18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Przekleństwo naszych czasów
~Beny • 2018-04-08, 0:33
Pani się trochę wpieniła. Słusznie



ukryta treść
W skrócie dla całkowicie nieanglojęzycznych- pan chce rozmienić pieniądze, pani mówi, że nie ma, bla bla bla, i pan mówi, że udostępnia właśnie nagrany filmik na fb. Stąd reakcja pani.

Jeżeli pominęłam coś ważnego w dialogu, to proszę eksperta o uzupełnienie, bo sama znam angielski na poziomie 'Kali mieć buty'
Zgłoś
Avatar
L................y 2018-04-08, 12:47 18
Nie no teraz to rozjebałeś mi system. Byłeś tam, że wiesz czy jest kompresor? Nie, to po chuj pierdolisz? Cały kurwa świat zwiedziłeś i według Ciebie wszędzie są bezpłatne kompresory. Wpisz sobie w google płatny kompresor na stacji i Twoim oczom ukarze się zdjęcie z Polski z płatnym kompresorem. Po co pierdolisz takie głupoty? Wyjdź do ludzi bo Ci odpierdala.
Zgłoś
Avatar
k................1 2018-04-08, 12:57
co za polskie cebule sie wkuwily o tego fb hahahha... ze niby co tej babie sie stanie jak on wrzuci na fb... jak to normalna rozmowa przeciez..... a polskie owcoje.... niech w takim razie nie ogladaja filmikow morderstw z brazyli.....
Zgłoś
Avatar
P................n 2018-04-08, 13:04
pewnie ma okres
Zgłoś
Avatar
tips6 2018-04-08, 13:12 3
Mnie tam najbardziej zdziwiło że facet ucieka przed kobietą. Jak już siedzi w aucie to słychać jego ciężki oddech jakby właśnie uniknął śmierci.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-08, 13:27 1
@komin321 weź leki zanim komuś zrobisz krzywdę, ja Cię proszę uprzejmie.

@tips6 a) lepiej nie mieć żadnej styczności ze świrem, nigdy nic nie wiadomo, także spierdalasz od takiego/takiej b) jeszcze się rzuci na ciebie, będziesz musiał się bronić, a potem jak to pisdy mają w zwyczaju oskarży Ciebie o całe zajście, lepiej spierdalać c) może koleś jara jak smok i nie ma żadnej kondycji i nawet taki mały dystans wywołuje u niego lekka zadyszkę...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-04-08, 13:57
Charakterna dziewucha. Dałbym się pobić.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-04-08, 14:07
PanMarcin napisał/a:

pewnie ma okres


nie wiem czy wiesz ale kobiety tuż przed okresem są wkurwiające i podenerwowane
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2018-04-08, 14:35 1
Naciągacz, konfident i w dodatku tchórzliwa cipa. I nie mówię o tej temperamentnej kobitce.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2018-04-08, 14:40 4
komin321 napisał/a:

co za polskie cebule sie wkuwily o tego fb hahahha... ze niby co tej babie sie stanie jak on wrzuci na fb... jak to normalna rozmowa przeciez..... a polskie owcoje.... niech w takim razie nie ogladaja filmikow morderstw z brazyli.....



Ocho, odezwał się pierwszy, który nie ma nic do ukrycia. Więc czekam na Twoje zdjęcie. Albo filmik. Tutaj, w tym temacie. Ma być z karteczką z Twoim nickiem/nazwą strony. Bo przecież nic się nie stanie, prawda?
Zgłoś
Avatar
BiszkoptWE 2018-04-08, 16:56
Kurcze fajna niunia, która widocznie potrzebowała chuja bo taka wkurwiona była, chłop nie skorzystał tylko spierdalał jak cipa. Ech... Czy ktoś wie gdzie to było? Chętnie bym ją znalazł bo aż mi drygnął
Zgłoś
Avatar
grac3k 2018-04-08, 17:20 1
Velture nie pierdol ze wszedzie sa bezplatne bo w UK nie ma zadnej stacji na ktorej napompujesz za darmo nie spotkałem sie jeszcze z bezplatna. Placisz 50 pensow i masz 5 minut pompowania
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2018-04-08, 17:39
Taka Kalifornia ma od 1999 roku prawo które nakazuje stacjom udostępnianie powietrza do kół za darmo klientom ale nie jest ono dokładnie przestrzegane w całym stanie. Inne stany mogą mieś podobne prawa.
Zgłoś
Avatar
saves 2018-04-08, 18:40
Jak juz ją wywabił ze sklepu, to czemu nie zapakował do bagażnika? Pedzio czy co?
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-04-08, 18:48
angel_punx napisał/a:

Taka Kalifornia ma od 1999 roku prawo które nakazuje stacjom udostępnianie powietrza do kół za darmo klientom ale nie jest ono dokładnie przestrzegane w całym stanie. Inne stany mogą mieś podobne prawa.



Powietrze jest darmowe tylko trzeba płacić za sprzęt do jego wszczyknięcia w koło
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2018-04-08, 20:29
ale bym ruchał ze japoierdole, podobna do laury lion
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie