18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Porky 2014-01-04, 0:18
@RottenFetus

GAY
Zgłoś
Avatar
Darthu 2014-01-04, 0:48
No... Obrazek kurwa wart wystawiających...
Zgłoś
Avatar
r................h 2014-01-04, 3:58 1
RottenFetus

wypadałoby wiedzić gdzie jest japonia, a gdzie korea.
zaskoczę cię ... korea jest południowa i północba

a teraz płenta:
doucz się hejterski chuju.
w dwóxh słowach-obrazwk wklej sobie na dupie. może przyjdę do ciebie narysować na drzwiach Kutas. Miernota. Bęcwał
wtedy pogadamy.
sutannę muszę wrzucić do pralki omg.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-01-04, 5:16
Rozpierdala mnie za każdym razem ten obrazek z jaraniem się japonią
Zgłoś
Avatar
Qruz 2014-01-04, 5:41

THIS IS SAIYUKI KU**A
Zgłoś
Avatar
soadfan 2014-01-04, 11:05
Fake, Newton nie miał żony, połowe czasu poświęcał fizyce i matematyce a drugą połowę na studiowaniu Biblii.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2014-01-04, 11:18
Jak to jest, że człowiek tylko wklei sympatyczny obrazek o anime i żółtkach, a od razu zostaje się zwyzywanym od chujów.

Co najśmieszniejsze, do szkoły odsyłają mnie ludzie dla których "polska trudna języka":
Cytat:

wypadałoby wiedzić gdzie jest japonia, a gdzie korea.
zaskoczę cię ... korea jest południowa i północba

a teraz płenta:
doucz się hejterski chuju.
w dwóxh słowach-obrazwk wklej sobie na dupie. może przyjdę do ciebie narysować na drzwiach Kutas. Miernota. Bęcwał
wtedy pogadamy.


Autora najwyraźniej cechuje niechęć do wielkich liter (chociaż trochę to dziwne, z jednej strony zdanie rozpoczyna z małej litery, a z drugiej słowo "kutas" pisze z wielkiej, zastanawiające), przypadkowo porozrzucane znaki interpunkcyjne, oraz literówki, a przede wszystkim ogromna ilość idiotycznych błędów.
Więc tak: Czymże jest tajemnicza płenta? Może i taka pisownia bardziej pasuje, bo to co poniżej raczej puenty nie przypomina. Od kiedy coś można wkleić NA dupę? Zawsze myślałem że jak wklejamy to Do czegoś, a nakleja się NA coś.

Pamiętajcie drogie sadolki, sadole, i kobiety bez penisów, może i nie każdy miłośnik bajek od żółtków wygląda tak jak na obrazku niżej. Tak wyglądają tylko osobniki dostające spazmów, kiedy tylko ktoś skrytykuje żółtych.
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2014-01-04, 14:16 3
Ja uwielbiam anime i Xuj wam w ucho
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-01-04, 16:57 1
RottenFetus napisał/a:

Obrazek



Ogólnie jest to komiks koreański, ale co tam, "jebnę tekst ze swoim zdjęciem i będę fajny"
Zgłoś