18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Przełomowy freestyle.
Snejku • 2013-01-21, 2:36
Jako, że dziś wypiłem parę piwek ze znajomym i naszło mnie na sentymenty to puściłem mu freestyle. Gadałem z nim wcześniej i pytałem czy słuchał kiedyś takiego czegoś. Odpowiedział, że nie ale wie ocb.
Tak więc puściłem mu tą bitwę i zauważyłem, że nie bardzo mu podchodzi. Zapytałem czy mu się nie podoba a on odpowiedział:
- Nie no fajne tylko to jest ustawiane nie...?

No właśnie to nie jest ustawiane i to jest w tym najlepsze i najpiękniejsze.
Nie mówię, że słucham tego na co dzień ale warto czasem wrócić i posłuchać mega miazgi.
Tutaj macie troszke bitewek, które można powiedzieć były przełomowe.



coś z mocnymi panczami:
(do 11:30 bo później jest to samo bez głosu)

part1:

part2:


Żeby nie było żadnych hejtów ze strony metalów:
Słucham też metalu, rocka i naprawdę różne gatunki przewijają się przez mojego winampa.
Tak btw. to nie rozumiem ludzi ograniczających się do jednego gatunku. To na tyle i tak się rozpisałem w chuj. Idę w kimono piona.
Zgłoś
Avatar
sp0on 2013-01-21, 16:34 1
Zwolennikiem hh nie jestem, ale nic mnie tak nie rozbawia jak banda debili wyzywających się nawzajem
Zgłoś
Avatar
pycia21 2013-01-21, 16:34 7
Gospel miał prawdziwy freestyle dla Sadola
Zgłoś
Avatar
tool666 2013-01-21, 16:53 2
Piwo za słuchanie poprawnej muzyki, a nie jakiegoś technoszitu (tak tak, jeździjcie)
Zgłoś
Avatar
spajdero 2013-01-21, 16:55
"Tak tak chcesz jechac i miec dogrywkę a mine masz jakbym ci nasrał pod grzywke" hehe ;d
Zgłoś
Avatar
ZaOsiemMinutBędzie 2013-01-21, 17:04 8
alanhawk napisał/a:

od siebie polecam bitwe MUFLON vs SKORUP



Eee tam pie****isz, to jest lepsze;-)
Zgłoś
Avatar
Vicious111 2013-01-21, 17:29
@noo '' więcej przy tym się męczą niż ty przy tej swojej gitarce ''

Chyba cię pojebało, aż trudno uwierzyć , że masz 23 lata
Nie hejtuje Rapu ani tych battelek na free , ale to co napisałeś to czysty idiotyzm i brak wiedzy.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-01-21, 17:43 2
Jak freestyle to polecam Gospela, szczególnie po pijaku.



Zgłoś
Avatar
Błażej 2013-01-21, 18:23 1
Rozrywka dla plebsu
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-01-21, 18:34
B-B spoko dla ciebie chujowy dla mnie zajebisty,teraz obejzalem jeszcze niby freestyle tego gospela ten to jest dopiero chujowy,ostry ma moze za madre teksy dla ciebie moze nie dorosles
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-01-21, 19:01
na wolnym tylko tede i tylko w plocku

dodalo moj komentarz kurva czy nie?
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-01-21, 19:56
Po obejrzeniu 20sek pierwszego filmiki sobie odpuściłem. Te ich teksty mają tyle sensu co te autora "że li papą".
Zgłoś
Avatar
Snejku 2013-01-21, 21:47
@ Voorhees
Wiedziałem, że ktoś to wrzuci .
Też kręcę beke z tego free i widziałem chyba wszystkie przeróbki ale ogólnie to szanuję eldoke
Zgłoś
Avatar
bobuniek 2013-01-22, 1:15
To jest ustawione!!!

w taki sposob ze ucza sie tesktow, sami sobie je pisza, dlatego mowia do siebie chlopie itp, zeby nie rymowac z ksywkami i maja zawsze w zapasie jakies rymy, a pozniej jak przychodzi co do czego, to udaja Freestyle, tak samo byl temat o baterii slonecznej, a nawet o niej nie wspomnial, mmmmm wypas:P oczywiscie uzywaja ksyw, no i odpowiadaja na freestyle, ale z nim nie rymuja, mowi ze nie jest cichopek, ok, ale nie ciagnal tego. gdyby chociaz rapowali o czyms co sie wydarzylo przed chwila, a nie teksty a anusa o nie wiadomo czym:)
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-22, 8:11
EudezetReprezent napisał/a:

B-B spoko dla ciebie chujowy dla mnie zajebisty,teraz obejzalem jeszcze niby freestyle tego gospela ten to jest dopiero chujowy,ostry ma moze za madre teksy dla ciebie moze nie dorosles



Nooo taaaa "za mądre teksty"? No to poproszę jakiś jego "mądry" tekst z free !

Ja pamiętam to:
"nie chce się sprzedać tak jak Górniak bo jedyne co wiem to że Górniak mnie wkurwia, a dlaczego? Bo ma krzywą pizde, ta pizda zakracza ziomuś o mielizne"

albo

"gdy pożeram frytkę patrzą się na mnie krzywo, a frytka, była tu i w barze, posuwał ją Franciszek kozak w autokarze"

No kurwa wysokich lotów freestyle ...

Idz sie kurwa utop idioto.
OSTR na free pierdoli o niczym byle się rymowało.

Endiegs napisał/a:

Haha w czasach gimbazy słuchałem rapu i jarałem sie tymi białymi murzynami, ale gdy wziąłem do ręki gitarę i uświadomiłem sobie jak trudno jest cokolwiek stworzyć na instrumencie, zrozumiałem, że byle knypek może być raperkiem. Wystarczy jakiś kradziony bit i bełkot z rymami dokładnymi. Do tego w większości kawałków pierdolą o tym samym, a jak od czasu do czasu ktoś nawinie coś mądrzejszego to wszyscy walą sobie konia krzycząc "jaki zajebisty przekaz".

A co do freestylu to rzeczywiście trzeba mieć trochę umiejetności, ale bez przesady. Poskładałbym tych OStrego, Łoniaka i innych ulicznych poetów z palcem w dupie. Pozdrawiam.



Chyba sobie sporo wiek zawyżyłeś w profilu.

Po pierwsze gówniarzu zobacz sobie w Mój profil ile mam lat !
Jestem ostatnim rocznikiem który szedł starą ścieżką edukacji czyli 8 klasowa szkoła podstawowa.
Wieć kurwa mać jaka gimbaza w wieku 35 lat ?!

Po drugie i najważniejsze zesrałbyś się, a nie sklecił byś nawet dwóch linijek bez "uje" i "chuje" (Z resztą nagraj coś "chętnie" posłucham)

Po trzecie nazywaj kutasa jak tam chcesz, ale walenie konia to nie jest granie na gitarze.

Po czwarte: Usiądź nawet przed komputerem i zrób jakiś dobry bit (pewnie nie wiesz że nie wszystkie podkłady w rapie są robione na kompie ale czego można wymagać od dziecka)

A na koniec to pokażprzyklady "pierdolenia o tym samym"
Chuja słyszałeś, w dupie byłeś a nawet gówna nie widziałeś !
Powinni ci w tym gimnazjum łeb w kiblu spuścić może byś się ogarnął !

bobuniek napisał/a:

To jest ustawione!!!

w taki sposob ze ucza sie tesktow, sami sobie je pisza, dlatego mowia do siebie chlopie itp, zeby nie rymowac z ksywkami i maja zawsze w zapasie jakies rymy, a pozniej jak przychodzi co do czego, to udaja Freestyle, tak samo byl temat o baterii slonecznej, a nawet o niej nie wspomnial, mmmmm wypas:P oczywiscie uzywaja ksyw, no i odpowiadaja na freestyle, ale z nim nie rymuja, mowi ze nie jest cichopek, ok, ale nie ciagnal tego. gdyby chociaz rapowali o czyms co sie wydarzylo przed chwila, a nie teksty a anusa o nie wiadomo czym:)



Ty też chuja wiesz o free !

Jasna sprawa że free się trenuje, więc prosta sprawa że wiele rymów jest wyuczonych, ale sztuką jest przez minute nawijać pod bit którego się nie zna wcześniej a do tego często na temat !
Nie każdy rym pasuje do podkładu !
Posłuchaj WBW a potem się wypowiadaj. Masz tutaj -> /watch?v=Llpxi6e-1_I | /watch?v=aHMziU7jefY
Zgłoś
Avatar
Snejku 2013-01-22, 22:59
Ogólnie gdzieś na sadisticu już była wstawiana sklejka najlepszych wejść polskiego freestylu.
Tutaj jeszcze parę fajnych bitewek:
6:00 najlepsza odpowiedź na pancz jaką słyszałem D

Zgłoś