18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Byli illuminacji, masoni teraz coś bardziej przyziemnego i już po samym tym filmiku możliwego do wykrycia niemal wszędzie, wystarczy otworzyć oczy szerzej.

Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.


Ukryta sugestia w grze World of Warcraft:


Ukryty przekaz w znanej wszystkim piosence:


Oczywiście to jest tylko namiastka tego co jest w okół nas oo choćby i to zaobserwowane zjawisko w polskiej telewizji:

Reklama Dove w 0:04:


Reklama Naucy GOLD w 0:19


Tutaj już dla naprawdę zainteresowanych nagrania z zastosowaniem przekazu w grach komputerowych, opakowaniach, trailerach, dosłownie wszystkim

TEN FILM POLECAM!




Takie podsumowanie, jaka prawda, a prawda jest smutna.
Cały czas mówimy dumnie Polska! Polska! a w rzeczywistości Polska jest zrujnowana bo co my robimy? -śpimy..



Trochę ciężki materiał, ale na Harda to mało drastyczne.

(śpiący - nieświadomy, nieoświecony)
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-02-24, 13:02
ta piosenka i follow rivers jest przerazajaca, teledysk jak z horroru, az mam ciarki
Zgłoś
Avatar
Admirał 2013-02-24, 13:05
Zachciało mi się palić. Który filmik sponsorowany przez koncerny tytoniowe : D?
Zgłoś
Avatar
777is777or777 2013-02-24, 13:46 1
prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/04/29/wezwanie-do-przebudzenia/

To jest coś na kształt pigułki z filmu "Matrix", obejrzysz to i już wiesz, zauważasz i zrozumiesz to co się dzieje.

Oczywiście jak wszędzie nie ma czystej prawdy, ale to pozwala spojrzeć na to wszystko kompletnie z innej perspektywy.


To co tu przedstawiłem jest tylko jednym z organów wykorzystywania i manipulowania ludźmi. np. indoktrynacja

Tutaj jeszcze jeden artykuł trochę z innej beczki.
radtrap.wordpress.com/2011/05/29/10-wspolczesnych-metod-kontroli-umyslu/
Zgłoś
Avatar
ZombieHunter 2013-02-24, 13:52
Pingwiny z 6 filmiku rozjebały system.
Zgłoś
Avatar
kupsobiegrzejnik 2013-02-24, 14:30
Niektórzy tutaj naprawdę są pozbawieni krytycznego myślenia
Zgłoś
Avatar
Morgh 2013-02-24, 14:37
W takim razie jaki ja byłem ślepy, że żadnego przekazu nie zauważyłem. Ba! Wtedy nawet nie wiedziałem co oznacza słowo "sex".
Tylko tych cycków, które przegapiłem sobie nie daruje :/
Zgłoś
Avatar
ravkijw 2013-02-24, 15:06 1
ten filmik z disneyem jest tak naciągany że wstyd by mi było go wrzucać. a przy okazji to pewnie zmontowała go jakaś jebnięta mamusia żądna zemsty której synek wyskoczył przez okno bo myślał ze jest jakimś supermanem
Zgłoś
Avatar
deolic 2013-02-24, 15:09 1
Nieźle to ukryli również w logo gry Resident Evil 6:



Jeśli się dobrze przyjrzeć, to widać jakąś posta, która jest zmuszana do seksu oralnego z postacią wyglądająca jak żyrafa.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-02-24, 15:13 2
Wiecie dlaczego tak jest? Bo Ziemia jest we władaniu szatana. A kto nadaje kierunek biegowi historii i rządzi światem? - Żydzi. A plemię żydowskie jest nasieniem szatana. Jest to zapisane w Biblii, a nawet David Icke o tym mówił (i nie tylko on).
Szatan istnieje naprawdę. Jest to inteligentna rasa, która nie odczuwa żadnych emocji i ma nieposkromione pragnienie mieć wszystkich innych pod sobą. Sam nie potrafi być lepszy (przez co uważa, że jest najlepszy, skoro już nie potrafi się rozwinąć), więc "poniża"/niszczy wszystkich innych i "wpycha pod siebie".
Jeszcze zobaczycie, że mam rację. Kiedyś się dowiecie prawdy. Oby jak najszybciej.

Morgh napisał/a:

W takim razie jaki ja byłem ślepy, że żadnego przekazu nie zauważyłem. Ba! Wtedy nawet nie wiedziałem co oznacza słowo "sex".



Ale miałeś obsesję na punkcie seksu.
Nie miałeś tych przekazów zauważyć. Miałeś na nie tylko reagować.
Zgłoś
Avatar
Iwerael 2013-02-24, 15:30 1
Aż dziwne że jeszcze nikt nie wstawił w komentarze finałowej sceny z filmu fight club
... 0:43

Zgłoś
Avatar
Morgh 2013-02-24, 15:33
Ant1984, to ci ciekawostka, bo nie miałem żadnej obsesji.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-02-24, 16:19
No to gratuluję, należysz do nielicznych
Zgłoś
Avatar
Feragas 2013-02-24, 18:01 1
Da się zablokować użytkownika tak, abym nie widział więcej jego tematów? Nie chce widzieć tematów pojebanego naćpanego oszołoma. Może zadzwonimy na taki fajny szpital, dadzą ci łóżko przy oknie i będzie gadał o tych pierdołach do ścian. Denerwują Cię napisy SEX, a sam walisz kapucyna w swojej kryjówce, żeby cię nikt nie zobaczył.
Zgłoś
Avatar
Mleczarzmail 2013-02-24, 20:06 1
Hehe czyli mówisz że Blizzard zachęca do kupna WoW'a... w WoW'ie? Kurde faja, nieźle to obmyślili.
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-02-24, 21:17
Nie wierze że daliście się na to nabrać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie