, 22:16 1
za niezatrzymanie się przed przejściem w takiej sytuacji powinna być utrata prawa jazdy na 10lat za pierwsze i dożywotnio za drugie wykroczenie.
Zgłoś
Avatar
szFEJEK 2019-06-28, 23:25
Po 4 miesiącach w Grecji mam nawyk, że nawet jak na pasach mam zielone światło to i tak rozglądam się czy auta na pewno się zatrzymują. A nie mówię już o takich przejściach jak na filmiku, na drodze jednokierunkowej rozglądam się w prawo i w lewo bo jednak nigdy nie wiadomo co komu odbije
Zgłoś
Avatar
bedek3 2019-06-28, 23:39
WooQash napisał/a:

Jak można przechodzić przez przejście i nie spojrzeć się czy coś obok za innym samochodem na drugim pasie nie jedzie? Kurwa, czy niektórzy ludzie uważają się za nieśmiertelnych czy jak?



To idioci, im nie wytłumaczysz...
Zgłoś
Avatar
chmiel_9191 2019-06-29, 2:04 1
Jak mozna sie kurwa nie zatrzymac albo chociaz nie zwolnic widzac samochod zatrzymujacy sie przed przejsciem? Jak sie dwie ameby spotkaja na przejsciu to wypadek gwarantowany
WooQash napisał/a:

Jak można przechodzić przez przejście i nie spojrzeć się czy coś obok za innym samochodem na drugim pasie nie jedzie? Kurwa, czy niektórzy ludzie uważają się za nieśmiertelnych czy jak?

Zgłoś
Avatar
Marian5 2019-06-29, 14:06 1
Z jednej strony nie rozglądała się, w znacznej części to jej wina ale jak koleś jedzie autem i po obu stronach przy pasach inne auta stoją to znaczy, że ktoś prawdopodobnie właśnie przez nie przechodzi więc na chuj jedzie?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-06-29, 16:27
Winny jest tylko i wyłącznie spierdolony lewacki kmiot który narzędzie uprzywilejowania i pierwszeństwa dał stronie pieszej.
Jest to wbrew jakiejkolwiek logice i prawom fizyki.
Zgłoś
Avatar
orwell14 2019-06-29, 17:03
Abraxus napisał/a:

Co kurwa? Co ty ćpiesz?
Następny kurwa debil.
Wy pajace odróżniacie wtargniecie na pasy od przechodzenia przez pasy? Po chuj ja pytam. Oczywiście, że nie.
Samochód z prawej zahamował. Minęło 7 sekund od momentu kiedy laska postawiła nogę na pasach i jebło ją auto.
Kierowca, który ją potrącił miał psi obowiązek zatrzymać się przed pasami widząc stojące auto.
Jest tylko i wyłącznie jedynym winnym potrącenia siksy.
Powinien dostać wyrok bezwzględnego więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów na kilka lat.



100% racji, ale to jedno. A drugie, ze "młoda" się przecież rozejrzała. W momencie wejścia na jezdnię wyraźnie patrzy w stronę kamerki (subaru mogło się schować za tym autem), a w momencie potrącenia, patrzy się na przeciwległy pas, czy nic nie jedzie. Pierdoleni idioci...
Zgłoś
Avatar
piko71 2019-06-30, 1:02
A wszyscy jakby nic się nie stało.Wyjebane...
Zgłoś
Avatar
TowarzyszBreżniew 2019-06-30, 12:04 2
Pierdolicie wszyscy zgodnie jak debile że małolata na pasach jest sama sobie winna a ja wam powiem że taki chuj i ta stara kurwa w subaru ma OBOWIĄZEK się zatrzymać przed przejściem jeśli samochód na pasie obok zrobił to przed nia. A jak któryś z was debile tego nie rozumie to powinien lepiej oddać swoje prawo jazdy znalezione w chipsach i przesiąść się na rower dla dobra ludzkości.

Spiderowski napisał/a:

Winny jest tylko i wyłącznie spierdolony lewacki kmiot który narzędzie uprzywilejowania i pierwszeństwa dał stronie pieszej.
Jest to wbrew jakiejkolwiek logice i prawom fizyki.



Zrób na wszystkim przysługę i się zabij.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie