18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Byli illuminacji, masoni teraz coś bardziej przyziemnego i już po samym tym filmiku możliwego do wykrycia niemal wszędzie, wystarczy otworzyć oczy szerzej.

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


Ukryta sugestia w grze World of Warcraft:


Ukryty przekaz w znanej wszystkim piosence:


Oczywiście to jest tylko namiastka tego co jest w okół nas oo choćby i to zaobserwowane zjawisko w polskiej telewizji:

Reklama Dove w 0:04:


Reklama Naucy GOLD w 0:19


Tutaj już dla naprawdę zainteresowanych nagrania z zastosowaniem przekazu w grach komputerowych, opakowaniach, trailerach, dosłownie wszystkim

TEN FILM POLECAM!




Takie podsumowanie, jaka prawda, a prawda jest smutna.
Cały czas mówimy dumnie Polska! Polska! a w rzeczywistości Polska jest zrujnowana bo co my robimy? -śpimy..



Trochę ciężki materiał, ale na Harda to mało drastyczne.

(śpiący - nieświadomy, nieoświecony)
Zgłoś
Avatar
techniczny 2013-02-24, 2:50
szer.Lucjan napisał/a:

ja bym chciał żebyś Ty w ogóle zaczął myśleć


piwo jak nic !
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-02-24, 2:52
ktos naprawde niewyzyty zlepil te filmiki.. tam za chuja nie widac tylu tych SEX co oni sobie wymyslili..
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-02-24, 2:53
jest późno zaraz zesram sie ;d
Zgłoś
Avatar
pawelo88 2013-02-24, 3:09 3
Temat był poruszany kilka lat temu w programie "Nie do wiary". Zrobili eksperyment ze studencikami. Włączyli im film w którym był przekaz podprogowy. Oczywiście udało się. Praktycznie wszyscy (pełna aula ludzi) łyknęli to jak młode pelikany. Podali również autentyczny przykład reklamy podprogowej (nie pamiętam czy akurat w tym programie) z jakiegoś kina . W jakiejś scenie filmu dali zdjęcie puszki coli i oczywiście wiara wycieczki robiła do bufetu... Czytam niektórych wypociny typu: mnie to nie rusza, mam to gdzieś, jestem robocop, można stwierdzić, że im mniejsza wiedza na ten temat tym więcej ma do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
NnamedS 2013-02-24, 3:12
Czy tylko mi się wydaje, że to wszystko (oprócz stopklatek) jest kuwa głupie ? Jak może na was wpłynąć teksty piosenek od tyłu ? proponuje obejrzeć takie coś bez napisów, ew wtedy stwierdzić czy wogóle tam się coś słyszy. Definicja (0,04s)
Zgłoś
Avatar
KrzychuSnk 2013-02-24, 3:31
To jest w reklamie dove z Murzynem.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-02-24, 3:37 8
Mógłby ktoś rozszyfrować przekaz podprogowy na opakowaniu tego produktu?:

Zgłoś
Avatar
NewEra 2013-02-24, 3:41 3


Bardzo proszę
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-02-24, 4:24
Miałem to jakoś merytorycznie skomentować, ale się rozmyśliłem. Wam mogą pomóc tylko proszki.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2013-02-24, 4:33
Ej jeżeli ja rysowałem kutasy w zeszycie i nawet próbowałem je jakoś sprytnie ukryć to wspierałem NEW WORLD ORDER?
Zgłoś
Avatar
IceIce 2013-02-24, 4:42
Przekazy podprogowe są po to by ludzi do czegoś zachęcać tak? By bez wiedzy oglądającego zachęcić go do robienia "czegoś". Ludzie którzy piszą : "sex? co 10 letnie dziecko wie o seksie?" chyba nie byli młodzi
(Sam ruchałem mając 9 lat i to był przedostatni raz ^^). Wystarczy spojrzeć na statystyki inicjacji seksualnej bądź alkoholowej, z roku na rok coraz młodsze dzieci (bo 15 lat i mniej mogę nazwać dzieckiem) "próbują".
To tak jakby ktoś idąc miastem zobaczył latem pół nagą, ładną i dobrze wyglądającą dupeczke.. chce się ruchać? Chce... Społeczeństwo robi się coraz bardziej "zboczone" więc chcąc niechcąc zachęca innych
Nie bez powodu coś takiego zostało (niby) zabronione
Zgłoś
Avatar
Plugawe_bydle 2013-02-24, 4:46
@abrams90 Nie. Poprostu teraz osoba której to rysowałeś będzie miała lepsze wyniki, bo nieśwadomie kutas którego nie widzi powoduje, że ten ktoś będzie bardziej zainteresowany tym zeszytem
Zgłoś
Avatar
IceIce 2013-02-24, 4:48
Pierwszy raz usłyszałem o przekazie (sygnale) podprogowym z filmu "Serenity" i już wtedy zaczęło to interesować
Zgłoś
Avatar
szachu44 2013-02-24, 5:15
Po 1
-nie działa w ten sposob,było wiele badań i żadne nie wychodziło z istotnością r>0.5

Po 2
- wyszło tylko autorowi tak naprawdę, ( nieźle na tym zarobił w sumie dobry pomysł na instres)
Po 3
-działa tylko w sepcjalnych warunkach bez dystraktorów, których kurwa do okoła na codzień jest mil.

Po4
- nie mam tej wiedzy z dupy tylko ze studiów ( wiec wiem co mówie)
Po 5
- w reklamach i tak jest to zakazane (reklamy są przed emisją sprawdzane), nie wiem po jakiego ale pewnie żeby jakiś debil miał posade wiedząc, że i tak to nie wyjdzie.

Po6 (nadzieja dla fanów teori spiskowych)

DZIAŁA !!!!!!!!! tylko że bardzo słabo i przez chwile
-gdy chce poprawić samopoczucie ( ale nie jest one związane z produktem)- chce ci się pić to się napijesz to co jest dostępne albo co lubisz a nie akurat to co reklamowali bo byl przekaz
- dziła na osoby ze schorzeniami umysłowymi ( ale nie chce mi się opisywać tego o tej godz)

PS. Ile jeszcze będzie tych tematów na sadolu? I ciekawe ile nadal w to wierzyć i tak będzie, bo patrząc na ilość piw zapewne dużo.

EHHHHH a swoją drogą o ile by mi to ułatwiło życie gdyby te reklamy naprawdę działy szkoda że mózg ma takiego firewalla
Zgłoś
Avatar
tool006 2013-02-24, 6:43 1
Zgadzam się, zresztą jakby reklamy na Polsacie miały przekaz podprogowy, bylibyśmy najbardziej zmanipulowanym społeczeństwem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie